تگزاس AG چهره واکنش برای گفتن قاضی به رایگان ‘به ناحق زندانی’ سالن مالک که نقض Stay-در-خانه

دوازده تگزاس مدنی قضات دادگاه سرزنش تگزاس دادستان کل کن Paxton روز چهارشنبه پس از او گفت دالاس قاضی اریک Moyé به رفت و آمد هفت روز حبس برای شلی لوتر صاحب شمال تگزاس کسب و کار سالن À la Mode. لوتر نگهداری سالن باز در نقض فرماندار گرگ ابوت اجرایی به منظور سازندگان: همه غیر ضروری کسب و کار.

Moyé نیز جریمه سالن $7,000 و دستور داد لوتر به پرداخت 500 دلار برای هر روز در این سالن ادامه می داد و از مارس 6, تاریخ دادگاه او ظاهر به 8 مارس که ابوت اجازه خواهد داد که آرایشگران مو, آرایش و زیبایی دوباره باز کسب و کار خود را.

“من آن را ظالمانه و از لمس که در طول این ملی همه گیر یک قاضی در یک شهرستان است که در واقع منتشر جنایتکاران سخت برای ترس از ابتلا COVID-19 خواهد زندان یک مادر برای عامل خود سالن مو در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی در خانواده, جدول” پکستون گفت: در نامه ای به Moyé.

“قاضی دادگاه نمی نیاز به قفل کردن شلی لوتر” پکستون ادامه داد. “سفارش خود را شرمآور قضایی سوء استفاده از اختیار که به نظر می رسد مانند یکی دیگر از سیاسی کاری در دالاس. او باید آزادی خانم لوتر بلافاصله.”

پکستون نامه همچنین اشاره کرد که Dallas County شده است آزاد کردن زندانیان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و پس از آن “قطعا می تواند ایستادن به انتشار یک—یک مادر که تنها جرم عامل بود یک کسب و کار کوچک در تلاش برای تغذیه فرزندان او” با توجه به CBS انجمنها.

“من از پیوستن به دادستان کل در مخالفت با بیش از حد عمل توسط دالاس قاضی قرار دادن شلی لوتر در زندان به مدت هفت روز” ابوت گفت: در بیانیه ای جداگانه.

“همانطور که من را ساخته اند روشن از طریق قبل از اظهارات, اسامی تگزاسی برای عدم رعایت دستور اجرایی همیشه باید آخرین گزینه موجود” او گفت:. “انطباق با دستور اجرایی در طول این بیماری همه گیر است که مهم است برای اطمینان از ایمنی عمومی; اما قطعا وجود دارد محدودیت کمتر وسیله ای برای دستیابی به این هدف از اسامی تگزاس مادر.”

Hair Salon coronavirus
سالن مو بسته شدن با توجه به کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 25 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.
لایحه Tompkins/گتی

12 مدنی قضات دادگاه با صدور “پاسخ جمعی” به Paxton بیان کرد “ما دوازده بموقع تگزاس مدنی قضات منطقه نشسته در دالاس کانتی هستند مشکل با آنچه به نظر می رسد به یک parte سابق ارتباطات در مورد یک دستور در حال انتظار مورد کارگردانی به دادگاه بدون در نظر گرفتن دیگر طرفین دعوا.”

قضات نوشت که چنین تماس ممنوع است توسط تگزاس کد قضایی انجام شده است.

“در این زمینه” در این نامه ادامه می دهد “برای شما به “اصرار” یک قاضی نسبت خاص و اساسی در نتیجه این موضوع این است که اکثر نامناسب و به همان اندازه ناخوشایند. لطفا در ارتباط با دادگاه در این زمینه بیشتر است.”

این نامه همچنین در زمان موضوع را با خط یکی مانده به آخر در فرمانداری نامه ای که به پیشنهاد کرد که دادگاه محاکمه لوتر تشکیل یک “سوء استفاده از اختیار” ناعادلانه مجازات او زمانی که قوه قضائیه می تواند انتخاب کرده اید یک راه جایگزین برای رسیدگی به این موضوع است.

“به خاطر از تمام شهروندان تگزاس” قضات نوشت: “لطفا اجازه دهید روند قضایی این بازی را بدون هر گونه دخالت نداشته است.”

صبح روز چهارشنبه معترضان در مقابل Dallas County Courthouse به نام لوتر انتشار. یک GoFundMe کمپین لوتر نیز مطرح $280,000 اصلی $250,000 هدف است و پس از افزایش هدف خود را به $500,000.

لوتر وکیل ارائه شده است یک حکم جسم به تگزاس دادگاه عالی به چالش کشیدن لوتر حبس با امید داشتن او منتشر شده توسط روز مادر با توجه به مت Howerton یک خبرنگار با WFAA محلی ABC News وابسته است.

این هفته دالاس کانتی گزارش بالاترین تعداد موارد جدید دو روز در یک ردیف. به عنوان از آوریل 6 تگزاس 32,332 تایید coronavirus موارد و 884 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر