فرماندار تگزاس تغییرات coronavirus دستور به زندانی سالن مالک

سی بی اس آمریکا | No comments

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اصلاح خود COVID-19 دستور اجرایی در روز پنج شنبه به طور موثر تنظیم رایگان یک زن زندانی برای امتناع از نزدیک کسب و کار خود را. دالاس سالن مالک شلی لوتر خدمت هفت روز حبس برای نقض ایالت stay-at-home سفارشات. او دوباره باز کسب و کار خود را نزدیک به دو هفته پیش و عموم پاره کردن بس-و-دست برداشتن نامه سفارش او را به نزدیک.

ابوت اصلاح سفارشات خود را به از بین بردن سلول به عنوان مجازات و به طور خاص به نام لوتر در اطلاعیه خود. تغییرات اعمال شده عطف به ماسبق به مارس 2, با توجه به آزادی مطبوعات از دفتر خود را.

“پرتاب تگزاسی در زندان که تا به حال کسب و کار خود را تعطیل از طریق هیچ گسل از خود را مزخرف و من نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد” ابوت گفت: در انتشار. “همین دلیل است که من اصلاح من دستور اجرایی برای اطمینان از سلول است نه یک مجازات برای نقض یک نظم است.”

b71ecc68f80045ec9ab9045fb22f9af2.jpg
شلی لوتر CBS انجمنها

ابوت گفت: منظور “جایگزین محلی سفارشات و اگر به درستی استفاده شود باید رایگان شلی لوتر.”

او اضافه کرد که “این نیز ممکن است اطمینان حاصل شود” آزادی از آنا ایزابل کاسترو-گارسیا و برندا استفانی ماتا که دستگیر شده بودند در لردو تگزاس به اتهام تبلیغات و ارائه خدمات لوازم آرایشی و بهداشتی در داخل خانه های خود.

“به عنوان برخی از شهرستان قضات مدافع برای آزاد کردن سخت مجرمان از زندان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آن پوچ است به این صاحبان کسب و کار را در محل خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>