تگزاس زن ممکن است در معرض یک دوجین از دیگران به کروناویروس

یک زن که منتشر شد از قرنطینه در سن آنتونیو قبل از مقامات بهداشت آموخته است که او تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید ممکن است در معرض تا به ده نفر در یک هتل قبل از او را به انزوا, مقامات گفت. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را مجدد بیمار که تا به حال منتشر شده است از انزوا شنبه اما بعد از بازگشت پس از یک آزمایشگاه تست شد “ضعیف مثبت است.”

CBS وابسته KENS-TV گزارش داد که این زن آورده بود به پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در فوریه. 7 از ووهان چین. او اولین آزمایش مثبت در اطراف Feb. 12.

این زن تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس در فوریه. 21 Feb. 25 و منتشر شد شنبه, سلامت, مقامات گفت. عقب Adm. نانسی نایت که منجر CDC بخش بهداشت جهانی حفاظت گفت: San Antonio Express-News که زن بود “بسیار سازگار” زمانی که او ملاقات مقامات وزارت بهداشت روز شنبه در یک هتل که او را نمی شناخت.

کروناویروس ”

بیشتر در Coronavirus

شوالیه گفت: زن در اتاق هتل بود ضد عفونی و بسته برای استفاده است. او گفت اکسپرس-اخبار است که آن را ممکن است آخرین دهان و بینی گرد و خاک تست و شناسایی قطعات مرده ویروس که می تواند انتقال.

محلی و مقامات دولتی ابراز نگرانی یکشنبه شب بیش از بيمار انتشار اولیه.

“واقعیت این است که CDC اجازه عمومی به معرض یک بیمار با یک مثبت COVID-19 خواندن غیر قابل قبول است” سان آنتونیو شهردار ران Nirenberg. “ما را نگه CDC پاسخگو به ارائه شفافیت کامل به صورت عمومی است. این وضعیت دقیقا به همین دلیل ما درخواست شده است برای مقامات فدرال برای قبول هدایت تیم پزشکی و جامعه است.”

COVID-2019 (که قبلا رمان Coronavirus 2019) به روز رسانی: ما هنوز در انتظار اطلاعات بیشتری از CDC ،

ارسال شده توسط شهردار ران Nirenberg روز یکشنبه 1 مارس سال 2020

KENS-تلویزیون گزارش می دهد که Bexar County قاضی نلسون ولف همچنین سوال که چرا نامه ای که او و Nirenberg ارسال شده به مقامات فدرال در مورد تست کردن-پایگاه پاسخ داده شد.

“این شده است بزرگترین نگرانی ما و در حال حاضر ما تجربه عواقب ناشی از عدم اقدام” ولف گفت. “وقت و زمان دوباره من باید مسائل مطرح شده در مورد evacuees نامناسب اقامت در خطر قرار گرفتن در معرض در طول حمل و نقل و نیاز اضافی برای نظارت و تمدید دوره قرنطینه. من با صدور نامه ای در فوریه 18th مربوط نگرانی های ما و سپس نامه ای مشترک با شهردار در فوریه 24. تا به امروز بدون پاسخ و یا حتی اذعان نگرانی های ما ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im