تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است که اجازه می دهد بیکاری متقاضیان امتناع از کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر راهنمایی جدید برای دولت در کمیسیون نیروی کار است که اجازه می دهد تا نرخ بیکاری به متقاضیان امتناع مناسب کار در طیف گسترده ای از شرایط بدون به خطر انداختن منافع خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به عنوان تنها ستاره امور خارجه آغاز می شود روند با خیال راحت و استراتژیک باز کردن اقتصاد اولویت ما این است که حفاظت از سلامت و ایمنی از همه تگزاسی—به خصوص کسانی که بیشتر در معرض COVID-19,” ابوت در بیانیه ای گفت.

“این انعطاف پذیری در بیکاری روند کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که تگزاسی با برخی نگرانی های ایمنی و بهداشت را جریمه نمی شود برای انتخاب به بازگشت به کار.”

دفتر والی گفت: کمیسیون نیروی کار تگزاس را ارزیابی هر یک از بیمه بیکاری ادعا می کنند به صورت جداگانه اما راهنمایی های جدید اجازه خواهد داد که مردم به امتناع از کار در صورتی که با معیارهای خاصی است.

در حالی که هر یک ادعا می کنند با بررسی مورد به مورد بر اساس دلایل معتبر برای امتناع از کار ذکر شده توسط دفتر فرماندار عبارتند از:

  • در معرض خطر بالا: افراد 65 سال یا مسن تر هستند در معرض خطر بالاتر برای گرفتن بسیار بیمار از COVID-19.
  • اعضای خانواده در معرض خطر بالا: افراد 65 سال یا مسن تر هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیمار از COVID-19.
  • مبتلا COVID: فرد دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 منبع مجاز توسط ایالت تگزاس است و نه بهبود.
  • اعضای خانواده با COVID: هر کسی در خانواده دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 منبع مجاز توسط ایالت تگزاس است و نه بهبود و 14 روز هنوز به تصویب رسید.
  • قرنطینه: فردی است که در حال حاضر در 14 روز در قرنطینه به علت تماس نزدیک قرار گرفتن در معرض COVID-19.
  • مراقبت از کودک: کودک در مدرسه یا مهد کودک بسته و بدون جایگزین در دسترس هستند.

بیش از 30 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده را در زمینه نرخ بیکاری پس از شروع coronavirus بحران است. اقتصاد کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به آخرین آمار و ارقام تولید ناخالص داخلی. تحلیلگران می گویند این می تواند 40 درصد کاهش در دوم.

بخشی از چند تریلیون دلار محرک اقدامات برای حمایت آمریکایی ها از طریق چه خواهد بود یک رکود عمیق است 600 دلار افزایش بیکاری بهره مند شوند.

تگزاس شروع به شل آن coronavirus محدودیت و بازگشایی با وجود نگرانی در میان کارشناسان بهداشت که چنین حرکت زودرس است.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. ابوت اجازه اقامت خود را در خانه سفارش به گذشت. اما او خواست تگزاسی به “همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله” و به دنبال دولت دستورالعمل های بهداشتی برای به حداقل رساندن گسترش جدید کروناویروس.

“پوشش صورت اجباری نیست اما تشویق به حفاظت از جان افراد در معرض خطر” ابوت توییتی در روز پنج شنبه.

تگزاس دموکرات متهم ابوت از mismanaging دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ابوت مشرف از افراد مسن که دیگر نمی تواند به دنبال مزایای بیکاری بود و در عین حال یک مثال دیگر چگونه او را کاملا نامناسب بحران و botched تدریجی بازگشایی تگزاس, کسب و کار” Abhi رحمان سخنگوی تگزاس دموکرات گفت, عصر ایران , در بیانیه ای.

دولت جنوب بیش از 28,000 موارد گزارش شده از COVID-19 بیماری های ناشی از سویه جدید از coronavirus با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان. دولت تا به حال 782 مرگ و میر و تا کنون بیش از 13000 بهبود از عفونت است.

ایالات متحده به عنوان یک کل حدود 1.1 میلیون تایید موارد coronavirus و تقریبا 63,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

Texas coronavirus unemployment claims
فرماندار تگزاس گرگ ابوت صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالت تگزاس کنگره در Austin, یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.
تام فاکس-استخر/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر