تد کروز می شود کوتاه کردن مو در تگزاس سالن پس از مالک از زندان آزاد شده

اول سارا پیلین در حال حاضر تد کروز. سیاستمداران جمهوری خواه در حال نشان دادن تا در سالن à la Mode در دالاس تگزاس در همبستگی با صاحب آن شلی لوتر.

لوتر آمریکا این هفته برای امتناع از نگه داشتن او غیر ضروری کسب و کار بسته شده در طول coronavirus مستندات اما از آنجا منتشر شده است, پس از واکنش.

در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت, سناتور کروز رو قطع مو خود را روز شنبه برای اولین بار در سه ماه و او به سفر تمام راه را به دالاس برای این مناسبت است.

“سالن مو & آرایشگاه باز هستند در TX امروز. فقط من قطع مو برای اولین بار در 3 ماه در سالن علا حالت برای حمایت از شلی لوتر بود که به اشتباه زندانی زمانی که او حاضر به عذرخواهی در تلاش برای به دست آوردن یک زندگی” کروز توییتی جمعه. “خوشحالم که شلی است که از زندان و کسب و کار باز است!”

“ما هیجان زده به شما و می دانم که کل ایالت تگزاس ایستاده با شما, با تشکر از شما برای شجاعت خود را” کروز گفت لوتر CBS انجمنها ،

لوتر teared تا او تشکر سناتور برای حمایت خود را. “هنگامی که مردم برسد با درست و اصالت آن را,” او گفت:.

“این یک حرکت خوب. خانواده او در واقع به نام من و دعا برای او و برای 20 دقیقه در حالی که من در زندان است. به من که نه سیاسی… که واقعا خوب مردم رسیدن و مطمئن شوید که خانواده ما خوب است” لوتر اضافه شده است.

پیلینفرماندار سابق آلاسکا نیز متوقف سالن برای کوتاه کردن مو در روز چهارشنبه هنگامی که لوتر در زندان است.

“ما نمی دانیم که چه چیزی برای انجام با همه این افراد در آینده می بینم. من از دست رفته خانم پیلین که من برگزار شد تا برای چند روز” لوتر گفت: کروز.

photo-2020-05-08-10-25-37.jpg
تد کروز رو کوتاه کردن مو جمعه در سالن à la Mode که صاحب شلی لوتر زندانی بوده برای نافرمانی coronavirus مستند دستورالعمل. فردا 11 اخبار

در روز سه شنبه لوتر محکوم شد به یک هفته در زندان پس از قاضی اریک موی او گفت: نقض ایالت stay-at-home سفارشات زمانی که او دوباره باز کسب و کار خود را نزدیک به دو هفته پیش است. او همچنین عموم پاره کردن بس-و-دست برداشتن نامه از Dallas County دستور داد که او را به نزدیک.

کروز به نام تصمیم “آجیل” پیوستن به تگزاس دادستان کل کن پکستون و تگزاس و فرماندار گرگ ابوت در تماس برای لوتر انتشار. لوتر از زندان آزاد شد پنج شنبه پس از یک دادگاه عالی تگزاس حاکم و در روز جمعه تگزاس ستوان فرماندار دن پاتریک پرداخت یک جریمه او بدهکار است.

یک GoFundMe صفحه ای که قرار بود برای لوتر توسط حامیان او مطرح است بیش از $500,000. آنها او را به نام یک “قهرمان آمریکایی است که تصمیم به مقاومت در برابر ظلم و ستم.”

لوتر همچنین حمایت از رئیس جمهور در مصاحبه خود با فاکس نیوز روز جمعه در تماس تلفنی با موی یک “وحشتناک قاضی است.”

لوتر را “باور نکردنی نماینده گروه بزرگی از مردم که می خواهند به انجام همان چیزی که آنها می خواهند به بازگشت به کار” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de