تایلندی شهرستان تاخت و تاز کردن توسط صدها میمون گرسنه در جستجوی غذا پس از Coronavirus نگه می دارد و گردشگران دور

نیوزویک | No comments

یک شهر در تایلند اخیرا تاخت و تاز کردن توسط صدها نفر از میمون ها در جستجوی غذا پس از کاهش گردشگران هجوم آوردند به شهر میان شیوع رمان coronavirus.

Lopburi یک شهر مرکزی در تایلند شد و ترس و وحشت توسط میمون ها که دیده می شد مبارزه با بیش از مقادیر محدودی از مواد غذایی است. در یک روز عادی در Lopburi این میمون ها خواهد بود تغذیه توسط صدها نفر از گردشگران اما با توجه به شیوع کروناویروس گردشگری اعداد باید شاهد کاهش شدید مجبور میمون ها برای پیدا کردن مواد غذایی خود را.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) تایلند حداقل 70 مورد تأیید رمان coronavirus. در حالی که تایلند کمتر از موارد هنگامی که در مقایسه با دیگر مناطق این ویروس به عنوان یک کل است که به شدت تحت تاثیر گردشگری. به گفته مقامات گردشگری تایلند, شیوع کروناویروس را برانگیخته 44 درصد کاهش در گردشگری اعداد در ماه فوریه در مقایسه با ماه فوریه 2019.

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط خورشیداز میمون ها دیده می شود تعقیب و مبارزه با یکدیگر در وسط خیابان. در این ویدئو میمون ها بلندتر کنید به عنوان آنها در تعقیب یک میمون که به نظر می رسد که یک موز.

یک ناظر از میمون عینک Sasaluk Rattanachai اسیر ویدئوها و به تازگی صحبت از ایمیل های روزانه در مورد این حادثه.

“آنها بیشتر شبیه سگ های وحشی تر از میمون ها. آنها رفت و دیوانه به صورت یک قطعه واحد از مواد غذایی است. من هرگز آنها را دیده, این, مهاجم,” Rattanachai گفت. “من فکر می کنم این میمون بسیار, بسیار گرسنه است. آنها به طور معمول تعداد زیادی از گردشگران در اینجا به خوراک میمون اما در حال حاضر وجود دارد نه به عنوان بسیاری از آنجا که از coronavirus.”.

در حالی که شهر Lopburi خانه را به هزاران نفر از میمون های وحشی این خاص مبارزه اعتقاد بر این بود به یک نبرد بین دو رقیب میمون گروه آنهایی که در معبد زندگی می کنند مناطق و آنهایی که در شهرستان زندگی می کنند با توجه به بانکوک پست.

Monkey
یک میمون میمون scavenges برای مواد غذایی در سطل در دهلی نو در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.
پراکاش سینگ/گتی

تصویری از میمون ها می آید تنها چند ساعت پس از تایلند مقامات بهداشتی گزارش سنبله در COVID-19 مورد تایید 11 آنهایی که جدید است. به گزارش بانکوک پست تایلند وزارت بهداشت به تازگی گزارش شده است که موارد جدید از یک گروه از دوستان که از نوشیدن هم در ماه گذشته.

این موارد جدید افزایش کشور تعداد کل موارد به حداقل 70 مارک بزرگترین افزایش در موارد در تایلند است. بیش از 127,000 مردم آلوده شده اند در بیش از 100 کشور پس از وقوع آغاز شد و در ووهان چین در ماه دسامبر 2019. بیش از 4000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>