به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در ایالات متحده یکی دیگر از بحران بهداشت عمومی است دم. مقامات دولتی در جنوب و غرب میانه ممنوع کرده اند بیشتر سقط جنین در میان همه گیر استدلال عمل لازم است برای آزاد کردن منابع برای مبارزه با ویروس. روز سه شنبه یک دادگاه تجدید نظر فدرال مجاز تگزاس به ادامه آن نزدیک به ممنوعیت این روش است.

در یک مصاحبه اختصاصی با رادیو فردا تگزاس دادستان کل کن Paxton گفت که او را متعهد به دفاع از دولت نزدیک به ممنوعیت سقط جنین تمام راه را به دیوان عالی کشور. دو هفته پیش Paxton صادر راهنمایی که سقط جنین خدمات شدند فرماندار موقت تعلیق “غیر ضروری” روش در تلاش برای تقویت منابع پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“حدس من این است که آن را به دادگاه عالی یا راه” پکستون گفت: CBS اخبار در هفته گذشته بود. “ما هر دو در آن تجدید نظر شود و یا والدین درخواست تجدید نظر خواهد کرد بنابراین حدس من این است که در آن به پایان می رسد.”

در این نبرد بیش از سقط جنین ”

بیشتر در این نبرد بیش از سقط جنین

پس Paxton را ارشاد صادر شد, تقریبا تمام سقط جنین در کشور متوقف شده است به جز زمانی که زندگی یا سلامت بیمار در خطر است. این ممنوعیت به طور خلاصه برداشته هفته گذشته زمانی که دادگاه بدوی حکم تعلیق از خدمات سقط جنین بر خلاف قانون اساسی بود. اما کمتر از 24 ساعت بعد سه قاضی پانل در مدار پنجم دادگاه تجدید نظر معکوس است که تصمیم گیری اجازه می دهد این ممنوعیت برای رفتن به اثر. این اولین بار سقط جنین بوده است که عمدتا در دسترس نیست و در دولت پس از Roe v. Wade, 1973 تصمیم دیوان عالی کشور که قانونی عمل.

یک ائتلاف از سقط جنین حامیان حقوق — که شامل والدین مرکز حقوق باروری و وکیل پروژه — به چالش کشیده اند نزدیک به ممنوعیت از طرف یک تعداد انگشت شماری از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در دولت است. در عین حال بیماران در تگزاس به فرار به کشورهای همسایه برای به دست آوردن این روش با توجه به مصاحبه با نزدیک به دو ده زنان است.

تگزاس در میان پنج کشور رو به جنگ حقوقی بیش از محدود کردن دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر و یکی از دورترین همراه در روند قضایی. در یک رفت و برگشت قانونی براده هفته گذشته ائتلافی از سقط گروه های حقوق بشر به چالش کشیده ممنوعیت مشابه در آلاباما, آیووا, اوهایو و اوکلاهما. تا کنون قضات دستور داده اند ممنوع می شود حداقل تا حدی برداشته شده در آلاباما اوهایو و اوکلاهما.

زیر یک رونوشت از ایسنا ” مصاحبه با Paxton. آن ویرایش شده است برای سبک و وضوح.
 
ایسنا خبرنگار کیت اسمیت: در هفته گذشته فرماندار تگزاس به صدور یک فرمان است که تمام روشهای پزشکی که غیر ضروری هستند به حالت تعلیق در میان COVID-19 بحران است. بعد از دفتر خود بیرون آمد و با راهنمایی آن که شامل سقط جنین. شما می توانید به من بگویید آنچه در آن روزها بود که منجر به آزادی مطبوعات خود را?
 
تگزاس دادستان کل کن Paxton: دستور اجرایی صادر شده توسط فرماندار. ما اغلب با آنها در تهیه آن, اما در نهایت این تصمیم خود را در چگونه آنها می خواهند به کلمه آن و دقیقا آنچه را که آنها در حال تلاش برای به انجام رساندن. هنگامی که صادر شد ما را از خود ما آزادی مطبوعات اطمینان مردم قابل درک است که آن را مربوط به همه انتخابی خدمات وجود دارد و بدون استثنا بر اساس فرماندار منظور اجرایی. این است که کار خود را و کار خود را به تنهایی تصمیم بگیرند چه کسانی سفارشات هستند.
 
آیا شما بر این باورند که سقط جنین داشته اند شامل روش انتخابی?
 
ما فقط می خواستم مطمئن شوید که مردم فهمیدند که آنها بودند و ما نه تنها شامل سقط جنین. اگر شما نگاهی به اصل آزادی مطبوعات ما صحبت در مورد خدمات دندانپزشکی از آنجا که ما مطمئن بودیم اگر مردم درک کنند که. ما همچنین در مورد صحبت های ارتوپدی خدمات ما صحبت در مورد پوست خدمات, همه چیز شاید مردم نمی معمولا فکر می کنم به عنوان اینکه تحت پوشش این. بنابراین ما فقط در تلاش برای اطمینان حاصل کنید. ما را پوشش نمی هر پایه اما ما سعی در پوشش برخی از پایگاه های ما مطمئن نبودند مردم را درک ممکن است بخشی از این است.
 
چه برخی از واکنش های شما و بعد فورا رفت واز آنجا که آزادی مطبوعات بیرون آمد ؟
 
در واقع آن مثبت بوده است. بدیهی است که این مشکل برای مردم به پیروی از بسیاری از آنچه که در حال حاضر بسیاری از مردم در حال رفتن به نیاز به کمک دارید با کسانی که روش انتخابی به عنوان به زودی به عنوان این است که بیش از. اما واقعیت این است که ما تا به حال هیچ واقعی مقاومت مواجه دیگر از گروه ها مانند والدین طراحی شده که می خواهند به معاف شود تنها گروه معاف از این خدمات است.
 
سقط جنین بر خلاف درمان های دندانپزشکی است و حفاظت شده توسط قانون اساسی پس چرا موقت ممنوعیت سقط جنین در نظر گرفته نشده خلاف قانون اساسی?
 
فرماندار سفارش در معاملات با همه روش انتخابی پس از آن بود که مانند او به طور خاص به خدمات سقط جنین او نه تنها از کسی. این پوشش می دهد هر انتخابی خدمات. ما در یک دوره بحران و فرماندار عامل تحت قدرت های مختلف از او به طور معمول تحت عمل در طول زمان عادی.
 
اما سقط جنین حفاظت شده توسط قانون اساسی است. چرا که این خلاف قانون اساسی است?
 
چون فرماندار اقتدار در حال حاضر تحت این قدرت برای محدود کردن روش انتخابی. حال اگر زندگی مادر درگیر است و یا زندگی نوزاد این نمی شود. آنها در حال درمان می شود درست مانند هر ارائه دهنده دیگر. وجود دارد قطعا خواهد بود یک فرایند به دلیل ادعا می کنند اگر آنها در حال درمان متفاوت اما در این مورد آنها در حال درمان می شود, درست مثل هر کس دیگری و البته آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای درمان متفاوت از هر کس دیگری.
 
قلب از این موضوع است که آیا یا نه سقط جنین در نظر گرفته شده است انتخابی. بسیاری از مردم در نظر نمی آن را انتخابی. آنچه که پاسخ خود را به که ؟
 
آنها همیشه ادعا می کرد این یک انتخاب است. آنها کسانی هستند که همیشه گفته ام که آن را انتخابی پس از خود را بسیار خود تعاریف راه آنها عبارت خود اصطلاحات و تعریف آن همیشه یک انتخاب و امروز متفاوت است. آنها بوده است و مدعی است که برای سال ها و سال ها و سال ها. آنها ادعا کرد که این همه در مورد انتخاب به وضوح وجود دارد مقدار زیادی از انتخابات درگیر در این و آن را یک انتخاب است و امروز هیچ تفاوتی ندارد.
 
وجود دارد بسیاری از مردم در ایالت تگزاس که به سادگی رفتن خارج از کشور یا در انجام آن خود را.
 
واقعیت این است که این قانون در تگزاس است. ما باید قوانین مختلف در تگزاس از در کشورهای دیگر و مردم قطعا قادر و اگر آنها می خواهند به آنها می تواند حرکت کند به کشورهای دیگر و یا رفتن به کشورهای دیگر وجود دارد هیچ چیز جلوگیری از آنها را از انجام آن است.
 
اما نمی خواهد کسی رفتن به حالت دیگر و هجوم stay-at-home سفارشات نیست که گسترش COVID-19 بیشتر از رفتن به یک کلینیک محلی ؟
 
من همین حالا کنترل مردم در حال حرکت در اطراف به طور کلی. مردم باید برای تصمیم گیری در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام هر روز — که آیا آنها در حال رفتن به رفتن به فروشگاه مواد غذایی که آیا آنها در حال رفتن به نقض برخی از سفارشات. این واقعا یک انتخاب برای مردم را هر روز. ما نمی تماشای همه در کشور ما آنها را وادار به تصمیم گیری خود را در مورد چگونه آنها در حال رفتن برای پاسخ به هر گونه خاص در قانون یا هر منظور خاص.
 
زنان در تگزاس — و من صحبت کردم به بسیاری از آنها در حال خروج از دولت است. آنها نقض stay-at-home سفارشات به سقط جنین به هر حال. حتی اگر ایده [موقت ممنوعیت سقط جنین] است که برای جلوگیری از گسترش COVID-19. به نظر می رسد آنها در تضاد یکدیگر است.
 
من فکر می کنم شما می توانید می گویند که به طور کلی در مورد هر قسمت از این. هر فرمان اجرایی برخی از عواقب است که برخی از منفی انشعابات و این درست در این مورد به عنوان به خوبی. همیشه وجود دارد رفتن به مشکلات است. ما در حال صحبت کردن در مورد یک بحران است. ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که در حال مرگ است. ما در حال تلاش برای نجات جان این چیزی است که فرماندار در تلاش است تا او را در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. و این واقعیت است که این زنان باید خود تصمیم به سفر شما می دانید که آنها در حال تصمیم گیری خود را و آنها می توانید انجام دهید که.
 
این نبرد که به نظر می رسد مانند آن را می تواند به دیوان عالی کشور. این چیزی است که شما انجام می دهند در صورتی پنجم منطقه نمی دهد شما توانایی اجرای این ممنوعیت?
 
حدس من این است که آن را به دادگاه عالی یا راه. ما یا در آن تجدید نظر شود و یا والدین درخواست تجدید نظر خواهد کرد بنابراین حدس من این است که در آن به پایان می رسد.
 
شما در حال انتظار برای رفتن به دیوان عالی کشور با این ؟
 
شما می دانید, آن را نمی خواهد تعجب من است. آنها واقعا مشغول برنامه در حال حاضر. آنها به لغو چندین جلسات بنابراین من نمی دانم چگونه آن را به جا اما آن را نمی خواهد تعجب من است و درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور آیا آنها آن را یا نه ما فقط باید برای دیدن.
 
وجود دارد بسیاری از زنان که صحبت کردم به کسی که بسیار نا امید و دلسرد است که آنها قادر به دریافت سقط جنین در حال حاضر. آنچه که پیام خود را به کسانی که زنان ؟
 
من می خواهم بگویم نگاه ما در بسیار غیر معمول زمان. فرماندار ساخته شده است تصمیم گیری در مورد روش انتخابی و تلاش برای حفاظت از زندگی انسان است. این آسان نیست تصمیم گیری آن تاثیر می گذارد بسیاری از زندگی مردم را در راه منفی و من غمگین هستم که این اتفاق می افتد به این زنان است. من غمگین هستم که این اتفاق می افتد به مردم که رنج می برند از انواع مختلف آفات اما آن را فقط به این واقعیت که ما در. ما در یک زمان است که هیچ کس تا به حال تجربه کرده به طوری که من فکر می کنم ما فرماندار و بسیاری از مقامات منتخب در سراسر کشور آنها در حال انجام بهترین خود را به مراقبت از مردم و مطمئن شوید که ما ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است.
 
دولت خود را در رابطه با بسیاری از کشورهای دیگر که به طور موقت ممنوع سقط جنین در میان coronavirus بحران می گوید که در طول تاریخ به تصویب محدودیت در سقط جنین. است وجود دارد یک اتصال بین آن دو چیز ؟
 
وجود ندارد در این مورد. این روش انتخابی نیست فکر را تحت تاثیر قرار یک کلاس خاص از مردم به دنبال مراقبت های بهداشتی. و بدیهی است که بسیار شدید درمان برای مقابله با یک بیماری جدی و تا… نگاه ما در بی سابقه ای شده و من فکر می کنم آن را سخت به انتقاد از مقامات منتخب که فقط انجام کار خود را به صرفه جویی در زندگی مردم است.
 
آیا شما در نظر خودتان را “طرفدار زندگی” ؟
 
من همیشه خودم در نظر گرفته pro-زندگی حداقل از احتمالا کالج ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de