یک دختر 14 ساله دستگیر شد در ارتباط به قتل 18 ساله Barnard College student تسا رشته در شهر نیویورک در ماه دسامبر گذشته پلیس در روز شنبه اعلام کرد.

پلیس نیویورک کمیسر درموت شیا و دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که هیات منصفه متهم Rashaun ویور و دستگیر شد جمعه شب در اتصال به رشته’ مرگ است. اعتقاد بر این است که بافنده به کار گرفته قتل با سلاح نیویورک تایمز گزارش داد.

ونس گفت که بافنده بود به اتهام دو فقره قتل درجه دوم یکی از نمایندگی عمدی قتل و جنایت به قتل در مورد سرقت.

شیا گفت که ویور تا به حال هیچ اتهامات قبلی و یا بازداشت. ویور خواهد بود سعی کردم به عنوان یک بزرگسال.

“متاسفانه, آن را نمی تواند پشت این زن جوان این دانش آموز این قربانی” شیا گفت: در مورد بازداشت. “این چیزی است که بهترین و بیشترین بی طرفانه بررسی به سادگی نمی تواند انجام دهد. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که می گویند که ما با اعتماد به نفس است که ما باید از این فرد در بازداشت که با چاقو به او و آن شخص روبرو خواهد شد عدالت در دادگاه از قانون است.”

با استناد به این متهم در سن ونس گفت که مراقبت های ویژه منتقل خواهد شد در حالی که رسیدگی به پرونده های مشکوک. “ما در حال برخورد با یک دختر 14 ساله و آنچه من می خواهم بگویم به عنوان دادستان منطقه است و ما باید بسیار مراقب باشید به حفاظت از تمام حقوق که او را به عنوان ما رفتن به جلو با این مورد” ونس گفت.

رشته به قتل رسید در 11 دسامبر 2019 در نزدیکی Morningside پارک در منهتن پس از سه جوان سعی کردم به کتک زدن او. پس از مبارزه با آنها را رشته بود چاقو را چند بار. با توجه به Vance رشته’ final words may have شده است: “به من کمک کند. من دزدیدند.”

یک دختر 13 ساله مظنون بازداشت شد و توسط مقامات روز بعد از قتل و با توجه به بار. او معتقد بود که به ضرب چاقو رشته شد و بعد از آن منتشر شد.

“ما به یک نقطه عطف بزرگ با این دستگیری و تشکیل پرونده از شکایت کیفری اما ما امروز اینجا البته به جشن می گیرند که” ونس گفت. “قتل 18 ساله تسا رشته بود یک فاجعه دلخراش آورده است که غیر قابل تصور از دست دادن به خانواده و دوستان او. در راه های مختلف آن را یک تراژدی برای بارنارد Morningside ارتفاعات و غرب هارلم مدارس و جوامع است.”

این است که در حال توسعه داستان.

tessa majors
نیویورک پیوستن به بارنارد دانشجویان برای یک شمع افروزی برای تسا رشته های بارنارد یک دانشجوی سال اول بود که به قتل رسید قبلا در این هفته در تاریخ 15 دسامبر 2019 در صحنه جرم و جنایت در پارک Morningside در هارلم شهر نیویورک است. در روز شنبه یک نوجوان دستگیر شد قتل.
اندرو لیختن اشتاین/Corbis/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im