فرماندار تگزاس ممکن است اضافه کردن بیشتر COVID-19 محدودیت

فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: دولت مواجه است “شیوع گسترده” در coronavirus همه گیر است و بیشتر محدودیت ممکن است لازم باشد. ابوت ساخته شده نظرات در مصاحبه با CBS وابسته KFDA-تلویزیون در آماریلو تگزاس.

وقتی پرسید که آیا او هنوز هم در نظر گرفته تگزاس تکدی یک “نقطه داغ” برای coronavirus عفونتابوت گفت: “وجود دارد شیوع گسترده از COVID-19 سراسر ایالت تگزاس است.”

“امروز ما باید 5000 نفر تست مثبت دوباره به عنوان به خوبی به عنوان بیش از 4000 نفر در بیمارستان بستری است” ابوت گفت: ایستگاه هر چند او اشاره کرد که زرد بود بهتر از برخی از مناطق دیگر.

“ما به دنبال در بیشتر محدودیت” ابوت گفت که برخی از محدودیت های جدید می تواند محلی باشد برای مناطقی که “در حال اجرا در ظرفیت بیمارستان.”

محدودیت های جدید خواهد بود واژگونی تگزاس’ بازگشایی طرح است که در حال حرکت رو به جلو در این ماه با وجود افزایش مداوم در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

3247-tx-daily-new-cases.jpg

دولت در حال حاضر تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم در بیمارستان بستری با COVID-19 آن را به عنوان در ژوئن 14, هنگامی که این تعداد در 2,287. این سنبله رخ داده است بعد از رستوران ها اجازه داده شد به منظور افزایش ظرفیت به 75 درصد و تقریبا همه کسب و کار مجاز به کار با برخی از اقدامات ایمنی در محل.

روز دوشنبه ابوت خطاب به دولت افزایش در coronavirus موارد ترسیم یک راه برای ساکنان برای مبارزه با افزایش “بدون نیاز به بازگشت به اقامت در خانه سیاست.” “به حالت آشکار COVID-19 در حال گسترش است در یک میزان غیر قابل قبول در تگزاس و باید آن را محصور,” ابوت گفت.

در آن زمان فرماندار گفت که “بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه” اما افزود که اگر سنبله ادامه “اقدام دیگری لازم خواهد بود.”

در روز سه شنبه وجود دارد 5,489 موارد جدید در دولت — حتی بالاتر از 5000 ابوت ذکر شده در مصاحبه های خود را. تعداد کل موارد در تگزاس پیشی گرفته است 120,000 با حداقل 2,249 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در طول مصاحبه خود با KFDA-تلویزیون ابوت گفت: دولت نیز برای اطمینان از کسب و کار است که باید باز باقی می ماند و با رعایت اقدامات ایمنی. او گفت: برخی از میله خود را از دست داده مشروب مجوز برای انجام اقدامات و گرفتن سر می برند.

“ما در حال ساخت مطمئن شوید که قوانین در حال اجرا است بنابراین ما قادر به مهار گسترش COVID-19” او گفت:.

در این زمان ابوت می گوید که او می بیند هیچ دلیلی برای تغییر دستورالعمل برای سالن و تو سرو است. “همانطور که ما را دیده اند یک افزایش در تعداد از مردم تست مثبت و بستری شدن در بیمارستان ما دیدن های مختلف به دلایل مختلف به همین دلیل است. اما ما واقعا نمی شنیده ام که یکی از آن دلایل این است که آنچه که در سالن مو و تاتو سرو” راهب بزرگ گفت. “وجود دارد مناطق دیگر مانند میله های زندان به عنوان مثال آیا نیاز به تغییرات مختلف که مورد نیاز خواهد بود.”

تگزاس است که نه تنها دولت تجربه خطرناک افزایش موارد پس از بازگشایی, CBS News مانوئل Bojorquez گزارش شده است. فلوریدا در صدر 100,000 موارد در جمعه و فرماندار ران DeSantis اذعان کرد که افزایش تست به تنهایی نمی تواند برای حساب های اخیر تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است.

DeSantis گفت: می گوید او را سرکوب کسب و کار است که اصلا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل اضافه شده اما او نمی خواهد تغییر دولت بازگشایی طرح یا تصویب یک ایالت اجباری ماسک سفارش.

سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: CBS اخبار او فکر می کند “این واقعا برای رفتن به یک محوری هفته برای ما برای به دست آوردن یک تصویر که در آن همه چیز می رویم در ایالات فلوریدا و آریزونا و تگزاس اینکه آیا یا نه آنها در حال اوج به رشد نمایی یا نه.”

26 متحده گزارش افزایش در میانگین روزانه coronavirus موارد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im