تگزاس قاضی محکوم به اعدام شمال تگزاس سالن مالک به مدت هفت روز در زندان نگه داشتن کسب و کار خود را باز با وجود فرماندار گرگ ابوت اجرایی ایالت منظور شاتر غیر ضروری کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قاضی ارائه شده به رفت و آمد حکم او اگر او عذرخواهی برای “خودخواه بودن.” اما او نمی عذر خواهی و طرح جذاب تصمیم قاضی.

سالن À la Mode صاحب شلی لوتر داشت در امور کیفری و مدنی تحقیر توسط دادگاه دالاس قاضی اریک موی برای ادامه فعالیت خود سالن با وجود دریافت یک دادگاه صادر شده و سفارش ضابط موقت در 28 آوریل نیاز به قطع تمام عملیات کسب و کار.

به سفارش ضابط آمد چهار روز پس از لوتر دریافت بس و دست برداشتن نامه از Dallas County قاضی رس جنکینز در آوریل 24, با توجه به محلی ABC News, وابسته به WFAA. لوتر امتناع به فروشگاه او در نهایت او استناد.

beauty salon hairdresser
یک آرایشگر با پوشیدن یک ماسک برای اقدامات حفاظتی به عنوان او کاهش مو از یک مشتری در 18 مارس سال 2020 است.
تیری لب/Belga/خبرگزاری فرانسه/گتی

قاضی موی اطلاع صاحب سالن که او می خواهم نظر رفت و آمد او حکم زندان اگر او می خواهم او را باز “خودخواه” و عذرخواهی به مقامات قانونی او به مبارزه طلبیده بود.

“من باید به مخالفت با شما آقا وقتی به شما می گویند که من خودخواه به دلیل تغذیه بچه ها من—نه خودخواه” لوتر گفته قاضی. “من نیاز به تغذیه خانواده من و من سبک می تواند خوراک خانواده خود را.”

“من آرایشگران که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس لطفا برو جلو با تصمیم خود را, اما من قصد ندارم به بسته سالن” او ادامه داد.

نیوزویک رسیده به لوتر برای اطلاعات بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

همراه با هفت روز زندان حکم قاضی موی دستور سالن به پرداخت 500 دلار جریمه برای هر روز آن را باز ماند با وجود این دادگاه دستور به بسته باقی می ماند.

“این سرپیچی از دادگاه به منظور باز بود آشکار و عمدی” موی نوشت: در تصمیم خود. “متهمان اگر چه داشتن داده شده است یک فرصت برای انجام این کار ابراز کرده اند هیچ ندامت ندامت یا پشیمانی برای خود تحقیر عمل است.”

در روز سه شنبه فرماندار ابوت اعلام کرد که آرایشگران مو, سالن های زیبایی می توانید دوباره باز کسب و کار خود را در روز جمعه. اجتماعی فاصله پروتکل هنوز هم اجرا می شود و مشتریان و سبک خواهد بود تشویق به پوشیدن ماسک.

در همان روز ابوت گرفتار شد در ضبط صدا گفت که بازگشایی دولت کسب و کار خواهد شد “در واقع منجر به افزایش در گسترش” از coronavirus و اضافه میکند: “هدف این هرگز شده است به COVID-19 انتقال را به صفر است.”

“هنگامی که ما درگیر در امن فاصله زمانی که ما در تعامل با شیوه های که در آن مردم با پوشیدن ماسک صورت, هنگامی که ما با استفاده از بهترین شیوه های ما قادر به باز کردن در راه است که کنترل و محدود از گسترش COVID-19” او ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de