ایسنا میزبان جیک Tapper کبابی ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را از دست داده و از شیوع کروناویروس در یکشنبه پرسیدن که آیا رئیس جمهور تمایل به “مصنوعی نگه داشتن تعداد کم است.”

بیش از 400 مورد از coronavirus تایید شده است در سراسر ایالات متحده در روز شنبه و بیش از ده نفر کشته شده اند از این بیماری در داخل کشور. تعداد کل موارد افزایش 117 روز شنبه به عنوان جامعه گسترش تایید شد در شرق و غرب سواحل.

در طول یک مصاحبه با Adams Tapper خواسته آدامز به نظر در شرایط مختلف سلامت که مقامات هشدار داده اند که آنها نمی توانند حاوی ویروس جدید’ شیوع.

“شما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر. متاسفانه شما در حال رفتن به دیدن مرگ و میر بیشتر است اما این بدان معنا نیست که ما باید وحشت” آدامز پاسخ داد. “این بدان معنی است که ما باید به چیزهایی که ما می دانیم که کار برای افراد برای محافظت از خود و مطمئن شوید که هر کس در حال انجام آن چیزهایی است.”

آدامز در ادامه به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اداره COVID-19 پرسید که Tapper برای توضیح “گیج کننده اطلاعات” تداوم توسط مقامات دولتی در هفته های اخیر.

برخی ادعا کرده اند این ویروس شده است “موجود” دق الباب گفت: “این درست نیست که آن را نه موجود نیست نسبتا موجود است.” “شما ابراز تمایل خود را برای افرادی که در کاخ سفید برای به اشتراک گذاشتن حقایق و صداقت?” میزبان پرسید.

“این یک رمان است. virus. این یک وضعیت جدید و پیام و کاملا رک و پوست کنده سخت است” آدامز گفت. “از بهداشت عمومی و دیدگاه های من با یک متخصص سلامت اولین چیزی که شما می خواهید به سعی کنید به انجام است حاوی ویروس و برخی از نقاط کشور موجود است.”

دق الباب سپس اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اخیر در مورد تمایل به حفظ هزاران نفر از ترک گرند شاهزاده کشتی کروز در کالیفرنیا است. “آنها می خواهم به مردم می آیند. من ترجیح می دهند که مردم ماندن” رئیس جمهور در روز جمعه گفت: “اما من به آنها گفتم به تصمیم نهایی. من نه–چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

در پاسخ Tapper خواسته آدامز: “رئیس جمهور تمایل به نگه داشتن مصنوعی اعداد پایین نگه داشتن آمریکایی ها که در سواحل خارج از ایالات متحده است؟”

این جراح عمومی ادامه داد: به دفاع از رئیس جمهور و تاکید کرد که او نمی خواهید برای شرکت در “سیاست” در بحث coronavirus.

رئیس جمهور گفت: “به طور مستقیم از او نمی خواهند به مردم را در دلیل شماره دو برابر خواهد شد. که یک پزشکی تصمیم گیری است که یک روابط عمومی تصمیم” دق الباب اضافه شده است.

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

کشتی کروز بود که از رفتن به مکزیک پس از توقف در هاوایی بود که آن را پرچم به عنوان یک خطر و ارسال شده به سان فرانسیسکو. پس از 21 نفر پردازنده کشتی شد تست مثبت پنج شنبه, Princess Cruises اعلام کرد در اوایل امروز که مقامات به آنها داده بود چراغ سبز به doc در بندر اوکلند در روز دوشنبه. پس disembarkment همه مسافران در کشتی مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک 14 روز در قرنطینه.

کسانی که “نیاز حاد به درمان های پزشکی و بستری در بیمارستان” را پیاده اولین فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر یکشنبه و اضافه کرد که قایق خواهد شد “آمده و در بعضی از مواقع فردا.”

Jermone Adams
ایسنا میزبان جیک Tapper در یکشنبه کبابی ایالات متحده جراح عمومی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس.
سی ان ان/عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im