تد کروز و آریزونا کنگره خود quarantining

دو عضو کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و تشکر. پل Gosar می گویند آنها جدا خود پس از تعیین آنها تا به حال تماس با در یک, سیاسی, کنفرانس در حومه واشنگتن با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

کروز سناتور تگزاس روز یکشنبه گفت که او تا به حال مختصر تماس با فرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش و صرف چند روز آینده در خانه اش در تگزاس تا 14 روز گذشته بود از تعامل خود را.

Gosar R-Ariz., گفت که او تا به حال ساخته شده در تماس با فرد در CPAC و که او و سه نفر از اعضای ارشد خود را, کارکنان خود تحت قرنطینه. دفتر بسته خواهد شد برای هفته Gosar گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه.

روند اخبار ”

علاوه بر کروز و Gosar این برنامه CPAC ذکر شده سه نفر دیگر از سناتورهای و 12 خانه کاربرانی که برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند. آنها شامل شماره 2 خانه ایران رهبر استیو Scalise از لوئیزیانا, شماره 3 رهبر جمهوریخواهان لیز چنی از وایومینگ و کنگره علامت مراتع از کارولینای شمالی است که پس از تبدیل شدن به کاخ سفید و رئیس ستاد.

کروز یکشنبه اعلام کرد که او “به طور خلاصه تعامل” با “فردی” 10 روز پیش که آزمایش مثبت برای COVID-19 CBS دالاس/فورت ورث گزارش شده است. در بیانیه این سناتور جمهوری خواه گفت: او مطلع شد شنبه شب که او تا به حال یک مکالمه کوتاه و یک دست دادن با فرد در (CPAC).

کروز گفت: او پس از مشورت با مقامات پزشکی از هوستون در بخش بهداشت و درمان این شهرستان هریس, عمومی, وزارت بهداشت, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت و خدمات انسانی به عنوان به خوبی به عنوان پزشک شخصی.

او همچنین گفت که او صحبت کرده است با معاون رئیس جمهور پنس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مراتع.

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” کروز گفت. “با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون 5-6 روز که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.”

این سناتور گفت: پزشکان بیشتر توصیه می شود که تست موثر نیست و قبل از علائم آشکار و مختصر خود را در تعامل با فردی ملاقات نمی کند CDC معیار برای خود شده است.

“مقامات پزشکی به صراحت به من توصیه کرد که با توجه به شرایط فوق به افرادی که در تعامل با من در این 10 روز پس از CPAC نباید نگران بالقوه انتقال” کروز گفت. “با این وجود از فراوانی از احتیاط و به دلیل چگونه اغلب من ارتباط برقرار کردن با ترکیبات به عنوان بخشی از کار من است و همه را به صلح از ذهن من تصمیم به ماندن در خانه در تگزاس این هفته تا 14 روز گذشت از CPAC تعامل است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حفاظت از خود را از COVID-19 بازدید CDC سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر