تگزاس گزارش بالاترین تک روز افزایش Coronavirus موارد به عنوان دولت همچنان به فشار پیش با بازگشایی

نیوزویک | No comments

دو هفته پس از تگزاس فرماندار گرگ ابوت شروع بازگشایی اقتصاد دولت جنوب در روز شنبه گزارش داد 1,801 جدید تایید coronavirus عفونت مارک تک آن-کمترین افزایش موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

جدید موارد 734 هستند از پاتر و Randall شهرستانهای استان است. “این شهرستان’ از موارد جدید تا حد زیادی از هدفمند تست از کارکنان در گیاهان گوشت در این منطقه است. بیشتر نتایج آزمون از گیاهان انتظار می رود ایم” تگزاس وزارت بهداشت.

به عنوان از آوریل 17, تگزاس, در مجموع از 45,198 COVID-19 موارد با 1,272 مرگ و میر و 25,454 بهبود. قبل از تعطیلات آخر هفته تگزاس هرگز گزارش بیش از 1500 مورد در یک روز. دولت شده است به طور متوسط حدود 1,220 موارد در هر روز در طول هفته گذشته به عنوان غیر ضروری کسب و کار همچنان به باز کردن به عنوان بخشی از فرماندار گرگ ابوت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

Texas coronavirus Abbott Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) صحبت می کند به خبرنگاران گفت در حالی که میزبانی تگزاس فرماندار گرگ ابوت در مورد آنچه که دولت انجام داده است به راه اندازی مجدد کسب و کار در طول رمان coronavirus همه گیر در دفتر بیضی شکل کاخ سفید مارس 07, 2020 در واشنگتن, DC.
داگ میلز-استخر/گتی

افزایش موارد می تواند تا حدودی نسبت به شیوع در صنعت بسته بندی گوشت می آمد در امریللو. پس از سنبله اعلام ابوت منتشر شد بیانیه ای گفت که coronavirus پاسخ تیم های که فرستاده شد به Armarillo در اوایل این ماه افزایش یافته است تست در منطقه و اقدامات دیگر برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“است که دقیقا به همین دلیل من تاسیس افزایش تیم های واکنش” فرماندار گفت. “توسط بلافاصله استقرار منابع و تجهیزات به این مناطق پر خطر ما را شناسایی مثبت موارد منزوی کردن افراد و اطمینان حاصل شود هر شیوع است سریع موجود است که این استراتژی در حال مستقر در امریللو.”

خروش می آید به عنوان تگزاس همچنان به فشار پیش با بازگشایی آن در اقتصاد و هم غیر ضروری و حیاتی کسب و کار است. ابوت مجاز مراکز سینما و رستوران و قیمت فروشگاه به بازگشایی در سه ماهه ظرفیت اجتماعی سوريه در مارس 1, تبدیل شدن به پرجمعیت ترین دولت به انجام این کار در زمان.

تگزاس مرحله به مرحله بازگشایی برنامه دیدم سالن مو و آرایشگاه در سراسر کشور و باز کردن درهای خود را در 8 مارس. بعدی ورزشگاه و دیگر مانند کسب و کار اجازه خواهد داشت به سر در روز دوشنبه با ظرفیت محدود.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره در اوایل این هفته که از موعد مقرر بازگشایی خواهد شد و تجربه “کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع است.”

با وجود افزایش در موارد ابوت را حفظ کرده است که در تگزاس است که هنوز هم به دور از هدف قرار دادن بیمارستان و یک ظرفیت است. در مورد 1,790 افراد در حال حاضر بستری در بخش دولتی و بیش از 17,000 تخت هنوز در دسترس است مورد استفاده قرار گیرد.

نیوزویک رسیده به تگزاس فرماندار گرگ ابوت به نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>