نماینده Hakeem Jeffries نیویورک, رئیس خانه دموکراتیک حزبی گفت: در یک شنبه مصاحبه رادیویی که او معتقد است تارا Reade را در سال 1993 به اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن باید “مورد بررسی جدی” است و او فکر می کند بایدن را به طور مستقیم رسیدگی به این موضوع است.

Reade بود که یکی از دستیاران سابق برای بایدن زمانی که او به عنوان دلاور سناتور در طول 1990s ادعا کرد که او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در سال 1993. او همچنین ثبت یک شکایت کیفری با واشنگتن Metropolitan Police Department بیش از ماده است.

“آن را باید جدی گرفته شود چرا که این یک اتهام جدی مطرح شده توسط جدی فردی و نیاز به بررسی جدی است. ما احتمالا رو به شنیدن از او [از یمن] در برخی از نقطه به طور مستقیم” Jeffries گفت: در WNYC که در مورد خواسته Reade را با خود ندارد.

“من واقعا در یک موقعیت برای گفتن آنچه که مناسب ساز,” او گفت: “اگر چه این باید جدی گرفته شود.”

بایدن انتخاباتی را رد کرده می گوید ، هر چند بایدن هرگز علنا خطاب به آنها این انتظار می رود که او ممکن است انجام این کار در یک صبح جمعه ظاهر در MSNBC را صبح و جوبر اساس یک شنبه شب صدای جیر جیر از MSNBC.

عصر ایران رسیده است به بایدن کمپین برای نظر. این داستان به روز خواهد شد پس از پاسخ.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد آن گفت:” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در مورد خواسته Reade این اتهامات در روز پنجشنبه کاخ سفید روزانه coronavirus جلسه.

“من فکر می کنم که او باید پاسخ” او ادامه داد. “شما می دانید, آن می تواند اتهامات نادرست است. من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست است. من دروغ متهم شده اند که چندین بار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به تجاوز به عنف و اقدام به تجاوز به عنف در مجموع سه بار.

Chip Somodevilla
ایالات متحده قضایی مجلس عضو کمیته Rep. Hakeem Jeffries ارائه یک بیانیه افتتاحیه در طول یک کمیته نشانه گذاری شنوایی با تشکر. جیمی Raskiin (D-MD) در مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Milan خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل 11 دسامبر 2019 در واشنگتن, DC.
تراشه Somodevilla/گتی

نماینده Jeffries فقط یکی از یک گروه کر در حال رشد نشان می دهد یک نگاه عمیق تر به این اتهامات است.

واشنگتن پست هیئت تحریریه نیز گفت که حزب دموکرات باید بیشتر به طور کامل بررسی این موضوع است.

هیئت مدیره پیشنهاد تحقیق و تفحص ممکن است شروع با بررسی 1,875 جعبه و 415 گیگابایت به ارزش پرونده که بایدن اهدا به دانشگاه دلاور در سال 2012. بایگانی آن span بایدن 36 سال در مجلس سنا حرفه ای می تواند شامل برخی از ثبت شکایت های ساخته شده توسط Reade یا زنان دیگر است.

روز پنج شنبه در مصاحبه با سی ان ان روز جدیددموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت که او “راضی” با چه بایدن در پاسخ به این اتهامات تا کنون اضافه میکند: “من احساس همدردی زیادی برای زنان هر که را جلو شمار” و “من یک حامی قوی از #MeToo جنبش است.”

در مارس 15, مصاحبه, نیویورک دموکراتیک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: حزب دموکرات موظف است به بررسی Reade اتهامات را به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم آن را قانونی و مشروع به بحث در مورد این چیزها” Ocasio-کورتز گفت.”اگر ما دوباره می خواهید به صداقت شما نمی توانید می گویند, شما می دانید, هر دو بر این باورند زنان, حمایت از همه از این تا آن ناراحتی شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de