زمانی که Shauna Coxsey نیست گچی کردن اثر خود را کف دست زدن به کون سفید نوک انگشتان از یک قاب درب در خانه و یا حل مشکل بعدی uncharted دیوار به مقیاس او است که جوانه خود را – و با همین دلیل خوب.

در ماه اوت 27 ساله تبدیل خواهد شد اولین کوهنورد به نمایندگی از بریتانیا در بازی های المپیک زمانی که این ورزش باعث می شود که اولین آن در توکیو است.

“راستش در حال حاضر, آن را هنوز هم احساس حقیقی که ورزش بخشی از بازی های المپیک و من آموزش برای که و من می دانم که این اتفاق می افتد می گوید:” Coxsey نشسته روی یک مبل در بالا رفتن آثار در شفیلد. “این هنوز فقط دیوانه به نظر می رسد.”

اهمیت نوردی ورود از دست داده است در رانکورن متولد Coxsey یکی از تلگراف را در توکیو هشت که پیشرفت ما در حال پیگیری تا زمانی که بازی شروع می شود. با وجود اینکه با الهام از بازی های المپیک در حال رشد اونس او احساس رها از بزرگترین رویداد ورزشی. “در سر من فکر بالا رفتن هرگز بخشی از بازی ها به خصوص در طول کار حرفه ای,” او می گوید.

داشتن تنها امن قرعه کشی ملی بودجه زمانی که او 25 او بدبینی است تا حدودی توجیه می شود. این حرکت برای تبدیل شدن به یک حرفه ای تمام وقت در 18 بود مخاطره آمیز است در ورزش به سختی مماس با ثروت و یا آیکون.

پس از تکمیل یک سطح او مشغول به کار در یک محیط داخلی مرکز در لیورپول قبل از راه اندازی در حال حاضر تاسیس زنان نوردی سمپوزیوم که سازماندهی رویدادهای سالانه الهام بخش زنان در این ورزش است. او همچنین یک متولی برای امور خیریه نوردی در برابر سرطان است.
کوهنوردی رهبر تیم لورن قهوه ای, Shauna Coxsey و تیم گیگابایت معاون Chef de ماموریت مایک هی در طول گیگابایت تیم توکیو 2020 صعود تیم اطلاعیه در بالا رفتن آثار شفیلد


اعتبار: PA

“من واقعا پرشور در مورد دادن به جامعه و کار در آن می گوید:” Coxsey. “وجود دارد بسیار زیادی که من در خارج از نوردی. بودجه عاقلانه آن بود و عمدتا از طریق حامیان مالی در اول آدیداس و ردبول و بیت های کمی از پول جایزه در طول راه. آن را پر زرق و برق ترین شیوه زندگی است.”

آن را به زودی می تواند هر چند با توجه به رشد این ورزش پرطرفدار است. آمار اخیر از انجمن های انگلیسی بالا رفتن از دیوار نشان می دهد حدود یک میلیون نفر از صعود به طور مستقل در داخل خانه در انگلستان است. آن است که گریه به دور از روز زمانی که یک دختر چهار ساله Coxsey nagged پدرش او را به محلی در داخل دیوار در وارینگتون پس از تماشای افسانه ای کوهنورد Catherine Destivelle مقیاس, صخره در یک مستند تلویزیونی.

بیش از دو دهه بعد از آن پدرش است که از قضا به دلیل بیم و مزایای اجتماعی فراگیر ورزش فقط به عنوان به عنوان او است. “در حال حاضر ما با هم صعود می گوید:” Coxsey. “او همچنین به تازگی شروع به مربی کوهنوردی. من حدس می زنم آن را مخالف برای بسیاری از افرادی که به ورزش توسط پدر و مادر خود را, اما پدر من به آن را پس از من.”

او فلسفه روشن است: همانطور که انسان در دنیا برای پیاده روی, آنها نیز متولد شده برای بالا رفتن از دیوار است و این ذاتی با کیفیت از ورزش است که نگه می دارد او مبتنی است. “هنگامی که شما ببینید کسی که صعود آن را کاملا relatable,” او می گوید. “به عنوان بچه های ما بالا رفتن از درختان ما صعود در کوهنوردی فریم – این واقعا یه چیز طبیعی به انجام. این چیزی است که کاملا مربوط به همه است. آن را تقریبا به عنوان اگر زمانی که ما مسن تر رشد ما متوقف نوردی, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای انجام این کار است. این [نوردی در بازی های المپیک] در حال رفتن به نمایشگاه است که هر کس می تواند به بالا رفتن. مهم نیست که چگونه شما و یا که در آن شما می آیند از. واقعا فراگیر ورزش است.”

ورزشکاران در این بازی باید اجرا سه سنتی فردی حرفه کوهنوردی: سرعت و بولدرینگ و سرب است. برای Coxsey دو بار جهانی بولدرینگ قهرمان این معنی familiarising خودش را با دو رشته او نه صرف تمامیت زندگی حرفه ای اش را تمرین اگر چه او معتقد است که “قطعا” حق تصمیم گیری به ترکیب این به اصطلاح “صعود به مسابقات سه گانه” را به بازی هر دو به نفع رقیب و تماشاگر.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به مجنون به تماشای,” او می گوید. “بله, شما ممکن است نیاز به یادگیری یک کمی به نگه دارید تا با آنچه در جریان است اگر شما کاملا جدید به ورزش اما به عنوان مثال در سرعت شما می توانید ببینید که چه کسی می شود به بالا سریعترین بنابراین آن را بسیار آسان به درک آنچه اتفاق می افتد.
Coxsey دو جهان زمان قهرمان بولدرینگ


اعتبار: گتی ایماژ

“در بولدرینگ و منجر شما هرگز صعود در همان دیوار دو بار در رقابت است. با سرعت شما همان صعود هر زمان. که یکی عصبی شدم اما این یکی از من بیشتر لذت ببرید در حال حاضر. من مجذوب ساخت آن کمی سود و با گذشت زمان شما می توانید ببینید که چگونه شما در حال پیشرفت.”

در Coxsey را Instagram صفحه 377,000 پیروان اغلب می توانید او را از نوک انگشتان برای مدت طولانی به ساخت انگشت قدرت و یا پرتاب خودش مورب در سراسر یک دیوار با زحمت و مهارت در حالی که چسبیده به کوچکترین گوشه. او مصمم است به evangelise ورزش خود را, اما همچنین شفاف در مورد آن خسته کننده خواسته است. چند سال پیش او دچار labral پارگی در شانه آسیب مترادف با ورزش راگبی – در حالی که در ماه دسامبر گذشته او مورد نیاز جزئی غضروف عمل جراحی بر روی زانو.

“من احساس می کنم واقعا مفتخر و ممتاز است که مردم می خواهند به دنبال سفر من و من می تواند به گسترش این پیام بیشتر می گوید:” Coxsey.

“بیشتر مردم که دیدن بالا رفتن سعی خواهد کرد itand شاید پیدا کردن چیزی است که آنها در مورد پرشور و دنبال به رهبری یک فعال تر شیوه زندگی سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su