بیمارستان تگزاس می گوید دو پیش دبستانی درگذشت مشکوک به کودک آزاری در یک روز—و این می تواند مربوط به شیوع کروناویروس

نیوزویک | No comments

پزشکان در یک بیمارستان کودکان در فورت ورث تگزاس می گویند مرگ دو مهد کودک-کودکان از خانواده های مختلف در یک روز می تواند مرتبط به شیوع کروناویروس.

صحبت با دویچه وله روز دوشنبه دکتر Jayme Coffman پزشکی مدیر فرزند وکالت منابع و ارزیابی (مراقبت) تیم کوک بیمارستان کودکان گفت که پزشکان در حال حاضر صدا زنگ پس از آنها متوجه افزایش تعداد کودکان بستری به مرکز با توجه به مشکوک به کودک آزاری است.

در یک مرکز که در آن پزشکان به طور معمول خواست برای نقد و بررسی به عنوان بسیاری از شش به هشت مورد از پتانسیل سوء استفاده از کودکان در طول یک ماه Coffman گفت طبخ بیمارستان کودکان دیدم هفت کودکان بستری مشکوک به کودک آزاری مربوط به صدمات در کمتر از یک هفته.

Coffman گفت: موارد پزشکان خواست برای نقد و بررسی به صورت ماهانه همیشه به طور مستقیم مربوط به کودک آزاری و همیشه حکم ورود به بیمارستان است. “آنهایی که ما دیدیم این هفته گذشته” او گفت: اما “شد همه آنچه که ما فکر سوء استفاده” با شش تن از این موارد ضمانت بستری در بیمارستان.

هفتمین فرزند یک کودک پیش دبستانی, Coffman گفت: در بیمارستان درگذشت اتاق اورژانس قبل از آنها می تواند پذیرفته شود.

بیشتر دکتر گفت که کودک بود که نه تنها کودک پیش دبستانی به مرگ آن روز با دو کودک در حال مرگ از صدمات خود را در طول یک روز در هفته گذشته.

در حالی که Coffman نمی تواند به اشتراک گذاری هویت دو فرزند او گفت که یک کودک درگذشت از ضربه به سر در حالی که دیگر مرده در اتاق اورژانس بیمارستان پس از درد و رنج آشکار تروما.

“وجود دارد که صدمات آشکار شد که ما نگران سوء استفاده از کودکان و بنابراین ما فقط در حال انتظار برای کالبد شکافی به منظور بررسی که, اما وجود دارد برخی از صدمات آشکار است که تا به حال هیچ توضیح,” او گفت:.

در یک بیمارستان که ممکن است “شاید شش میر” مرتبط با مشکوک به کودک آزاری در یک سال Coffman گفت: افزایش ناگهانی مشکوک به کودک آزاری موارد یک علت برای زنگ, با, دکتر, داد که این افزایش به طور بالقوه می تواند مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من نمی تواند با اطمینان بگوید که این مربوط به [COVID-19,” Coffman گفت. “من نمی توانم با اطمینان می گویند که این فقط یک اتفاق است اما ما می دانیم که هنگامی که وجود دارد افزایش استرس و…در درون خانواده ها وجود دارد افزایش خطر سوء استفاده از کودکان است.”

“ما دیدیم که در طول رکود اقتصادی در ایالات متحده, که در آن ما تا به حال افزایش تعداد سوء استفاده فیزیکی موارد در طول رکود اقتصادی” او گفت:. “در نهاد ما, ما در حال افزایش در تعداد مرگ و میر برای سوء استفاده از کودکان در طول رکود اقتصادی است.”

در حالی که Coffman گفت که او نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا یک ارتباط بین افزایش ناگهانی در کودک آزاری موارد و coronavirus شیوع او گفت که او و دیگر پزشکان احساس مسئولیت برای صدای زنگ و مطمئن شوید که کودکان در حال گرفتن کمک آنها نیاز دارند.

“سوء استفاده یک جرم و جنایت از انزوا” Coffman گفت. “کودکان به تنهایی در خانه جدا شده و قادر به دیده می شود هر کس دیگری که ممکن است قادر به تشخیص و نگرانی است.”

کافمن است که نه تنها به افزایش نگرانی ها در مورد پتانسیل افزایش موارد کودک آزاری در میان شیوع کروناویروس.

Hospital
در نامعلومی بیمارستان یک اتاق خالی نشسته در سپتامبر 15, 2016 در شهر نیویورک است. یک بیمارستان در فورت ورث تگزاس هشدار داده است که آشکار در افزایش مشکوک به کودک آزاری موارد می تواند مربوط به شیوع کروناویروس.
اندرو لیختن اشتاین/Corbis/گتی

در بیانیه منتشر شده آنلاین یونیسف نیز هشدار داد که “صدها میلیون ها نفر از کودکان در سراسر جهان به احتمال زیاد خواهد شد در صورت افزایش تهدیدات خود را به ایمنی و تندرستی–از جمله بدرفتاری خشونت مبتنی بر جنسیت و استثمار محرومیت اجتماعی و جدایی از مراقبان—به دلیل اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر.”

“در بسیاری از این بیماری در حال حاضر رسیدن به کودکان و خانواده ها بسیار فراتر از آن به طور مستقیم آن را آلوده گفت:” رئیس یونیسف حمایت از کودکان کورنلیوس Williams, در بیانیه ای. “مدارس در حال بسته شدن هستند. پدر و مادر در حال تلاش برای مراقبت از فرزندان خود و به پایان می رسد دیدار. حفاظت خطرات برای کودکان در حال نصب است.”

در پاسخ به نگرانی برای رفاه کودکان, کودکان سازمان ملل متحد سازمان و همکاران در اتحاد برای حفاظت از کودکان در کمکهای بشردوستانه را منتشر کرده اند راهنمایی برای حمایت از دولت ها و سازمان های کار بر روی زمین است.

در میان توصیه های برای حمایت هدفمند ارائه می شود به خانواده ها از جمله مالی و کمک های مادی برای خانواده هایی که شغل و درآمد شده اند منفی تحت تاثیر COVID-19 شیوع.

پدر و مادر نیاز به مداخله در بحران و کسانی که نگران بالقوه کودک آزاری می توانید تماس بگیرید Childhelp ملی کودک آزاری تدریس خصوصی در 1-800-4-یک-کودک (1-800-422-4453).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>