تنسی گردباد کشته شدن 22 پس از تبدیل از طریق نشویل

تلگراف | No comments

حداقل 22 نفر به عنوان تورنادو پاره پاره از طریق تنسی در روز سه شنبه ساختمان های از بین بردن و سرنگونی خطوط برق.

ویرانی می تواند دیده می شود در سراسر آوار-پهن دولت سرمایه Nashville که در آن یک گردباد لمس کردن در مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

ساکنان شرح داده شده در حال اجرا برای زندگی خود را به عنوان خانه های خود پایین آمد در اطراف آنها با مقامات گزارش داد که دهها هزار نفر از ساکنان بدون قدرت بودند.

“نگاهی به پوشش در حال حاضر!” خدمات ملی آب و هوا توییتی به عنوان یکی چرخان پاره از طریق یک منطقه غرب نشویل.

فیلم پخش شده توسط محلی وابسته به ABC نشان داد خودرو انباشت اشیاء بدست آمده تا سوله تخریب شده و آنچه به نظر می رسد ده ها تن از هواپیما شکست به هر یک از دیگر در نشویل را John C. لحن فرودگاه.

“در ساعت های آینده ما ادامه خواهد داد استقرار جستجو و نجات تیم باز کردن پناهگاه در سراسر کشور و ارسال پرسنل اورژانس به جوامع ما ضربه سخت” فرماندار بیل لی در توییتر نوشت.

تنسی سازمان مدیریت اضطراری اطلاعات عمومی افسر مگی Hannan تایید کرد که تلفات افزایش یافته بود به 22 در چهار شهرستان.

نشویل آتش نشانی توییتی که آن را در پاسخ به گزارش از حدود 40 ساختار فرو می ریزد در اطراف شهر در حالی که لغو تریلر تراکتور و سایر وسایل نقلیه آشغال بزرگراه دولت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده توییتی که “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر پیشرفت خود را. دولت فدرال با شما تمام راه را در طول این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>