کوچک روستایی, Texas شهرستان دیدم یک مقدار غیر معمول از اجرای قانون در آن شلوغ ترین شاهراه پنج شنبه صبح و قانون محلی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. و نه آنها هشدار داده آن اتفاق می افتد.

گرایمز County Sheriff همین Sowell گفت: یک ایستگاه تلویزیون محلی از Bryan-College Station که سنگین حضور مهاجرت و گمرک (ICE) عوامل همراه با وزارت امنیت عمومی تگزاس (DPS) troopers انجام شده تصادفی ترافیک متوقف می شود در امتداد بزرگراه دولت 6 در روز پنج شنبه.

این نیروی کار مشترک انجام شده متوقف می شود بدون Sowell دانش KBTX گزارش شده است.

DPS گفته KBTX آنها انجام روال ترافیک متوقف می شود در روز پنج شنبه صبح بین ناواسوتا و کالج استیشن, اما مردمی که به نام ایستگاه و آب گرفتگی محلی رسانه های اجتماعی صحنه نشان داد آنها را دستگیر نشده و همراهی به بینام و وانت.

بدون در نظر گرفتن کلانتر Sowell این بود که این عملیات در نظر گرفتن محل بدون دانش خود را.

ICE agent
ما مهاجرت و گمرک را (یخ) نماینده ویژه در حال آماده شدن برای دستگیری متهم مهاجرت متخلفان در, تازه, علامت, Salem 19 ژوئن 2018. حسن نیت ارائه میدهد تصویر یخ یخ / آمریکا مهاجرت و گمرک.
عکس اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

KBTX خبرنگار کندال هوگان گفت: Sowell به او گفت که او “blindsided امروز پس از پیدا کردن یک دولت فدرال و نیروی کار بود و عامل حق در اینجا در شهرستان بدون هیچ گونه اطلاع رسانی است.”

کلانتر Sowell که یک دیرین ساکن شهرستان و کلانتر برای بیش از 20 سال وجود دارد گفت: KBTX او در مورد بهره برداری از افراد در جامعه به جای همکار خود را اجرای قانون و برادران.

یخ و امنیت داخلی در رسانه های محلی گفت آنها نمی تواند صحبت در مورد اجرای آنها در مناطق روستایی و بزرگراه. کلانتر محلی خود را به حال خود کلمات ،

“من شده اند مشورت با DPS و نه یخ یا رتبه و یا فایل و یا عملیات” Sowell گفت KBTX. “من تنها چیزی است که من رئیس اجرای قانون از شهرستان. و به عنوان کلانتر شما باید کمی حرفه ای حسن نیت ارائه میدهد و تماس کلانتر زمانی که شما یک عملیات پس ما هم می تواند بخشی از آن و یا حداقل باید اذعان آن است.”

ساکنان در ناواسوتا بزرگترین شهرستان در Grimes شهرستان آغاز شد ارسال در Facebook پنج شنبه صبح که سربازان دولت (DPS) و اجرای قانون دیگر وسایل نقلیه در حال حاضر از حضور در محلی بزرگراه. وسایل نقلیه گزارش شده است کشیده شد و وانت و کامیون و برخی از شاهدان دیدم مردم دستگیر شد.

“من دیده می شود آنها را مانند پنج یا شش نفر در پشت یک ون سفید آنها تا به حال آنها را دست به دستبند” ناواسوتا ساکن بابی ملارد گفت: TV station.

گروهبان جیمی مورگان محلی DPS گفت گروه او بود انجام ترافیک متوقف می شود در هر دو Brazos و Grimes, استان ها, به دنبال نقض ایالتی و یا فدرال وسیله نقلیه تجاری ،

مورگان گفت که این پروتکل استاندارد به اطلاع ماموران اداره مهاجرت اگر آنها باور دارند که کسی در این کشور غیر قانونی و یخ ایستاده بود توسط چهار شنبه در نیروی کار مشترک عملیات.

هنگامی که اخبار از عملیات در سراسر Brazos منطقه دره تگزاس یک گروه محراب به نام قرمز Migrante وارد در ناواسوتا به اطمینان حاصل شود همه افراد مورد سوال کردم با عدالت رفتار شود.

“مردم ترسیده بودند مردم درخواست شد که یخ وجود دارد آنچه که اتفاق می افتد باید از آنها گرفته شود و هر کسی آن را گسترش ترس در جامعه ما است. ما ایستاده برای ما مهاجر برادران و خواهران و همچنین برای اطمینان از حقوق مدنی خود در حال نقض نیست” نانسی Plankey-Videla از Brazos پناهگاه شبکه گفت KBTX.

تعداد زیادی از مردم بازداشت ناشناخته بود پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de