تارا Reade می گوید جو بایدن سنا شکایت نیست تجاوز جنسی و آزار و اذیت اتهامات

تارا Reade سابق سنا کارمند چه کسی گفته است که جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993 اذعان کرد در خبر مربوط به مصاحبه انجام شده در روز جمعه است که او به صراحت متهم سابق معاون رئیس جمهور از تجاوز جنسی یا آزار و اذیت در یک محدود گزارش او واصل شده است. Reade بعد مشخص AP داستان آن منتشر شد که روز شنبه به عنوان “کاذب” در یک صدای جیر جیر.

Reade در پاسخ این هفته به سایر متن ها و یادداشت ها را از مصاحبه او با AP در سال 2019 که در آن او اعتراف به “chickening کردن” از تشکیل پرونده شکایت رسمی خود که در واقع اتهام صریح سوء رفتار جنسی از هر نوع. AP اشاره کرد که Reade را افزایش نمی دهد اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن تا این سال هنگامی که او presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

سابق سنا کارمند اذعان به AP جمعه که حتی اگر هر رکورد از او شکایت رسمی کند و سطح آن را “نه تایید او حمله اتهامات چرا که او تصمیم به جزئیات آنها را در زمان.”

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و بسیار ناراحت کننده” Reade زودتر گفت: AP او را به داشتن ثبت محدود گزارش با کنگره پرسنل ،

او گفت که او نمی باید یک کپی از گزارش سنا و مجلس اصرار او آگاه نیست که هر گونه شکایت وجود دارد و در برابر او.

“من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی” Reade گفت: AP جمعه اصرار دارد که او فایل “صورت مصرف” در سنا پرسنل ، او گفت: قرار است مستندات عبارتند از او اطلاعات تماس و کلی شکایت علیه بایدن اما هیچ چیز به طور خاص در مورد تجاوز جنسی و یا آزار و اذیت.

اما در یک بعد از ظهر شنبه جیر Reade بعد سرزنش AP داستان صراحت گفت: “این غلط است.”

بایدن و مبارزات انتخاباتی خود بارها و بارها رد Reade بدخشان که آن دلاور سناتور قرار دادن دست خود را تا دامن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را 27 سال پیش. معاون سابق رئیس جمهور گفت: MSNBC جمعه “این هرگز اتفاق افتاده است” و به نام در سنا و آرشیو ملی برای آزادی او شکایت اگر یکی وجود دارد.

عصر ایران رسیده روز شنبه به نمایندگان مجلس و همچنین Reade برای اظهار نظر در این داستان.

Reade شرکت در چند سال 2019 مصاحبه که در آن او توضیح داد که “chickening کردن” قبلا پر کردن هر گونه رسمی رکورد از تجاوز جنسی علیه بایدن. او اشاره کرد “تلافی” به عنوان یکی از عوامل پشت او تمایل به انجام این کار.

به تازگی کشف لری کینگ زنده بخش از 11 اوت 1993 ادعا را نشان می دهد Reade مادر گفتن سی ان ان که دختر او را به اتهام عمومی در آن زمان به دلیل “او را انتخاب کرد و نه از احترام به [بایدن].”

Reade یکی از هشت زنانی که جلو آمد سال گذشته ادعا بایدن در معرض آنها را به ناراحت کننده لمس کردن را نشان می دهد و از محبت خود را در طول سنا تصدی. اما او نمی تواند تا آنجا که او را متهم به تجاوز جنسی یا آزار و اذیت و تا این سال است.

صحبت با رادیو فردا در مارس Reade گفت: هدف اصلی در افزایش اتهامات به عقب براند در برابر “مردان قدرتمند.”

AP جمعه اشاره کرد که در آن کاهش یافته است به انتشار جزئیات او 2019 به دلیل مصاحبه با خبرنگاران قادر به تایید او اتهامات با استناد به چند تناقض در اظهارات او را.

به روز شده در 4:24 PM ET شامل Reade را صدای جیر جیر در پاسخ به گزارش AP.

joe biden tara reade complaint
تارا Reade سابق سنا کارمند که در حال حاضر مدعی جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993 جمعه اذعان کرد که او به صراحت متهم بایدن از تجاوز جنسی یا آزار و اذیت در قبلی براده و مصاحبه های قبل از این سال تنها که او ساخته شده بود به احساس “ناراحت کننده است.”
Sean Rayford / Stringer/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net