به عنوان موسیقی تیلور سویفت آخرین آلبوم “فرهنگ عامه” در ادامه به دریافت ستایش در رسانه های اجتماعی کالا برای او آخرین نسخه آمده است در زیر آتش. امیره Rasool بنیانگذار سیاه متعلق به خرده فرهنگ عامه است متهم سویفت پاره کردن آرم شرکت برای آلبوم کالا — و در حال حاضر سویفت تیم اقدام است.

Rasool نوشته شده در مورد شبیه آرم در Instagram صفحه آخرین بار در هفته. شرکت او است “یک فروشگاه آنلاین مفهوم ارائه آفریقا و خارج از کشور را بالا معاصر طراح برند” با توجه به آن Instagram.

پس از آن سریع کالا به نظر می رسد کاهش یافته است “” از آن فرهنگ عامه نام تجاری است. در روز پنج شنبه Swift توییتی در Rasool و گفت که او می خواهد سهم خود را به Rasool شرکت و اهدا به زودی-به-راه اندازی در مد شورای, که, با توجه به وب سایت خود را “تاسیس شد و به نمایندگی از امن و پیشرفت از افراد در مد و زیبایی میباشد.”

InStyle گزارش شده است که رسول گفت که وکیل او شده است در تماس با سویفت مدیر بیش کالا و که این تیم در زمان “اقدام سریع” برای اصلاح این مشکل است. پس از این کالا تغییر داده شده بود Rasool تقدیر سویفت و تیم او “برای شناخت آسیب کالا باعث به شرکت نام تجاری.”

“من تشخیص می دهم که او به یک مدافع قوی برای حفاظت از زنان خود را خلاق, حقوق خیلی خوب بود برای دیدن او در تیم است و در همان صفحه” Rasool توییتی.

Rasool بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im