کشیش تلویزیونی می پرسد بینندگان به ارسال چک پس از شرکت های کارت اعتباری قطع او برای فروش جعلی Coronavirus درمان

کشیش تلویزیونی جیم باکر او خواسته است بینندگان برای دریافت بسته کمک مالی به میان Covid-19 pandemic, هشدار است که می تواند او را مجبور به “فایل برای ورشکستگی” مگر اینکه آنها را به خرید محصولات خود را.

باکر ادعا می شود “زندگی در روزهای آخر” در حالی که هاوکینگ محصولات به بینندگان در طول های اخیر پخش. او پیشنهاد کرد که آمریکا می تواند “از طریق” اگر مردم رفت “مسیر اشتباه” قبل از ترغیب بینندگان به او ارسال چک برای کمک به امور مالی خود را که نهفته پس از پردازش کارت اعتباری شرکت به تازگی او را به قطع. او ارائه شده به فروش قطعات خود را Morningside ترکیب به پرداخت هزینه برای بازپرداخت بر روی محصولات در حالی که با تاسف که خود را قربانی می تواند منجر به ورشکستگی است.

“ما در حال زندگی در این روزهای آخر و اگر ما در جهت اشتباه و امریکا است که از طریق” باکر گفت: بینندگان. “شما مجبور به استفاده از یک چک کنید [برای خرید محصولات]. محصولات خود را در حال رفتن به شما آمده است. هر یک از آنها را به شما آمده به خانه خود را, و اگر ما نمی توانیم, ما می رویم به بازپرداخت. من به فروش ساختمان ها و قطعات ساختمان در Morningside در دراز مدت اگر شما به من فرصت بده. اجازه ندهید که من باید به فایل برای ورشکستگی است.”

Jim and Lori Bakker
کشیش تلویزیونی جیم باکر با همسر و شرکت میزبان لری باکر در یک رویداد در هالیوود کالیفرنیا در سال 2011.
Albert L. ارتگا/گتی

او همچنین ادعا کرد که منتقدان خود را می خواست خود را در “سر بر روی یک صفحه گرامافون” اما اصرار داشت که خدا در کنار او بود به او قول داد برای موفقیت با وجود نیاز به پرداخت هزینه برای وکلا که او گفته بودند به “خونریزی” او.

“آنها در حال حاضر خونریزی ما را به مرگ و در حال حاضر ما در حال رفتن به مجبور به پرداخت وکلا که خونریزی شما به مرگ” باکر ادامه داد. “من می دانم که آنها در حال تماشای من در حال حاضر و آنها با داشتن یک توپ. آنها با داشتن یک توپ و به آنها گفت: “وای ما رو به… ما شلاق جیم باکر در نهایت.'”

“من باور دارم که خدا می خواهد من را متوقف نمی هنگامی که برخی از ضد مسیح فرد متوقف می شود, من,” او اضافه شده است. “من به شما بگویم آنچه که همه شما ممکن است بخواهید سر من بر روی یک صفحه گرامافون و شما ممکن است آن را دریافت کند اما من به بهشت رفته و شما نمی خواهید را به نفع خود.”

پردازنده های کارت اعتباری حاضر به کار با باکر پس از کشیش تلویزیونی ترویج جعلی درمان به نام “نقره ای راه حل” به عنوان موثر در برابر coronavirus و در نتیجه چالش های قانونی است که به احتمال زیاد دلیل او در حال حاضر نیاز به پرداخت هزینه برای وکلا. محصول موثر است در درمان, درمان و یا پیشگیری از این ویروس در افراد و حاوی نقره کلوئیدی یک ماده شناخته شده به علت argyria یک بیماری است که می تواند برای همیشه لکه پوست آبی-خاکستری رنگ است.

باکر محکوم شد در چندین فقره کلاهبرداری در سال 1989 و صرف نزدیک به پنج سال زندان و قبل از اینکه در نهایت بازگشت به televangelism. خود را پخش کرده اند غالبا متمرکز بر فروش مکمل ها و “زمان پایان” لوازم به بینندگان از جمله سطل “اورژانس” حفظ مواد غذایی مانند کلم بروکلی و پنیر که او پیشنهاد کرده است که می تواند به عنوان توالت های قابل حمل هنگامی که مواد غذایی خورده شده است.

نیوزویک رسیده به باکر نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru