اتحادیه معلمان رهبر می گوید گوش دادن به تهمت “نیست خوب برای کودکان”

سر از این کشور بزرگترین اتحادیه کارگری است انتقاد رئیس جمهور تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای آنچه که او خواستار “دستور و تهدید از دفتر بیضی” را به عنوان دولت یمن به طور کامل بازگشایی مدارس در پاییز.

“من به نمایندگی از 3 میلیون و معلمان و کارکنان پشتیبانی دبیران رانندگان اتوبوس و هر یک از ما واجد شرایط بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بتسی DeVos به بحث در مورد آنچه که ما نیاز به بازگشایی مدارس با خیال راحت” لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش گفت: O’DONNELL مجریان Anne-Marie سبز و ولادیمیر Duthiers.

گارسیا گفت که او “خشم” و “بهت زده” بیش از یک فدرال فشار برای بازگشایی که شامل رئیس جمهور حمله CDC ارشاد به عنوان “بسیار دشوار” و “گران” و DeVos بارها و بارها خواستار بازگشت به در-فرد تحصیل با وجود بالونی coronavirus نرخ.

آقای ترامپ حتی تهدید به کشش بودجه فدرال از مدارس که انتخاب کردن از راه دور و یادگیری است.

“بودجه فدرال چیزی است که کمک می کند تا به ویژه آموزش و پرورش و مدرسه ناهار” گارسیا گفت. “آنها ما را تهدید می کند دانش آموزان اگر ما اطاعت نمی كند؟” (اکثر بودجه مدارس می آید از دولت و جوامع محلی و نه دولت فدرال.)

در یک کلام او توصیه همکاران به “نادیده گرفتن” اظهارات رئیس جمهور تهمت و بتسی DeVos.

“گوش دادن به آنها را خوب است برای کودکان و یا دیگر موجودات زنده,” او گفت:.

گارسیا که همچنین یک ششم معلم کلاس گفت که او و اعضای اتحادیه را به جای تمرکز بر انجام “آنچه حق است.”

“آن را به چاشنی من 39 ششم کلاس به یک ناامن کلاس درس” گارسیا گفت. او اذعان کرد سالانه خطر آنفولانزا عفونت های پخش از طریق مدارس اما گفت: “این متفاوت است. کسی که سرفه کسی می میرند.”

آقای ترامپ برگزار کرده است تا نمونه هایی از دیگر کشورها مانند دانمارک و آلمان بازگشته است که به فرد در یادگیری را به عنوان او را هل می دهد برای دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس.

اما گارسیا با اشاره به این که این کشورها “ساخته شده خود را معلمان و کارکنان پشتیبانی اضطراری کارگران” برقرار آزمایش های گسترده و ردیابی و ارائه شخصی دنده محافظ که دولت آمریکا گرفته است, مراحل تولید در یک مد مشابه.

“آنها ساخته شده مطمئن شوید که همه بچه ها قادر بودند به همان فرصت و این چیزی است که ما نیاز به انجام است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آیا هیچ یک از بالا,” او گفت:.

او گفت: امن ترین reopenings خواهد بود برنامه ریزی در سطح محلی مربوط به هر کس از پدر و مادر که با توجه به لوازم ایمنی به معلمان و تعاملات خود را با دانش آموزان و حتی متولیان که می دانید “چگونه ما را ضد عفونی کردن” امکانات.

“من فکر می کنم بزرگترین قطعه از پازل است که شما در حال فراگیر از همه کسانی که سهمی در ساخت مطمئن شوید که آن را به خوبی انجام می شود” گارسیا گفت. “که در آن انجام شده است آن را یک سیاستمدار این دفتر والی و یا یک کسب و کار میزگرد گفت:” این آسان باز کردن مدارس است.'”

گارسیا توافق کردند که بازگشت به فرد در یادگیری بسیار مهم برای دانشجویان توسعه اجتماعی و حتی بیشتر از آن برای دانش آموزانی که ممکن است حمایت از خانواده یا ثبات مالی به نگه دارید تا آموزش و پرورش خود را از خانه.

او گفت: مدارس باید به عنوان سمبل “ترکیبی از فاصله, مواد ضد عفونی کننده و تجهیزات PPE که شما باید” مانند ماسک و دستکش و سلامت روزانه چک — حتی اگر این بدان معناست که آموزش دانش آموزان “در شیفت” کوتاه تر از روزهای مدرسه “در حال اجرا در اتوبوس مدرسه اضافی تغییر است.”

“فکر می کنم در مورد آنچه آنها درخواست رستوران ها که باز به انجام,” او ارائه شده است. “چرا می شود آن را کمتر برای مدرسه؟”

برای دولت فدرال بخشی, گارسیا به نام انفعال در بخشی از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به طور خاص برای برگزاری یک رای در مجلس تصویب شده عمل قهرمانان — یک قطعه ای از قوانین است که با توجه به گارسیا را ارسال میلیاردها دلار به ولسوالی به “خرید چیزهایی که ما نیاز به بازگشایی مدارس با خیال راحت.”

در مقابل اولین پاندمی بسته محرک مراقبت عمل شد و به سرعت منتقل می شود به ارائه میلیاردها دلار کمک به کسب و کار.

“چرا آن را بسیار آسان به درک Shake Shack مورد نیاز کمک کند اما نه محلی خود را در مدرسه ابتدایی؟” گارسیا سوال. “ما می خواهیم به آن را درست انجام دهد. ما در حال رفتن به نیاز به برخی از کمک. چرا بیشتر سیاستمداران کمک به ما؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net