10 تا از بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال تا کنون

این بوده است که عجیب و غریب, غم, سال, اما حداقل ما در حال حاضر در نیمه راه از طریق آن. با زنده هنر قرار بر توقف ما هرگز با اتکا بر ما تلویزیون بیشتر فرهنگی تغذیه. با بسیاری از کانال ها و جریان, خدمات, هر چند, آن را آسان به از دست دادن چیزهای خوب. در اینجا ما تعداد ما 10 مورد علاقه را نشان می دهد از سال 2020 تا کنون همراه که در آن شما می توانید آنها را پیدا کنید.

10. این ویندرمر کودکان (BBC Two ژانویه)

سال رو به یک شروع قوی با این یک درام گفتن داستان کمی شناخته شده از 305 یتیم یهودی کودکان نجات یافته از اردوگاه های کار اجباری که شروع زندگی جدید در منطقه دریاچه در تابستان سال 1945. مهربان داستان بقا توسط نویسنده سیمون بلوک و مدیر مایکل ساموئلز به زیبایی ساخته شده و عمیقا در حال حرکت – به اوج خود رسید در یک نفس گیر پایان زمانی که عالی لهستانی, نوجوانان, بازیگران بودند ناگهان جایگزین همتایان زندگی واقعی خود را: هنوز هم زنده به ما گفتن در مورد خود را شاد و برآورده زندگی می کند. تلخ خوش بینانه و به موقع هم پخش 75 سال پس از آزادسازی آشویتس.

چگونه به تماشای آن: آمازون نخست تصویری (£3.49 به اجاره £12.99 قیمت در دی وی دی)

9. این کشور (BBC Three, فوریه-مارس)

Cotswolds کمدی توسط خواهر و برادر دیزی ممکن است و چارلی کوپر شده است بهترین mockumentary از دفتر. آن سوم و پایانی سری دیدم مجادله روستایی نادان یا کودن عموزاده کری و کورتان Mucklowe گرفتن ابتذال زندگی روستایی و بینندگان قلب با آن است. پایان بود توجه کامل به خصوص دانستن خط زمانی که کری اعتراف کرد او هرگز دیده می شود در این مجموعه مستند او شده است می خواهم با بازی در: “این واقعا من مرتب کردن بر اساس از چیزی.” ما را انتخاب کنید از یک جامد شش ماه در خانه رشد کمدی با سفر به یونان, یکی دیگر, پرورش دهندگان, احساس خوب, آموزش جنسی و Inside No 9 همه در, خنده دار, فرم بیش از حد.

چگونه به تماشای آن: BBC iPlayer

8. آخرین رقص (Netflix, آوریل-مارس)

Netflix برد docu-سری خط داغ, با, کالج, تشویق کن, سری تشویق و کولر آبی درست-آمار جرم و جنایت ببر پادشاه نیز برنده تحسین این بهار. انتخاب از دسته این گروه 10-بیزینس در مورد شیکاگو بولز در اواخر دهه نود پمپ. شما نیاز نمی شود از طرفداران بسکتبال به مزه این ورزشی soap opera. بسته بندی شده با حرکت آهسته اسلم dunks درونگرا مصاحبه و قدرت سیاسی آن را به زیبایی ویرایش و نسبتا pulsates با شور و شوق. یک فیلم مستند به عنوان بزرگ به عنوان شخصیت خود را به sociopathically یکسونگری مایکل “هوا” اردن است.

چگونه به تماشای آن: Netflix


7. آلن بنت سر صحبت (بی بی سی یک خرداد)

بنت را استادانه تک گویی هستند و ایده آل مناسب به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و تولید و از این رو بی بی سی هوشمندانه راه اندازی خود را در زمان احیای. ده کلاسیک بودند تعمیرشده توسط مدیر Nicholas Hytner در حالی که بنت در 86 جلا تا دو دیگر است که هرگز انجام شده; یک زن عادی بازیگران Sarah Lancashire به عنوان یک مادر besotted با 15 سال است که سوزاننده standout. چاقوی کوچک جراحی تیز نوشتن و لیست بازیگری استعداد ترکیب درخشان. درست مثل اولین بار در اطراف آن بالغ که در, درخشش, درخشان: Imelda Staunton, Kristin Scott Thomas, Harriet Walter و لسلی منویل.

چگونه به تماشای آن: BBC iPlayer

6. گریسون باشگاه هنر (کانال 4, آوریل-ژوئن)

Cross-dressing پاتر گریسون پری تبدیل به یکی از تلویزیون جذاب ترین مستند سازان اما او در آرامش هرزگرد فرم برای این endearingly هرج و مرج هنر کلاس از خانه اش استودیو در شمال لندن. بینندگان و مهمانان VIP پیوست در بیش از زوم به عنوان خوش خیم حضور پری و روان همسر, Philippa coaxed ما جمعی خلاقیت و تلاش برای آوردن ملت با هم از طریق هنر است. رسمی الهام بخش و تعجب درمان در اوج covid بحران است.

چگونه به تماشای آن: 4

5. من درخشان را دوست (Sky Atlantic, ژوئن-در حال حاضر)

یک زیرنویس قصههای مجموعه در پس از جنگ ناپل صدا ممکن است مانند کار سخت بر روی کاغذ اما آن را بسیار زرق و برق دار و گیج بر روی صفحه نمایش شما به زودی از دست دادن خود را در travails از قهرمانان Lenu و لیلا. تطبیق النا Ferrante مورد علاقه پرفروشترین ناپلی رمان در مورد یک مجتمع دهه دوستی زن بود یک چالش دلهره آور اما این بالا-کلاس HBO تولید می کشد آن را با سبک سینمایی. والا سری دوم تازه آغاز شده است.

چگونه به تماشای آن: در حال حاضر در حال پخش در آسمان اقیانوس اطلس و در حال حاضر تلویزیون

4. من ممکن است شما را از بین ببرد (BBC One در ماه ژوئن — در حال حاضر)

این formidably استادان Michaela Coel که برنده دو بفتا برای نیمه اتوبیوگرافیک طنزهای جویدن آدامس در حال حاضر به طور معجزه آسایی تبدیل خود تجاوز تروما به این نوع هجوم پیروزی. بررسی مسائل جنسی و رضایت از چند ديدگاه شما ممکن است انتظار آن می شود ترسناک اما آن چیزی جز. آن را پر جنب و جوش کمدی-درام در مورد دوستی و خانواده, رسانه های اجتماعی و کثیف هزاره احساس وحشت و نگرانی رانده شده همراه با منحصر به فرد شوخ طبعی تیره و هیجان انگیز انرژی است. به طرز حیرت انگیزی پررنگ و مطمئن سزاوار جایزه-garlanded پدیده است.

چگونه به تماشای آن: قسمت 1-8 در BBC iPlayer قسمت 9-12 هوا در بی بی سی یک بعد از دو هفته


3. سالیسبوری مسمومیت (بی بی سی یک خرداد)

مرگبار نامرئی کنید. یک مرکز شهر در مستند. از جان گذشته تلاش ها برای آزمون پیگیری و ردیابی است. همهجانبه سه-بیزینس در مورد 2018 را Novichok عصب عامل حمله در خاک انگلستان به سختی می توانست احساس بیشتر تشدید شده است. با نزدیک شدن به داستان را نه به عنوان یک تریلر جاسوسی, اما انسان درام در مورد قهرمانان هر روز در برخورد با پیامدهای یک تسلط جامع مطمئنا تحت تاثیر سال گذشته عالی چرنوبیل. Anne-Marie Duff به سرقت برده نشان می دهد که بهداشت عمومی مدیر تریسی Daszkiewicz اما گروه بازیگران بودند یکنواخت عالی است. کشیدن بیش از 10m بینندگان شد بی بی سی بزرگترین درام جدید و پس از محافظ.

چگونه به تماشای آن: BBC iPlayer

2. مردم عادی (بی بی سی سه/BBC One, آوریل)

این agonisingly شدید ارائه سالی رونی رمان در مورد عشق اول بین کلاس-تقسیم ایرلندی نوجوانان فقط ممکن است تلویزیون را بهترین اقتباس ادبی در سال است. دیزی Edgar-جونز سرآمد به عنوان ممتاز-اما شکننده ماریان در حالی که پل Mescal تحویل یک ستاره ساخت به نوبه خود به عنوان زبان گره خورده طبقه کارگر عاشقانه کانل. اهمیت حیاتی شکستن رکورد جریان آمار و ارقام برای بی بی سی آن را به وضوح زده عاطفی وتر با بینندگان در تمام سنین است.

چگونه به تماشای آن: BBC iPlayer

1. مسابقه (ITV, آوریل)

مطمئن هستید ؟ اعتماد به نفس ؟ بله جواب. ما نشان می دهد از سال 2020 تا کنون است بسیار سرگرم کننده سه بخش کالبد شکافی از بدنام “سرفه اصلی” رسوایی تقلب در megabucks بازی نشان می دهد چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ نوشته شده توسط نمایشنامه نویس جیمز گراهام و کارگردانی استفن فریرز به عنوان یک براق, بی جیغ وداد بازی کردن آن شتافت همراه مانند دزدی ، که در بریتانیا راه آن بود. Matthew Macfadyen bumbled درخشان به عنوان برنده تمام پولها برنده اصلی چارلز اینگرام Fleabag را سیان کلیفورد عالی بود خود را به عنوان استرن همسر دیانا و مایکل شین افزود میزبان کریس, Tarrant, به گالری خود را از غیر طبیعی جای دیگری جا زدن.

چگونه به تماشای آن: ITV Hub
برنده: Matthew Macfadyen در مسابقه


اعتبار: ITV

و 5 تا از بدترین…

Belgravia (ITV, آوریل-مارس)

Julian Fellowes’ پیگیری به Downton Abbey بود و شوخ طبعی-رایگان صدای تلپ افتادن.

قتل حوا (BBC One, آوریل تا ژوئن)

سری سوم سندرم برای تریلر جاسوسی است که خود را از دست داده موجو.

این گوک آزمایشگاه (Netflix ژانویه)

Gwyneth Paltrow را “سلامتی” guff است به نحوی حتی بیشتر غیر قابل تحمل بر روی صفحه نمایش.

مشاهیر (BBC One در ماه ژوئن — در حال حاضر)

النور Catton انطباق نیاز به باک کردن و قرار دادن چراغ در.

پیتر کروچ: Save Our تابستان (BBC One در ماه ژوئن — در حال حاضر)

Beanpole سابق فوتبالیست سرگرمی نقلیه کوتاه در سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *