تگزاس بستنی licker آمریکا برای رسانه های اجتماعی شوخی

یک مرد در تگزاس که فیلم برداری خود, لیسیدن بستنی و قرار دادن آن در فریزر از یک سوپر مارکت خارج شده است / شورای داعش برای 30 روز.

تصویری از D’Adrien Anderson, 24 بود به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در ماه اوت گذشته.

دوربین های مدار بسته در مغازه نشان داد او بعدها در زمان بستنی را از فریزر و آن را خریدم.

او همچنین به مدت شش ماه به حالت تعلیق حکم 100 ساعت بدون مزد کار 1000 دلار (£770) خوب شد و دستور داد به پرداخت $1,565 به شرکت بستنی.

بستنی لیس اتفاق افتاده در 26 اوت در پورت آرتور حدود 90 مایل (145km) در شرق هوستون.

اندرسون و پدرش بعد از بازگشت به فروشگاه برای نشان دادن افسران رسید به عنوان اثبات این که او تا به حال خریداری آلوده بستنی, آمریکا ABC پخش شده است.

با وجود این بستنی تولید کننده آبی بل Creameries جایگزین همه بستنی را در فریزر به عنوان یک اقدام احتیاطی است که هزینه آنها $1,565.

اندرسون گناه التماس کرد در اوایل این سال به تخطی از قانون جنایی فساد است.

  • خشم بیش از دیگر تگزاس بستنی licker

در بیانیه منتشر شده در زمان دستگیری او خارج شده گفت: “اگر مواد غذایی است که با دستکاری و یا یک مشتری می خواهد به ترک این تصور که آنها در پشت تقلبی محصول ما به سرعت حرکت می کند با اجرای قانون برای شناسایی دستگیری و محاکمه کسانی که فکر می کنم این یک شوخی نیست.”

اندرسون بستنی شیرین آمد و یک ماه پس از یک بسیار شبیه تصویری است که در آن یک دختر نوجوان licked وان بستنی و قرار دادن آن در فریزر در خارج در لوفکین, Texas.

در آن صورت این دختر بود که زیر 18 سال در زمان خرید نیست بستنی پس از آن. تصویری از او را لیس بستنی مشاهده شد بیش از 13 متر برابر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر