تقاضا برای تسلا خودروهای برقی برگزار شد تا در سه ماه اول سال با وجود تحولات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

درآمد سه ماهه شروع به پریدن کرد 30 درصد از سال گذشته به $5.9 میلیارد دلار (£4.7 میلیارد دلار) اجازه می دهد این شرکت به نوبه خود یک سود کوچک از $16m.

آن است که سود سه ماهه سوم در یک ردیف برای شرکت مارک چرخش پس از سال ها از ضرر و زیان است.

اما تسلا گفت: مجبور خاموش شدن ناگهانی و محدودیت در تحویل به حال ابری پیش بینی خود را برای ماه های آینده.

“رک و پوست کنده من می خواهم آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود را در برابر تمام حقوق اساسی…که به نظر من” تسلا رئیس Elon Musk شده است که مخالف این مستند اقدامات گفت: سرمایه گذاران در یک درآمد تماس در روز چهارشنبه.

“آن را باعث آسیب بزرگ نه فقط برای تسلا اما برای بسیاری از شرکت ها. در حالی که تسلا را آب و طوفان وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک است که نمی خواهد.

“و همه مردم است – همه چیز در آنها به کار کرده و تمام زندگی خود را نابود شده است در زمان واقعی است.

“ما در حال رفتن به باید و باید بسیاری از تولید کنندگان که در سوپر دوران سخت به خصوص آنهایی که کوچک و آن را باعث بسیاری از نزاع به بسیاری از مردم است.”

او اضافه کرد که تسلا بود “کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج” گفت: “این باید در نظر گرفته شود “یک خطر کلیدی” از آنجا که این شرکت تنها دو کارخانه ماشین در شانگهای و یکی در فرمونت کالیفرنیا.

آقای مشک تاکید کرد که او ذهن نیست اگر مردم می خواست در خانه بماند اما او نگران بود که شهروندان مجبور به از دست دادن معیشت خود را به عنوان مستند ادامه داد.

آقای مشک مقاومت کرده بود و بسته شدن تسلا اصلی خودرو کارخانه واقع در کالیفرنیا در انتظار چند روز پس از دولت پناه-در-محل سفارش در ماه مارس به طور رسمی تعلیق تولید.

اخیرا او جشن طرح برای استراحت مستند سفارشات نوشتن در توییتر “رایگان امریکا در حال حاضر” در اوایل روز چهارشنبه. او قبلا رد نگرانی ها در مورد کوروناویروس به عنوان “گنگ”.

نامشخص راهنمایی

تسلا گفت: آن هنوز توانایی ارائه بیش از 500 ، 000 خودرو در سال جاری با وجود خاموش شدن ناگهانی اعلام کرد. اما هشدار داد که این تغییر می تواند به عنوان re-تاریخ افتتاح نامشخص باقی می ماند.

“دشوار است برای پیش بینی که چگونه به سرعت خودرو تولید و زنجیره عرضه جهانی آن را بازگشت به قبل از سطح” شرکت گفت.

“با توجه به طیف گسترده ای از پتانسیل نتایج کوتاه مدت هدایت … احتمالا نادرست است.

“برای ما ما کارخانه آن نامشخص باقی مانده است که چگونه به سرعت ما و تامین کنندگان ما قادر خواهد بود به سطح شیب دار تولید و پس از از سرگیری عملیات. ما در حال هماهنگی نزدیک با هر تامین کننده و مرتبط با دولت است.”

تسلا را به عملکرد می آید به عنوان فروش خودرو را فرو برد. فورد پیش از آن گزارش یک $2bn ضرر در سه ماهه اول و سرمایه گذاران هشدار داد که از آن انتظار می رود یکی دیگر از $5bn آمار در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

  • تسلا کاهش کارکنان پرداخت که coronavirus توقف تولید
  • Coronavirus: تسلا اهدا صدها نفر از هواکش به نیویورک

نیکلاس Hyett سهام تحلیلگر در Hargreaves Lansdown فکر می کند آن است که جای تعجب نیست که تسلا در خروج هدایت با توجه به خطرات اقتصادی پیش رو است.

“اگر جهان ورقه به یک برنامه به طور بالقوه چشمگیر رشد اقتصادی تقاضا برای بلیط موارد احتمال سقوط و ما خواهد بود بسیار شگفت زده اگر تسلا فرار از صدمه ندیده است.”

“با توجه به این که این گروه تنها به تازگی به دست آورد مقیاس کافی بود پایدار سود آور خواهد بود که کمتر از ایده آل است.”

آقای مشک تفسیر این ویروس که همچنین شامل ارتقاء اثبات نشده داروهای کشیده شده اعتراض.

آن را نیز زنده کرد خاطرات مجادلات او هم زده و با استفاده از رسانه های اجتماعی پلت فرم دو سال پیش زمانی که او ساخته شده چندین برابر اتهامات یک غار غواص پس از عملیات امداد و نجات در تایلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de