تگزاس دادستانی کل فقط دستور داد تمام کلینیک های که ارائه سقط جنین بلافاصله پس از توقف ارائه این روش به منظور تطابق با دولت موقت تعلیق عمل جراحی که تلقی “پزشکی لازم” با توجه به بیانیه ای از دفتر مشترک با رادیو فردا. تگزاس آخرین دولت برای توقف خدمات سقط جنین در میان COVID-19 شیوع.

با توجه به دفتر دادستان کل “هر نوع سقط جنین است که از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت مادر” باید به حالت تعلیق درآمد. کسانی که در نقض خواهد شد “مجازات تا 1000 $یا 180 روز از زمان زندان.”

در شب یکشنبه تگزاس فرماندار گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی “به گسترش تخت بیمارستان ظرفیت دولت در پاسخ به COVID-19 ویروس.” روز دوشنبه بعد از ظهر دولت و دادستان کل, کن پکستون روشن است که سقط جنین خدمات نیاز به حالت تعلیق و به عنوان بخشی از این بخشنامه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” پکستون گفت: در یک بیانیه مشترک با ایسنا در روز دوشنبه بعد از ظهر. “کسانی که به نقض فرماندار منظور خواهد شد ملاقات با نیروی کامل از قانون است.”

در زمان انتشار آن هنوز روشن نیست که آیا دولت 22 کلینیک بهداشت که ارائه این روش خواهد مطابق با سفارش. والدین طراحی شده که در عمل برخی از این امکانات را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست دهید.

تگزاس می پیوندد اوهایو در دستور تعلیق سقط جنین خدمات به عنوان بخشی از دولت گسترده ای از دستورات برای حفظ تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر منابع پزشکی برای کسانی که درمان coronavirus. بیش از آخر هفته اوهایو دادستان کل ارشاد صادر شده است که هر سقط جنین روش نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی که شامل چیزهایی مانند دستکش و ماسک باید به عنوان بخشی از دولت در بخش بهداشت و درمان را دستور به قطع “غیر ضروری” عمل جراحی.

اما حداقل پنج نفر از اوهایو شش فولاد ارائه دهندگان می گویند سقط جنین ضروری است و حساس به زمان. از آنجا که آنها می گویند وجود خواهد داشت نه هر گونه وقفه در خدمات.

“Planned Parenthood اولویت اطمینان است که هر فرد می تواند ادامه دسترسی ضروری در مراقبت های بهداشتی از جمله سقط جنین. ما می دانیم که مراقبت های بهداشتی خود را نمی توانید صبر کنید,” گفت: جنس زنبق و سوسن E. هاروی و Kersha Deibel مربوطه سر از والدین بیشتر اوهایو و والدین جنوب غربی اوهایو منطقه در یک بیانیه ارائه شده به رادیو فردا. “سقط جنین ضروری است, زمان حساس روش پزشکی.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de