فرماندار تنسی رد COVID نیروی کار مشاوره برای بستن میله

Nashville — تنسی می ایستد در آستانه در که قادر به به طور قابل توجهی کاهش موارد جدید از coronavirus و باید قوی تر مراحل را برای جلوگیری از گسترش آن هشدار داد کاخ سفید COVID-19 نیروی کار رهبر دبورا Birx که ملاقات با دولت های محلی و سلامت رهبران دوشنبه در نشویل.

Birx به تازگی شناسایی نشویل به عنوان یکی از 11 شهر با افزایش coronavirus مواردی که نیاز به اقدام تهاجمی در حالی که اشاره کرد که بسیاری از دولت را در مناطق روستایی دیده اند شیوع نگران کننده.

“ما انجام داده ایم بسیاری از مدل سازی و ما را در بر داشت که اگر شما تمام پوشیدن ماسک — همه Tennesseans — در هر منطقه عمومی و شما جلوگیری از رفتن به میله و در واقع نزدیک میله های زندان و خود را محدود به داخل سالن ناهارخوری که ما می توانیم به عنوان بزرگ از تاثیر بر کاهش موارد جدید را به عنوان ما تا به حال با پناه در محل” Birx به خبرنگاران گفت:.

“تنسی است که در عطف نقطه” Birx گفت.

اما اظهارات او سقوط تخت با کالیفرنیا ، بیل لی است که در عهد او نمی خواهد خاموش کردن اقتصاد دولت دوباره و اتحاد در برابر تماس های مکرر به موضوع یک ایالت ماسک قیمومیت.

با توجه به CBS وابسته به اخبار کانال 5 در نشویل لی گفت: پس از دیدار با Birx روز دوشنبه که “فراتر از مناطق که در حال حاضر محدودیت که یک طرح برای ما در حال حاضر است.”

“گفت: من از همان ابتدا از این بیماری همه گیر است که وجود دارد هیچ چیز را از روی میز. من همچنین گفت که ما در حال رفتن به اقتصاد بازگشت و ما در حال رفتن به. اما من از توصیه های خود را و ما آنها را به طور جدی” فرماندار گفت: از coronavirus نیروی کار مشاوره.

لی در دفاع از تصمیم خود برای ترک ماسک مقرر در دست مقامات محلی گفت: با توجه به اخبار کانال 5 که اگر به اعتقاد او یک ایالت منظور کمک خواهد کرد که او شماره یک است.

مردم ماسک زیرا آنها بر این باورند که یک دلیل وجود دارد برای انجام این کار و من معتقدم که آنها خواهد شد به طور فزاینده ای به درک که به عنوان مقامات محلی مدافع که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de