فرماندار تگزاس اعلام کرد سالن مو را بازگشایی مارس 8

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد که آرایشگاه و مو و ناخن سالن می تواند بازگشایی در روز جمعه, مه 8 و ورزشگاه می تواند بازگشایی در مارس 18 با محدودیت. وی به عنوان تگزاس ثبت بیش از 2000 coronavirus موارد ممکن است بیش از 2 و 3 مه ترین دولت دیده می شود در یک دوره دو روزه پس از coronavirus بحران آغاز شد.

با توجه به ابوت وجود تنها یک سبک در هر فرد و به او توصیه می شود سبک و مشتری پوشیدن ماسک. اگر مشتریان نمی توانید صبر کنید بیش از شش فوت از هم جدا توصیه می شود آنها خارج صبر کنید. ابوت گفت: لازم نیست که سالن باز است.

“هر صاحب هر سالن باید با استفاده از خود بهترین قضاوت زمانی که برای بازگشایی” ابوت گفت.

به ورزشگاه ابوت گفت: آنها می توانند بازگشایی on May 18 — اما هیچ قفل اتاق یا دوش استفاده می شود و تمام تجهیزات باید بررسی شود و پس از هر بار استفاده. مشتریان باید دستکش بپوشید.

“ما می دانیم که به عنوان ما شروع بازگشایی وجود دارد می تواند شعله ور شدن یو پی اس… من می خواهم شما بدانید که ما برای آن آماده” ابوت گفت. آنچه که او به نام “خروش تیم های واکنش” مقابله با هر گونه شعله ور شدن یو پی اس او اضافه شده است.

ابوت برنامه ای برای بازگشایی سالن مو و ورزشگاه آمده کمتر از یک هفته پس از او آغاز شد و آنچه که او به عنوان یک مرحله به مرحله بازگشایی دولت. رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی کتابخانه ها و سالن های سینما باید بازگشایی با 25 درصد ظرفیت است.

اما دولت تصویب ترسناک یک نقطه عطف در طول تعطیلات آخر هفته, داشتن ثبت آن بیشترین تعداد از جدید کروناویروس موارد در مارس 2 و 3 با توجه به CBS هوستون وابسته KHOU-تلویزیون. وجود دارد 1,293 مورد جدید از این ویروس گزارش شده شنبه به تنهایی دوم بالاترین تک روز به دست آوردن در دولت پس از بحران آغاز شد.

در به بیرون درز صوتی از یک تماس در روز جمعه با قانون گذاران تگزاس منتشر شده توسط پیشرفت تگزاس و حد نصاب گزارش ابوت گفت: “واقعیت این است که تقریبا در هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی این که آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی جامعه در پی چیزی شبیه به این در آن در واقع منجر به افزایش گسترش می یابد. آن را تقریبا بالفعل — بیشتر است که شما باید از مردم خارج وجود دارد بیشتر احتمال است برای انتقال. هدف هرگز شده است به انتقال را به صفر است.”

ابوت سخنگوی جان Wittman گفت: روزانه وحش که ابوت نظرات شبیه به آنچه که او می گفت: قبلا در یک مصاحبه محلی.

هارون ناوارو کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر