پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ساکنان وحشت زده و هراسان از شهر ناخون راتچاسیما شده اند reliving مصیبت خود را پس از یک روز زودتر از گردش در اطراف یک مرکز خرید در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن 29 نفر است.

برخی از سنگر خود را در توالت و یا مخفی زیر میز دیوانه وار به دنبال اطلاعات در تلفن همراه.

Jakraphanth Thomma شروع به داد و بیداد بعد از ظهر روز شنبه, اما آن را تنها به پایان رسید و با مرگ او از 16 ساعت بعد.

شب زنده داری برای قربانیان برگزار شده است در روز یکشنبه با راهبان شعار نماز.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: 32 سال-سرباز قدیمی که تا به حال ارسال شده تصاویر خود را در طول حمله در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد شده اند با انگیزه های زمین اختلاف است.

  • گاهشمار: چگونه قتل عام گشوده

یکی دیگر از 57 نفر مجروح شدند در این حادثه یک “تعداد بی سابقه ای در تایلند” را ب. ظ گفت.

آنچه را که بازماندگان شده است گفت ؟

Jakraphanth خود را آغاز کرد حمله در حدود 15:30 به وقت محلی در روز شنبه (08:30 به وقت تهران) در یک اردوگاه نظامی بود اما ورود او در ترمینال 21 خرید مجموعه است که منجر به یک بی رویه تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

بسیاری از قربانیان کشته شدند به عنوان او وارد برخی در اتومبیل های خود را با دیگران در خارج از مجتمع. تصاویر گرافیکی به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

داخل ترمینال 21 هفت طبقه پیچیده طراحی شده در یک فرودگاه تم وحشت زده خریداران مطمئن نیستید که آیا به فرار یا پنهان کردن.

Nattaya Nganiem ترک این مجموعه با ماشین زمانی که او شنیده تیراندازی و دیدم یک زن “اجرا از بازار قاه”. او را دیدم یک موتورسوار کمپرسی موتور سیکلت خود را و اجرا کنید.

یکی که دیدم دزد مسلح Diaw گفت Amarin تلویزیون مهاجم “بود و همه جا تیراندازی و عکس های خود را بسیار دقیق”. او با هدف سران قربانیان Diaw گفت:, و اضافه کرد که یکی از همکارانش کشته شد.

در طبقه چهارم Chanathip Somsakul, 33, سنگر خود را به زنان توالت با ده ها تن از دیگران با استفاده از اطاقک درب به گوه ورودی بسته است. همه آنها scoured دستگاه های تلفن همراه برای دریافت اطلاعات. اما به گفته او اطلاعات زیادی هیچ کس می دانست که چه چیزی را باور کنم.

“همه وحشت زده شد. یک دوست که با این نسخهها کار در بازار بود صحبت کردن به مرد دوربین مدار بسته کنترل اتاق… او به ما به روز رسانی در محل مسلح,” او گفت: AFP news agency.

زمانی که پلیس وارد در مورد 21:00 آنها به سمت چپ در مد منظم اما شروع در حال اجرا هنگامی که عکس زنگ زد.

چارلی Crowson یک معلم زبان انگلیسی که در Nakhon Ratchasima, بی بی سی گفته بودند “بدن در خیابان” را به طور مسالمت آمیز شهر.

او گفت: یکی از دوست دختر خود را از دانش آموزان سابق بود که در میان کشته شدگان این حمله است. Jakraphanth شد و در نهایت به ضرب گلوله توسط نیروهای امنیتی است.

در سردخانه شهر در روز یکشنبه Natthawut Karnchanamethee بود ماتم از دست دادن او 13 ساله پسر Ratchanon Karnchanamethee.

“او تنها پسر من است. من به او اجازه انجام هر کاری که او می خواست. من هرگز تعیین انتظارات برای او. من فقط می خواستم او را به یک فرد خوب” آقای Natthawut گفت.

در مراسم روز یکشنبه 13 ساله Lapasrada Khumpeepong گفت که او و مادرش شده بود در گوشه ای در یک حمام در این مجموعه به مدت پنج ساعت.

او نوشت: در یک تسلیت هیئت مدیره: “با تشکر از شما برای کسانی که قربانی خود را به نگه داشتن دیگران زنده است. بدون شما ما می شود امروز در اینجا.”

آنچه را که مقامات گفت: در مورد حمله ؟

Mr شورای نظامی سفر به Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat برای دیدار با بازماندگان مجروح.

از ظ گفت به اعتقاد او مسلح بود که در “تعارض شخصی… بیش از یک خانه معامله” است که درگیر یکی از بستگان خود را افسر فرمانده هر دو آنها Jakraphanth کشته در پایگاه نظامی در شروع خود داد و بیداد.

Mr شورای نظامی گفت: “من امیدوارم که این تنها و آخرین حادثه که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. هیچ کس می خواهد این اتفاق می افتد. این می تواند به دلیل این فرد سلامت روان در این لحظه خاص است.”

کارشناسان پزشکی قانونی به ادامه کار در این مجتمع خرید.

Jakraphanth خدمت در Suatham Phithak اردوگاه نظامی در حدود 250 کیلومتر (155 مایل) از پایتخت بانکوک.

ارتش منابع گفت که او یک تیرانداز ماهر و گرفته بود و در دوره های حملات از جمله برنامه ریزی از کمین.

او با استفاده از رسانه های اجتماعی به شدت از جمله ارسال تصاویر خود را با استفاده از سلاح.

Jakraphanth کشته شدن یک سرباز دیگر را به عنوان او به سرقت برده یک وسیله نقلیه نظامی و سلاح – دو تیربار یکی M60 machine gun و 770 مهمات – از پایه.

یک Facebook پست قبل از این حمله به عنوان خوانده شده: “غنی از تقلب. بهره گیری از افراد دیگر است. آیا آنها فکر می کنم آنها می توانید صرف پول در جهنم؟”

در طول حمله – و قبل از او Facebook account پایین گرفته شده است – او می نویسد: “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im