تسلا برای ساخت بزرگترین خودرو مونتاژ کارخانه در تگزاس

تسلا در حال رفتن به تگزاس برای ساخت بزرگترین خودرو کارخانه مونتاژ مدیر عامل شرکت Elon Musk اعلام کرد در این ماشین الکتریکی شرکت Q2 درآمد تماس در روز چهارشنبه. مشک گفت که در حال حاضر کار در جریان ساخت 2,100 هکتار سایت.

کارخانه خواهد بود در Travis County, نزدیکی آستین و استخدام حداقل 5000 نفر با حداقل دستمزد 15 دلار در هر ساعت با توجه به آسوشیتد پرس. تسلا گفته است: “سرمایه گذاری 1.1 میلیارد دلار است.

مشک توصیف جدید gigafactory به عنوان “یک زیست بهشت” بر روی رودخانه کلرادو کامل با مرور و دوچرخه سواری و پیاده روی دنباله دار بودن. او گفت که این سایت باز خواهد شد ،

این شرکت با استفاده از این سایت برای ساخت آن جدید Cybertruck وانت و همچنین به عنوان مدل Y SUV کوچک. مشک گفت که این شرکت تولید خواهد شد “بسیاری” از وسایل نقلیه در “دراز مدت است.” بر روی وب سایت خود را تسلا می گوید Cybertruck تولید آغاز خواهد شد در اواخر سال 2021.

بیش از 10 سال آینده تسلا را دریافت خواهد کرد بیش از 60 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی از دولت فدرال و محلی مدرسه منطقه با توجه به AP.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت استقبال تسلا به دولت گفت: شرکت “یکی از هیجان انگیز ترین و خلاقانه شرکت ها در جهان است و ما در حال افتخار به استقبال تیم خود را به ایالت تگزاس است.”

“تگزاس بهترین نیروی کار در کشور ما ساخته شده است یک محیط اقتصادی است که اجازه می دهد تا شرکت هایی مانند تسلا به نوآوری و موفقیت” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. “تسلا Gigafactory تگزاس را حفظ خواهد کرد تگزاس اقتصاد قوی در کشور و ایجاد هزاران شغل برای سخت کار تگزاسی. من مشتاقانه منتظر به مزایای فوق العاده ای که تسلا سرمایه گذاری را به تگزاس مرکزی و به کل دولت است.”

در خلاصه ای از تسلا Q2 به روز رسانی منتشر شده در چهارشنبه, این شرکت اعلام کرد که با وجود کارخانه اصلی در فرمونت کالیفرنیا بسته بودن برای تقریبا نیمی از سه ماهه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس “کسب و کار نشان داده قوی انعطاف پذیری بی سابقه ای در طول زمان است.”

“ما اعتقاد داریم که پیشرفت ما در نیمه اول این سال قرار است که ما برای موفقیت نیمه دوم سال 2020 است. تولید خروجی از ما امکانات موجود همچنان به بهبود برای دیدار با تقاضا و ما در حال اضافه کردن بیشتر ظرفیت” این شرکت اعلام کرد. “بعد از این سال ما خواهد ساخت سه کارخانه در سه قاره به طور همزمان است.”

مشک و گفت: در طول درآمد تماس بگیرید که کالیفرنیا کارخانه “ادامه خواهد داد به رشد است.” همراه با کارخانه جدید در تگزاس تسلا نیز ساختمان یک کارخانه در آلمان و دارای یک کارخانه در شانگهای.

مشک افزود که شرکت “فوق العاده تحت تاثیر قرار” توسط Tulsa, اوکلاهما, که همچنین مدعی بالا برای تسلا جدید کارخانه و گفت که آنها را “به شدت در نظر تولسا برای آینده بسط تسلا به پایین جاده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net