تگزاس پل bashed بیش نظرات به پدربزرگ و مادربزرگ در حال مرگ, ویروس, اقتصاد

سی بی اس آمریکا | No comments

تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک مواجه است یک واکنش پس از گفت او مایل به مردن به راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — و او فکر می کند دیگر پدربزرگ و مادربزرگ را به عنوان به خوبی. پاتریک گفت: عصر روز دوشنبه شب که او در صحبت به “صدها نفر از مردم” که احساس مشابه “است که ما نمی توانیم از دست دادن کشور ما است.”

“هیچ کس به من رسیده است و گفت:” به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟”‘ پاتریک گفت. “و در صورتی که ارز, من تمام است.”

در مصاحبه با Tucker Carlson, پاتریک ادعا پدربزرگ و مادربزرگ دیگر مانند او خواهد بود مایل به همان ایثار است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“من فقط فکر می کنم بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در این کشور مثل من” پاتریک ادامه داد. واکنش از بینندگان بگویید یک داستان متفاوت است.

در یک نقطه کارلسون خواسته پاتریک برای روشن شدن اظهارات او: “شما در واقع می گویند که این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که برای شما ؟ وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ؟”

“آره” پاتریک پاسخ داد. “اگر من مریض من بروید و سعی کنید برای دریافت بهتر اما اگر من به من نیست و من در تلاش برای فکر می کنم از هر نوع مرضی راه تاکر من فقط گفت که ما انتخاب کردم اینجا.”

به عنوان CBS Austin, وابسته, KEYE-تلویزیون, یادداشت ها, پاتریک مصاحبه می رود در برابر آنچه متخصصان پزشکی می گویند در مورد کوروناویروس از جمله موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci. مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت است و بارها تاکید کرد و به ایسنا اهمیت ماندن در خانه برای کاهش خطر گسترش coronavirus به گروه در معرض خطر.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از هر کسی 65 ساله و مسن تر است “در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19” این بیماری ناشی از رمان coronavirus. هشت نفر از 10 مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 شده اند به افرادی که در محدوده سنی CDC یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>