تنش بین تیلور و براندون ویژگیهای منحصر به فرد ‘ازدواج در نگاه اول’ فصل 10 دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن

به نظر می رسد که تیلور Dunklin و براندون رید فقط نمی تواند فرار زناشویی عذاب در ازدواج در اول فصل 10.

اگر چه زن و شوهر با ضربه آن زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در عروسی خود را در هفته های پس از رابطه خود دچار یک تعداد rocky لحظه از براندون انفجاری بحران و فرار رفتار نسبت به تولید در طی مراسم خود را به miscommunication زمانی که آنها وارد جدید خود را به اشتراک گذاشته صفحه اصلی.

Tension Between Taylor and Brandon Rises in 'MAFS' Sneak Peek [Exclusive]
تیلور Dunklin به نظر می رسد در “ازدواج در نگاه اول” در طول عمر. جدید فصل 10 قسمت خواهد شد و اولین بازی در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.
حسن نیت ارائه میدهد از عمر

اما در آخرین قسمت از عمر سری واقعیت زن و شوهر به نظر می رسد رهبری به پایین مسیر سعادت پس از ازدواج در نگاه اول ارتباط با کارشناس و مشاور دکتر Viviana Coles دستور آنها را به بازی یک کارت ویژه بازی است که با تمرکز بر کلامی تعارف و محبت است. احساس گرمای لحظه تازه ازدواج کرده تصمیم به پیمان خود را به ازدواج آزمایش و تیلور حتی اجازه براندون خواب در رختخواب.

متاسفانه سعادت نمی خواهد آخرین طولانی است. در قسمت های آینده از ازدواج در نگاه اولمجموعه ای به هوا در روز چهارشنبه تیلور و براندون خواهد بود در تقابل آنها به عنوان آماده شدن برای پیوستن به دیگر فصل 10 زوج در ازدواج عقب نشینی است.

در یک قسمت 14 دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن (در زیر) منحصر به فرد به نیوزویک تیلور و براندون تجربه وحشتناک بی دست و پا ماشین سواری در راه خود را به عقب نشینی. آن همه شروع می شود زمانی که برندن تصمیم می گیرد را به چرت زدن در طول سفر طولانی به جای صحبت کردن در مورد چه چیزی او را آزار.

“من می دانم که ما نیاز به بحث اما من آماده نیستم. بنابراین من فکر کردم این امر می تواند یک ایده عالی برای من برای به خواب رفتن” براندون گفت: در طول یک اعترافی تصویری.

در حال حاضر آن را بسیار آشکار است که برندن است در خلق و خوی و تیلور میدارد تا در آن حق دور. به گفته او ممکن است ناراحت است که او تصمیم گرفت برای رفتن به اویختن شب قبل از عقب نشینی. اما آن کسی حدس می زنم به عنوان به آنچه که او در واقع mad مورد با توجه به این واقعیت است که او نمی خواهد در مورد آن صحبت و تیلور مجبور به لذت بردن از سوار شدن در سکوت.

“سوار شدن تا فقط همه چیز نیست من فکر کردم آن خواهد بود. من واقعا امیدوار است که این است که در مورد من بیرون رفتن از آنجا که او نمی گویند که او ناراحت و یا هر چیزی. اما اگر شما واقعا هستند و سپس باز کردن. صحبت از صلح خود را. تف, آن, اما او نمی کند. او قرار می دهد در هدفون خود را و به خواب می رود. و او نمی گوید به من” تیلور گفت: در یک اعترافی تصویری.

فصل 10 زوج در حال صعود نزدیک تر نسبت به تصمیم روز و به زودی تیلور و براندون را برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها ازدواج باقی می ماند. اگر شما شده است با نگه داشتن این جفت ارز را در زندگی واقعی, درام, سپس شما در حال حاضر ممکن است یک ایده به آنچه به عنوان سرنوشت آینده خود را نگه می دارد (ما نمی خواهد نشت آن را در اینجا اگر شما در میانهی شب). وجود دارد قطعا چند rocky لحظات را از طریق اولین و عقب نشینی است که فقط یکی از آنها است.

ازدواج در نگاه اول ايران در طول عمر در چهار شنبه شب در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im