10 بهترین, خانواده, بازی تخته, بازی به بازی در طول coronavirus مستند

With بسیاری از ما cooped داخل خانه هوازدگی coronavirus بحران و در حال حاضر با مدارس بسته برای آینده قابل پیش بینی ما همه به دنبال چیزهای جدید به اشغال ما زمان و با هم انجام دهید. پس از همه, هیجان قادر به boxset شراب خواری به محتوای قلب چیزی است که مطمئن شوید که به پوشیدن لباس نازک در طول چند روز آینده.

در حالی که فن آوری های پیشرفته است در سال های اخیر وجود دارد هیچ چیز بهتر از خوب قدیمی از مد افتاده هیئت مدیره بازی دوست داشتنی شده توسط هر دو جوان و قدیمی – حتی اگر آن را به تولید چند استدلال که چه کسی برنده است.

این که آیا آن شطرنج بازی جنگا یا Monolopy وجود دارد برخی از کلاسیک تمام خانواده می دانیم و عشق بازی. در اینجا ما تراکم بالا در هر خانه باید داشته باشد.

بهترین, خانواده, بازی تخته,

1. شطرنج

£8, Argos

شطرنج

یک بازی از هوش و تفکر رو به جلو شطرنج جان سالم به در طریق سنین در حال تحول از انواع باستان بازی های مشابه است.

حتی یک شطرنج تازه کار می توانند با قدردانی از مهارت و هنر نهفته است که در موفق بودن در شطرنج. اگر چه نه لزوما ساده ترین چیزی که برای متقاعد کردن بی تاب کودکان به بازی هنگامی که آموخته شطرنج یک مهارت است که یک عمر گذشته.

خرید آن در حال حاضر

2. انحصار

£21.95 قیمت آمازون

انحصار

اعتبار:
ایان نیکلسون/PA

Monopoly مشهور است به عنوان بریتانیا بازی های مورد علاقه. در حالی که ما ممکن است فکر می کنم از نسخه انگلیسی آشنا با آن معروف لندن نشانه به عنوان ‘مناسب’, نسخه این بازی در اصل مجموعه ای در امریکا است.

منازت جنگ جهانی دوم, سرویس مخفی بریتانیا حتی جعلی سازمان های خیریه برای دریافت بازی به زندانی اردوگاه های جنگ با استفاده از هیئت مدیره برای پنهان کردن پول واقعی نقشه و قطب نما.

خرید آن در حال حاضر

3. Bananagrams

£13.98, آمازون

Bananagrams

یک تازه وارد نسبت به بازی های کلاسیک لیست Bananagrams سریع ء و اعتیاد آور بازی با مقدار زیادی از انعطاف پذیری. تشبیه به یک نسخه از دستمالی به نام take-two هدف از Bananagrams است که برای اولین بار برای تکمیل افقی و عمودی زنجیره ای از کلمات

خرید آن در حال حاضر

4. دستمالی کردن

£16, Argos

دستمالی کردن

اعتبار:
پل Grover

تیاو قوانین رسمی دستمالی کردن در حال حاضر اجازه می دهد برای اسم مناسب برای استفاده باز کردن کل جدید فرهنگ واژگان مشهور نام. می گویند آنچه شما در مورد گروه هایی مانند N-Dubz اما آنها ارائه یک راه درخشان به خلاص شدن از شر آن مزاحم ‘Z’.

اما آن را در حال حاضر

5. خطر

£22.99 قیمت آمازون

خطر

Originally ابداع فرانسوی کارگردان فیلم Albert Lamorisse و شناخته شده به عنوان “لا Conquête du Monde’ (فتح جهان) خطر برای اولین بار منتشر شد در سال 1957 و تبدیل به یک نام خانگی در سراسر جهان است.

با استفاده از هنر جنگ و دیپلماسی, هدف این است که کل جهان سلطه, پوشش به عنوان بسیاری از نقاط جهان به سرزمین های که ممکن است.

بuy آن در حال حاضر

6. Trivial Pursuit

£25, Argos

Trivial Pursuit

اعتبار:
آمازون

Released در سال 1982 و بی اهمیت پیگیری کلاسیک با محدوده گسترده ای از سوالات در دانش عمومی و فرهنگ عامه است.

بازی شناخته شده است به جرقه تعدادی از استدلال با خانواده ظاهرا حتی مخالفت در مورد اینکه آیا قاچ شما برنده نشان دادن برش از کیک یا پنیر.

خرید آن در حال حاضر

7. جمجمه

£17.99 آمازون

جمجمه

اعتبار:
آمازون

یک جزء اصلی از خانواده دریافت togethers و شام احزاب جمجمه است درخشان متنوع و خلاق بازی. با آن چهار دسته جمجمه طراحی شده است که “این بازی برای تمام مغز” اعم از ایجاد چهره از خاک رس برای پاسخ دادن به سوالات دانش عمومی.

خرید آن در حال حاضر

8. نبرد

£12, John Lewis & همکاران

بازی جنگی

An فوق العاده ساده اما ماندگار بازی جنگی چاله دو تن از دشمنان سر به سر به هر دو رقابت را برای اولین بار به نزول تمام کشتی های دیگر. در حالی که بازی این است که به طور عمده بر اساس اطراف شانس بسیاری از بازیکنان تدوین خود را ‘راز’ پوسته از کشتی است که آنها را به چوب در هر زمان.

خرید آن در حال حاضر

9. Jenga

£15, Argos

Jenga

یکnother مستقیم به جلو و در عین حال سرگرم کننده بازی Jenga هدف ساده است بازیکنان آن را به نوبه خود به از بین بردن بلوک های چوبی از برج و محل آنها را در بالا و در نتیجه همیشه در حال رشد است اما ناپایدار برج. آخرین بازیکن گرفتن یک قطعه به عنوان ساختار واژگون از دست می دهد.

بuy آن در حال حاضر

10. Cluedo

£19.89, آمازون

Cluedo

اعتبار:
آمازون

تیوی کلاسیک بازی رمز و راز قتل نقش بر مهارت های حیله گری و کسر با همه بار یکی از بازیکنان در تلاش برای کشف کردن مقصر و سلاح قتل. Cluedo باعث می شود خانواده کامل بازی به عنوان آن را پر از فریب و مکر. این است که اگر برخی از پدر و مادر نمی شوند بنابراین کاملا اشغال شده در خوفناک ماهیت این بازی این است که هر کس دیگری حاضر به بازی…

خرید آن در حال حاضر

تمام محصولات ذکر شده در این مقاله انتخاب شده به طور مستقل توسط روزنامه نگاران ما. تلگراف باعث می شود پول را با اضافه کردن لینک های وابسته به برخی از محصولات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net