پزشکان در یک بیمارستان کودکان در فورت ورث تگزاس صدا زنگ بیش از نگرانی در مورد افزایش اتهام کودک آزاری موارد در میان شیوع کروناویروس.

در طول یک هفته پزشکان در طبخ بیمارستان کودکان در فورت ورث گفت: آنها را دیدم حداقل شش مورد از آشکار سوء استفاده فیزیکی علیه کودکان با یکی از آن موارد منجر به مرگ می شود.

در مصاحبه با NBC 5 دالاس-فورت وورث دکتر Jayme Coffman پزشکی مدیر تیم مراقبت در طبخ بیمارستان کودکان گفت: به طور معمول بیمارستان را می بیند در حدود هشت مورد در یک ماه.

“پنج شنبه شب ما تا به حال یک کودک بستری متاسفانه تهدید کننده زندگی صدمات که آنها تسلیم به عنوان چهار فرزند دیگر در اورژانس در همان زمان که تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد” Coffman گفت. همه کودکان دکتر گفت شش-ماه-پیر یا جوان.

با بسیاری از خانواده ها تحت فشار زیادی در پی COVID-19 شیوع دکتر پیشنهاد کرد که وجود دارد می تواند یک پتانسیل ارتباط بین این بیماری همه گیر کوروناویروس و آشکار افزایش گزارش شده کودک آزاری موارد است.

“وجود دارد هیچ راهی برای ما به طور مستقیم به لینک های این, اما این نگرانی” Coffman گفت.

“آیا این خانواده ها تحت استرس بیشتر مربوط به مسائل مالی, آیا این شغل را از دست داده و یا نگرانی برای شغل خود را?” او مورد سوال است.

“ما همچنین شاهد انواع مشابه از چیزهایی که اتفاق می افتد در طول رکود اقتصادی که در آن ما در بخش تروما شايع ترين علت مرگ تروما در کودکان بود موتور خودرو برخورد. در طول رکود اقتصادی است که به تغییر سوء استفاده و ضربه به سر و من نمی خواهم برای دیدن که دوباره” Coffman اشاره کرد.

دکتر گفت که او می خواست برای جلب توجه به این موضوع به منظور بالا بردن آگاهی در جامعه است.

“این بود که ما باید برای رسیدن به جامعه” او گفت:. “آن را سخت به فکر می کنم که آن را فقط تصادفی است.”

Coffman هشدار می آید در میان نگرانی رو به رشد بیش از آنچه که به طور گسترده ای توصیه می شود تاکتیک برای رقابت با شیوع کروناویروس مانند self-جداسازی و اجتماعی فاصله ممکن است معنی بی شماری از قربانیان سوء استفاده های داخلی در سراسر کشور است.

صحبت با رادیو فردا در روز یکشنبه دکتر سوزان Pearlstein یک co-supervisor در قانون خانواده واحد فیلادلفیا کمک های حقوقی, گفت که نگرانی در اطراف coronavirus شیوع و تاثیر آن در خانواده ها از جمله بیماری از دست دادن شغل و استرس های مالی می تواند “منجر به سوء استفاده فیزیکی به ذکر عاطفی کلامی و روانی سوء استفاده در جریان است که ما نمی بینیم نشانه هایی است.”

با بازماندگان به دام افتاده در خانه با خود به سوءمصرف Pearlstein گفت که بازماندگان حتی ممکن است این فرصت را به تماس با یک خط تلفن پشتیبانی و یا دوستان و یا خانواده برای کمک به. بیشتر او هشدار داد بازماندگان ممکن است همچنین درک کنند که کمک به در حال اجرا در میان شیوع کروناویروس با بسیاری از خدمات در سراسر کشور به حالت تعلیق درآمد.

“این واقعا ترسناک به فکر می کنم که برخی از افرادی که در موقعیت های نا امن ممکن است متوجه است که خدمات هنوز هم در دسترس” Pearlstein گفت. “ما واقعا نگران است.”

Pearlstein گفت که تعدادی از محلی خطوط تماس ویژه ای بودند و نه تجربه خروش آنها پیش بینی شده بود در پی شیوع کروناویروس. او گفت: این بدان معنا نیست که سوء استفاده اتفاق می افتد نیست.

“انزوا است چنین بخش عظیمی از کنترل و سوء استفاده است که اتفاق می افتد در این نوع از روابط راست?” او گفت:. “من قطعا می تواند پیش بینی و یا من می خواهم فرض کنیم که وجود خواهد داشت بیشتر از این نوع رفتار گفت:” شما نمی توانید بیرون بروید. بدون شما نمی توانید بحث را به دوستان خود…’ هنگامی که بازمانده حتی رفتن به یک دقیقه برای رسیدن به خدمات؟”

در مصاحبه با NBC News, کتی ری جونز مدیر عامل شرکت ملی خشونت خانگی خط تکرار Pearlstein نگرانی کرد و گفت این امر می تواند یک “فوق العاده ناراحت کننده” زمان برای کسانی که تحت تاثیر خشونت خانگی.

ری-جونز گفت: سازمان در حال حاضر شنیده بود از بازماندگان که گفت: معتادان خود تهدید کرده بود به لگد آنها را به بیرون از خانه در یک زمان هنگامی که اعضای عمومی هستند که توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

coronavirus
یک کودک را حمل خانه یک وعده غذایی داده شده به عنوان بخشی از استمفورد مدارس دولتی’ ‘گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان’ برنامه است که بخشی از این شهر در پاسخ به کروناویروس همه گیر در 17 مارس سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات. کارشناسان هشدار داده اند که خود می تواند در افزایش خشونت خانگی و کودک آزاری در میان شیوع کروناویروس.
جان مور/گتی

او همچنین گفت که او تا به حال نیز شنیده موارد از بازماندگان مجبور به ماندن خانه از محل کار و همچنین موارد از بازماندگان مجبور به شستن دست های خود را تا زمانی که آنها “خام و خونریزی است.”

هر دو ری جونز و Pearlstein تشویق بازماندگان به تماس ملی خشونت خانگی با خط تلفن اگر آنها نیاز به کمک دارند و اگر آنها قادر به.

در غیر این صورت Pearlstein گفت: بازماندگان امیدوارم قادر به انجام آنچه آنها می تواند به اطمینان حاصل شود که آنها را “ایمنی” قصد دارد از جمله دانستن اینکه کدام اتاق است ایمنی به اجرا در زمان پریشانی و داشتن تماس های اضطراری در صورت امکان که آنها می تواند رسیدن به.

نیوزویک در تماس است طبخ بیمارستان کودکان در فورت ورث برای نظر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تحت تاثیر خشونت خانگی شما می توانید تماس بگیرید و ملی خشونت خانگی خط برای پشتیبانی در 1-800-799-7233.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im