تگزاس خرد رکورد روزانه با بیش از 10 ، 000 ویروس جدید موارد

تگزاس بار دیگر شکسته تک آن روز رکورد جدید کروناویروس موارد است. دولت گزارش 10,028 موارد جدید سه شنبه به مقامات هشدار داد که بیمارستان در حال رسیدن به ظرفیت.

قبلی رکورد روزانه بود 8,260 موارد جدید در جولای 4. در حال حاضر وجود دارد بیش از 200,000 موارد در سراسر کشور با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. دولت همچنین تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز مرگ با 60.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر در تگزاس بیش از دو هفته گذشته. مقامات گزارش 9,268 نفر بیمار مبتلا به کروناویروس در بيمارستان های دولتی سه شنبه — یکی دیگر از رکورد روزانه.

مقامات در سراسر کشور ترس بيمارستان به زودی می تواند آمار ظرفیت.

به طور متوسط 13.5% از آزمون در حال حاضر دوباره مثبت از شنبه. فرماندار تگزاس گرگ ابوت قبلا هشدار داده است که یک رای مثبت بیش از 10% خواهد بود یک پرچم قرمز برای دولت است.

تگزاس رهبران صورت سنبله در COVID موارد 09:52

مرگ و میر پایین تر باقی می ماند در سراسر کشور نسبت به کشورهای دیگر با موج. از سه شنبه 2,715 که مردم از این ویروس در تگزاس است.

ابوت شروع یک ملت را تهاجمی ترین بازگشایی راهبردهای ممکن است به عنوان کارشناسان هشدار داده است که آرامش اجتماعی فاصله اقدامات می تواند باعث تجدید حیات ویروس. هفته گذشته حزب جمهوریخواه فرماندار معکوس البته صدور یک فرمان اجرایی نیاز به ماسک صورت عمومی و محدود تجمع بیش از 10 نفر.

پس از تعدادی از کلانترها گفت: آنها حاضر به اجرای ابوت منظور فرماندار لعنتی رهبران محلی را به “نشان دادن عمل نه غيبت.”

“اگر مقامات محلی اجرا ماسک منظور آن را به سرعت گسترش coronavirus,” او گفت: CBS Beaumont, تگزاس, وابسته KFDM-تلویزیون. “آنها فقط در حال حاضر نیاز به گام تا و شروع به اجرای دستورات است که در حال حاضر در محل.”

به گزارش آسوشیتد پرس نیویورک و فلوریدا تنها کشورهای دیگر به پیش افتادن از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز. نیویورک رسیده که این تعداد در مارس اما فلوریدا گزارش شده بیش از 11,400 موارد در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de