ما در یک مرحله جدید از 2020 ریاست جمهوری, مسابقه با رای گیری اولیه در جریان است و سهام نمی تواند بالاتر برای کار خانواده است. اما در حالی که نامزدهای دموکرات انتخابات در نیوهمپشایر به دنبال برجسته کردن اختلافات خود را به رهبران در این مسابقه کاملا متحد در اطراف مسائل کار.

در واقع وقتی که می آید به افزایش قدرت کارگران در اقتصاد و جامعه و اصلاح ما سیستم های شکسته از قوانین کار درک تقسیم بین متوسط و مترقی دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دور افتد.

چهار نامزد پیشرو در دموکراتیک اولیه را منتشر کرده اند جاه طلبانه ترین کار و اصلاحات اقتصادی پیشنهادی ما دیده ایم در یک نسل. سناتور برنی ساندرز’ طرح به طور کامل تعمیرات اساسی ما شکسته قانون کار. سناتور الیزابت وارن خواهد توانمند سازی کارگران به سازماندهی میلیون ها نفر در یک زمان. شهردار پیت Buttigieg است که مبارزه در بخشی از چانه زنی که اجازه می دهد کارگران برای سازماندهی در صنایع. و معاون رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد در ماه دسامبر “ما باید از داشتن اتحادیه مک دونالد.”

هر چهار جبهه-دوندگان مرتکب شده اند به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد آن را آسان تر برای پیوستن به اتحادیه ها و مقابله با چالش ها در اطراف بهداشت نژادی و بی عدالتی مهاجرت و تغییر آب و هوا. آنها ایستاده بود در اعتصاب خطوط از ماساچوست تا ایالت میسوری به کالیفرنیا و به نام شرکت های مانند مک دونالد برای عدم محافظت از کارگران و پرداخت دستمزد زندگی می کنند. آنها می دانند که نامزد که قهرمانان مردم کار آمریکا خواهد بود و این کشور را به رییس جمهور بعدی.

نامزدهای’ کار برنامه های قوی هستند چرا که کارگران از همه صنایع مختلف و پس زمینه سیاه و قهوه ای و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و سفید با هم پیوسته اند و خواستار آن است. کارگران در سریع مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, فرفره اقتصاد و بیشتر شده است به شدت درگیر در این انتخابات هل دادن داوطلبان در هر نوبت به تماس شرکت های آزادی بلند پروازانه اقتصادی طرح ها و بسیج به سمت 2020 پیروزی.

این تلاش ساخت در دو سال گذشته که کار مردم در سراسر طیف گسترده ای از صنایع رفته اند در اعتصاب عمومی از جمله کارکنان فست فود کارگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی, مربیان, مدرسه, کارکنان پشتیبانی autoworkers, Stop & Shop کارگران—حتی کارگران در غیر سنتی بخش مانند رسانه ها و بازی.

کارگران باید در ایجاد شرایط برای رهبران به اقدام از جمله ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان. فقط در هفته گذشته به تصویب مجلس حفاظت از حق سازماندهی عمل یک گام در مسیر درست است که آن را آسان تر برای کارگران به گرد هم می آیند در کار است.

این غرفه در تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات فقط یک درایو کوتاه پایین خیابان پنسیلوانیا از خانه و اتاق. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اجرای یک ضد کارگر در دستور کار هزاران راه به عنوان رئیس جمهور به طور فعال تلاش می کند تا ما را تقسیم نژاد و تفاوت های دیگر. برای مثال چگونه دولت مخالف افزایش حداقل دستمزد و نصب مقامات در وزارت کار ملی روابط کار هیئت مدیره و فراتر از آن گرفته اند که به سمت شرکت های بزرگ بیش از کارگران آمریکایی.

با وجود تهمت تلاشهای دولت برای متقاعد کردن آنها در غیر این صورت کار مردم که حقوق و دستمزد به حمایت و ایجاد یک زندگی بهتر برای خانواده خود را ببینید از طریق رئیس جمهور شعارهای تفرقه و اقدامات. کار مردم روشن هستند چشم به عنوان 2020 زیرا آنها می دانند که چه چیزی در خطر است.

کارگران از هر نژاد و قومیت در هر دولت—آبی و قرمز یا نوسان را بحرانی رای گیری بلوک. آنها به من بگویید که آنها به دنبال داوطلبانی که نه تنها پیشنهاد برای برنامه های بیشتر اتحادیه های کارگری بلکه پیاده روی پیاده روی. آنها مشاهده کنید که مبارزات در روز و روز را بر اهمیت افزایش کارگر قدرت.

به عنوان رئيس جمهور از 2 میلیون نفر عضو سرویس کارکنان اتحادیه بین المللی من دیده ام بسیاری از اعضای مقابله با نامزدها با همان سوال: چگونه شما می رویم به آن را آسان تر برای میلیون ها نفر از کارگران مثل من برای پیوستن به یک اتحادیه به مبارزه برای آینده ای بهتر برای خانواده ؟

آنها خواستار اتحادیه برای همه, که اجازه می دهد کارگران به هم پیوستن در صنایع نه تنها شرکت دادن بسیاری از مردم از این فرصت برای چانه زنی برای شغل بهتر. رئیس جمهور بعدی باید به کمک هر فرد در این کشور دریافت پیش با انجام چهار چیز است: ایجاد صنعت گسترده چانه زنی جداول; ساخت فدرال قانون کار طبقه نه سقف; حصول اطمینان از مالیات دهندگان دلار حمایت خوبی اتحادیه مشاغل و قرار دادن خوب, اتحادیه مشاغل در مرکز هر عمده اقتصادی پیشنهاد.

Democratic debate
دموکراتیک ریاست جمهوری مناظره انتخابات در منچستر, New Hampshire در تاریخ 7 فوریه.
Timothy A. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی

ما در حال ساخت این مطالبات به دلیل 2020 انتخابات بسیار مهم نقطه عطفی برای ملت ما. درآمد و ثروت نابرابری در حال افزایش هستند. قدرت متمرکز در دست بیش از حد تعداد کمی از مردم. شرکت های بزرگ در حال اجرا یک تقلب سیستم است که در آن آنها دستمزد پایین و آن را سخت را برای کارگران به ساخت قدرت جمعی. حریص سیاستمداران قربانی مهاجران و جوامع به حاشیه رانده شده برای ملت ما و مشکلات آنها کاهش مالیات برای ثروتمندان و تلاش به مراقبت های بهداشتی ما دور است. به عنوان یک نتیجه میلیون ها نفر از مردم در حال کار—سیاه و قهوه ای و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و سفید بودن پشت سر گذاشت.

اما امید وجود دارد. کارگران گرفته اند امور را در دست خود را با رفتن در اعتصاب خواستار حق تشکیل اتحادیه و مبارزه برای افزایش حقوق خود شدند. در سال 2018 بیشتر ایالات متحده کارگران در ادامه اعتصاب بیش از هر زمان دیگر از سال 1986. و این حرکت ادامه به 2019 که برای حمایت از تعاونی های برتر 50 سال به بالا و اتحادیه کارگران سودا 10 میلیارد دلار در افزایش دستمزد ما تخمین می زنند.

و در حالی که تا سال 2018 و 2019 شد در مورد کارگران اقدام جمعی به جرقه تغییر 2020 در مورد کارگران در نظر گرفتن قدرت بازگشت. این شروع می شود با مقدماتی و قفقاز و به پایان می رسد با پیروزی در تاریخ 3 نوامبر. زیرا زمانی که ما مبارزه ما برنده شوید.

مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی, اتحادیه اروپا یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از 2 میلیون مراقبت و خدمات کارگران است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de