10 پرسش های بی پاسخ در مورد هنر یونان

زمانی که می توانید سالن های بازگشایی?

این سوال بزرگ برای زنده هنرهای سالن (گالری و سینما در حال حاضر به آرامی بازگشایی). تا زمانی که ما روشن دولت هدایت اجتماعی فاصله و چگونه سالن می تواند در محدود شرایط نجات یک لبخند هدف. وجود دارد در حال حاضر زمزمههای پایان غرب تئاتر باز در اکتبر اما هیچ چیز تایید شده است.

چه خواهد شد که این پول در واقع برای استفاده می شود?

مربوط به بالا وجود دارد این است که یک سوء ظن است که این پول می تواند صرفا بود رو بیش از سازمانها در حالی که آنها باقی می ماند بسته شده است. اگر زنده سالن از جمله سالن تئاتر و سالن های کنسرت را باز زودتر از تزریق پول نقد می تواند در نهایت کاهش بار از دست دادن ناشی از نصب محصولات برای لزوما کاهش مخاطبان است.

این است که نجات یک ؟

الیور Dowden, فرهنگ, منشی, گفت, BBC Radio 4 امروز برنامه که اجرای زنده شدند, برخی از راه های که این کمک مالی را شکاف. اما هنر سازمان نیاز به دانستن زمانی که مخاطبان خود را خواهد شد و اجازه بازگشت به و اینکه آیا کمک خواهد شد اگر نه. یک دوم نجات رد اول شده اند ، برعکس خواهد چشم انداز تکرار تمدید دلسرد برخی از مفید صرفه جویی?

وجود دارد خواهد بود دستورالعمل برای چه این پول را صرف ؟

مشخص نیست که آیا یونان می آید با رشته های متصل – و کسی که آنها را می کشد اگر در آن است. ایدئولوژیک گرایش دولت و هنر جهان همیشه (برای قرار دادن آن ملایم) همان. دستورالعمل و یا بدون روند خواهد بود scrutinised نزدیک به اطمینان حاصل شود که پول مالیات دهندگان در حال استفاده در معقول ،

وقتی پول شوند ؟

زمان است که از ذات. این Nuffield تئاتر در ساوتهمپتون در حال حاضر بسته; سلطنتی تبادل ریختن کارکنان; ملی در حال انجام همان. در حالی که نجات خوش آمدید سالن و سازمان ها در همه جا خواهد شد و به دنبال خود کاهش ذخایر روز به روز – صورتحساب نمی توان به تعویق افتاده.
پایان یک عصر: Nuffield ساوتهمپتون


اعتبار: Alamy

که خواهد شد کمک های مالی و خواهد شد که دریافت وام ؟

تا کنون ما گفته شده است که £1.15 میلیارد پشتیبانی گلدان فرهنگی سازمان در انگلستان ساخته خواهد شد تا از £270 میلیون در پس دادنی امور مالی و £880 میلیون دلار کمک های مالی. چه ما نمی دانیم این است که واجد شرایط برای چه. احتمالا کسانی که در یک تهی دست دولت اعطا خواهد شد کمک های مالی در حالی که کسانی که با سالم ذخایر دریافت وام.

خواهد پول توزیع می شود از طریق مناطق ؟

Dowden اعلام کرده است که در حالی که حفاظت از جواهرات تاج و تخت (که بزرگ لندن نیروگاهی بین المللی نفوذ) پول نیز در سراسر کل انگلستان را به اطمینان حاصل شود که آن مکان که کمتر نهادهای فرهنگی هنوز هم بهره مند شوند. این بودجه جدید همچنین به معنای اضافی £188 میلیون دلار برای تفویض موسسات در خانه ملت.

چه خواهد بود تقسیم بین تجاری و یارانه بخش?

تقلا برای پول رفتن به سختی جنگیدند و یکی فرض می شود که همه چیز را مورد بررسی قرار خواهد گرفت بر اساس مورد به مورد. این بدان معناست که یارانه سازمان که تحت نظارت شورای هنر انگلستان باید در برابر با آن عملیات تجاری که هرگز از دریافت یارانه دولت است.

خواهد شد که در اتاق زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است ؟

نجات طراحی شده است برای “UK فرهنگ” در هم رفته اما نه هر کس فکر می کند بوروکرات عادلانه هستند. به نام یکی از بسیاری از موارد: Arts Council England می دهد 62 درصد از آن اصلی موسیقی صندوق به اپرا و فقط 15 درصد به راک, پاپ, جاز, عامیانه و دیگر “محبوب” سبک. پس از آس توصیه خواهد شد در بودجه تصمیم گیری های موسیقی مروج خواهد شد تماشای مثل شاهین.

خواهد مترجمان آزاد دریافت هر گونه کمک کند ؟

مستقل هنرمندان و نوازندگان در حال قهرمانان گمنام هنر از پایین به بالا – حتی خوانندگان اپرا تا حد زیادی پرداخت شده توسط عملکرد نه قراردادی تمام وقت. صحبت های دیروز, اما, وزیر فرهنگ پیشنهاد کردند که طرح را حفاظت از مترجمان آزاد – در حالی که این طرح با توجه به پایان ماه اکتبر.

آنچه در این اجرا قرار است انجام دهد ؟

این بسته است که به وضوح طراحی شده برای سازمانها افراد نیست.

ادامه مطلب:

هنر شده اند bailed – زمان به رها کردن بیدار دستور کار و تمرکز بر سرگرمی

انگلیسی, راک و پاپ سر و صدا دوباره – اگر هنر شورای snobs در حال منجمد کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im