گردآوری شده توسط گابریل تیت بن Lawrence, Michael Hogan, Gerard o’donovan و کاترین Gee.

ضخامت از آن (BBC 2005-2012; موجود در BBC iPlayer و Netflix)

قبل از او یک Timelord, Peter Capaldi شد splenetic چرخش دکتر مالکوم تاکر: دولت مدیر ارتباطات و وحشتناکی “مدنی” civil servant. Armando Iannucci را مهیب پرواز-on-the-wall طنز سیاسی است که در مورد مشاوران و incompetents که پرسه زدن در راهروهای وستمینستر در حال انتظار برای آینده وزرا “omnishambles”. این قرن 21 به روز رسانی Yes وزیر sweary وحشی و prescient اغلب پیش بینی حوادث واقعی زندگی. تاکر شباهتی به زندگی واقعی دکتر چرخش به تونی بلر Alastair Campbell, است, البته صرفا تصادفی.

یک دنیا هر دقیقه (کانال 4, 2010-2015; موجود در تمام All4)یک دنیا هر دقیقه


اعتبار: 4 کانال

واقعی پیشگامی یک دنیا هر دقیقه تنظیم روند برای کانال 4 “ثابت دکل” مستند سریال فرار از صدای زمینه و سرمقاله نفوذ به صورت آلی بیشتر داستان سرایی حسن نیت ارائه میدهد از دوربین های ثابت در اطراف بخش زنان و زایمان. نتایج ارائه دسترسی بی سابقه و غیر معمول صمیمیت و اغلب عمیقا در حال حرکت است. پس از این 24 ساعت در A&E 24 ساعت در بازداشت پلیس و بسیاری از بیشتر.

از بابونه, چمن (کانال 4, 1992; موجود در All4)

باعث به هم بزنید در این زمان برای صحنه های از raunch و romping که در حال حاضر نگاه کنید قطعا اهلی پیتر هال هدایت فوق العاده پان نسل بازیگران (نیز از جمله پل Eddington, Toby Stephens و سالن های ربکا) در یک اقتباس وفادار از مریم Wesley را در زمان جنگ حماسه از کن تیلور که اقتباس گوهر در تاج برای ITV هشت سال پیش از آن. کرن به نظر می رسد به عنوان با شکوه به عنوان برخی از شخصیت های (یک داستان می پردازد تجاوز به عنف و کودک آزاری) هستند ناخوشایند.

کشیدن (BBC Three, 2006-2009; موجود در آمازون نخست)کشیدن


اعتبار: BBC

یکی از تنها دو بی بی سی سه را نشان می دهد در لیست ما و این واقعیت است که کشیدن بود, کنسرو شده پس از تنها دو سری در حالی که benighted دو پیمانه نیم لیتری لاگر… زد نه نشان می دهد چرا که ممکن است. Sharon Horgan و دنیس کلی پوسته پوسته, کمدی از سه سوگند خوردن boozing و bonking راه خود را از طریق rootless سی سالگی singledom پخش شد در همان زمان به عنوان Gavin and Stacey و در عین حال دارای سن به مراتب بهتر طرفداری احساسی صداقت بیش از احساسات. هرگن است و پس از تبدیل شدن به یک خوش آمدید ثابت از روی صفحه نمایش کوچک طنزهای تلویزیونی.

ادامه مطلب: بهترین فیلم در آمازون نخست

Yes Minister (BBC 1980-1984; موجود در Britbox و آمازون نخست)

این والا سیاسی طنزهای هنوز هم احساس تازه, با تشکر از همکاری سازندگان جاناتان لین و پیتر جی تیز گوش پوچ کلمبوس گفتار. Rt Hon جیم هکر MP است همچنین به معنی وزیر برای امور اداری, اما آن را دستکاری ماندارین Sir Humphrey Appleby که دزد نشان می دهد. جلوتر از زمان خود در نظر satirising چرخش آن را نیز از روی علاقه به یاد جرالد Scarfe افتتاحیه عناوین. وجود دارد دو سری از عاقبت بله نخست وزیر را مزه مزه کنیم در اینجا بیش از حد.

ویک ریوز’ Big Night Out (کانال 4, 1991-2; موجود در All4)

فوق العاده تاثیر گذار بزرگ شب به بیمار جایگزین کمدی صحنه یک شات در بازو با آغوش گرم از حقیقی و پوچ دادن سنتی انواع شوخ طبعی یک پست مدرن و تاب است. حتی ریوز و باب مورتیمر خود را نمی خواهد اجازه دهید آن را دروغ احیای بسیاری از شخصیت ها و skits خود را برای طولانی مدت در عرصه تور. در عین حال سوزاندن یک سوال باقی می ماند: هر اتفاقی افتاد به Les?

تاجگذاری خیابان (1960-در حال حاضر موجود در ITV Hub)

زمانی که نویسنده تونی وارن تن به تن آشپزخانه-سینک درام به گرانادا که فکر آن را هنوز هم قوی 60 سال بعد – جهان طولانی ترین در حال اجرا و صابون مرکزی به ITV موفقیت است ؟ نیمی از ملت را تماشا کوری در اوج آن و خیابان های اطراف Rovers بازگشت بخشی از فرهنگ است.

تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس (BBC, 1979; موجود در آمازون نخست)

خیلی تقلید بارها تعمیرشده هرگز بهبود یافته است. اقتباس از John le Carré کلاسیک رمان جاسوسی این چهار بافتا برنده هیجان انگیز بود darkly درجه یک را در جنگ سرد بی اعتمادی انجام شده توسط مسحور عملکرد از الک گینس. کم حرف spymaster جورج اسمایلی موافقت خود را با بیرون آمدن از بازنشستگی دوباره وارد کنید “سیرک” و رهبری تودرتو شکار برای اتحاد جماهیر شوروی مول در سرویس مخفی بریتانیا.

Top Gear بی بی سی دو سال 1978 به بعد; موجود در BBC iPlayer و Netflix)Top Gear

عشق یا نفرت داشتن آن در شرایط رسیدن به جهانی موتور-دهان کامپیوتر مجله BBC موفق ترین نشان می دهد (حدود 350 میلیون بیننده در هفته در 170 کشور) از سال های اخیر ستیزه گر ترکیبی از تستوسترون و بنزین دود تحویل با یک بی تردید احساس برای اصل نوجوان و aspirational, طبیعت, ماشین دوست دارم. سخت به اعتباری که به تازگی به عنوان سال 2001 سی axed آن را تا زمانی که جرمی کلارکسون و تهیه کننده Andy Wilman تن به تن بیشتر سرگرمی-بر اساس فرمت ما می دانیم در حال حاضر. یک بار Clarkson, Hammond et al رفتگان برای آمازون نخست در سال 2015 ترک Top Gear در یک برزخ از همیشه در حال تغییر میزبان – برای لحظه ای آن کریکت اندرو Flintoff و کمدین ایرلندی McGuinness – آن را سخت به تصور کنید که نشان می دهد در آن زمان تجسم بازمانده از بهترین فهرست 20 سال از هم اکنون…

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای در BBC iPlayer

آواز کارآگاه (BBC, 1986; موجود در آمازون نخست و BFI بازیکن)

وجود دارد دیگر دنیس پاتر با این نسخهها کار در اینجا – به ویژه آبی به یاد تپه و سکه از بهشت – اما این نیمه اتوبیوگرافیک سری است که بزرگترین دستاورد خود را باقی می ماند و با قاطعیت به عنوان درخشان به عنوان آن را از 30 سال پیش. یک نویسنده جرم و جنایت نهفته در یک بیمارستان, تخت, خروس سیاه بزرگ, وحشتناک بیماری های پوستی و فرار به تخیل خود را. آن را به چند رشته و مرز-هل دادن مخلوط کردن موسیقی ترجمه در دوران کودکی فلش بک تقلیدی زمان جنگ نویر و حال و روز پزشکی ، Dem استخوان, استخوان, dem خشک استخوان…

شرلوک (BBC 2010-2017; موجود در Netflix بکشد و BBC iPlayer)

این بازی در جریان است. Steven Moffat و Mark Gatiss’ هنرمند معاصر reimagining از سر آرتور کانن دویل کلاسیک sleuth ساخته شده megastar از بندیکت کامبرباچ شد و بریتانیا پربیننده ترین درام در بیش از یک دهه. پر از خیره کننده کسر فوق العاده خطرناک گام توطئه و تند و تیز رفاقت اسکریپت نیز کهنه با دانستن منابع اصلی ماجراهای – و همچنین به عنوان بسیاری از تاب آن شما را ترک کند سرگیجه با تحسین و برای رسیدن به عقب را فشار دهید.

نخست گمان (ITV, 1991-2006; موجود در آمازون نخست)نخست Supect


اعتبار: ITV / رکس امکانات

هفت نقطه عطفی سری از grittily هیپنوتیزم پلیس رویه شد “رویداد تلویزیونی” قبل از این اصطلاح ابداع شد. هلن میرن یک قوی ستاره به نوبه خود به عنوان پیشگام ملاقات افسر DCI جین Tennison که مبارزه تبعیض جنسی و اعتیاد به الکل به عنوان به خوبی به عنوان جنایتکاران.

روز امروز (BBC Two, 1994)

Meganews! Factgasm! این wincingly دقیق اخبار طنز پخش فقط در شش قسمت در سال 1994 ولی تبدیل شد بسیار تاثیر گذار – هر دو کمدی و امور جاری پوشش. موریس رفت و در را برنج, چشم, co-creator Armando Iannucci ایجاد ضخامت از آن استیو کوگان را خبرنگار ورزشی Alan Partridge شد یک فرقه قهرمان و تلویزیون اخبار می تواند هرگز عجول و بی پروا و یا بمب افکن دوباره بدون اینکه متهم به “رفتن کمی بعد امروز”. نگاه کنید به “بمب سگ” طرح.

Queer As Folk (کانال 4, 1999-2000; موجود در All4)

Queer as Folk قطعا نیست ظریف است. آن است که صریح و فراگیر گرم و ferociously خنده دار, با این حال و تلویزیونی بریتانیا برای اولین بار سری به جشن می گیرند به جای دفاع یا عذر خواهی برای آن موضوع به عنوان زندگی فوق العاده با اعتماد به نفس استوارت (Aidan Gillen), wallflower وینس (Craig کلی) و نوچه ناتان (Charlie Hunnam) برخورد در منچستر است, گی, hub, خیابان کانال. نویسنده Russell T. Davies reprised و به روز رسانی برخی از تم ها با موز/خیار/توفو triptych در سال 2014.

Wolf Hall (بی بی سی دو, 2015; موجود در BBC iPlayer و آمازون نخست)Mark Rylance در Wolf Hall

که نیاز Game Of Thrones هنگامی که شما معامله واقعی است ؟ تلویزیون صورت 2015 یافت Mark Rylance دادن عملکرد یک عمر به عنوان توماس کرامول قدرتمند دلال در دربار هنری هشتم. نویسنده Peter Straughan را استادانه انطباق آیا کافی عدالت به هیلاری منتل را بوکر برنده Tudor رمان در حالی که مدیر Peter Kosminsky چشم انداز – تمام گل های خون و شمع بود به نحوی ریگ و مجلل در همان زمان. پیگیری اقتباس از سه گانه قسط سوم آینه و نور است در خط لوله.

فرنی (BBC 1974-1977; موجود در BBC iPlayer آمازون نخست آسمان رفتن و در حال حاضر تلویزیون)

“نورمن استنلی فلچر شما همیشگی جنایی که قبول دستگیری به عنوان یک خطر شغلی و احتمالا می پذیرد حبس در همان شیوه ای گاه به گاه…” دیک کلمنت و Ian La Frenais’, زندان, طنزهای همچنان یکی از همه زمان نوابغ. رونی بارکر بود خرده کلاهبردار و تاخیر با استفاده از هر ترفند در این کتاب به حکم او در HMP Slade قابل تحمل تر – عمدتا با نشان دادن خالص از همبندان Godber طناب و زندگی سخت را برای کارکنان.

فاصله (کانال 4, 1999-2001; موجود در All4)

ایجاد آن چراغ های پیشرو به عنوان گیک دانشمندان برتری همتراز فاصله بود و در سطح ساده flatshare طنزهای تلویزیونی. هنوز ماجراهای تیم (سایمون پگ) و دیزی (Jessica Hynes) مسخره قالب کنوانسیون با سرور و نشاط, خیس قسمت در سورئالیسم و بسته بندی در بیشتر پاپ-منابع فرهنگ از یک Wayans فیلم برادران (و با هر دو به مراتب بیشتر و پختگی و بسیاری از, بسیاری از می خندد). تکرار مشاهده ضروری است.

آینه سیاه و سفید (کانال 4/Netflix 2011-در حال حاضر موجود در Netflix بکشد)

“پوچ نومیدی” با “گاه به گاه بیت سبکی” این است که چگونه خالق چارلی Brooker دارای ویژگیهای او, مربوط به اینده, گلچین سری. در کنار گریم تبادل نظر و sociopathic social media, سری نیز از ویژگی های هوشمندانه توطئه بالا کشو اقدام و در سال دوم حسن نیت ارائه میدهد از Netflix سحر و جادو کتاب چک – صدای تیز و تند-bang ارزش تولید. اما به لطف standout قسمت سن Junipero, Brooker همچنین مسئول یکی از زیباترین صفحه نمایش عاشقانه تا به حال در تلویزیون دیده می شود.

ادامه مطلب: بهترین Black Mirror قسمت


من کلودیوس (BBC, 1976; موجود در آمازون نخست)

این حماسه اقتباس از رابرت گریوز در رمان در مورد سلسله های حکومتی رم باستان ممکن است به نظر می رسد stagy به مدرن بینندگان اما آن را wowed هفتاد مخاطبان خود را با ترکیبی از Grand Guignol ترسناک و گوشتی عاطفی حقیقت است. Derek Jacobi در نقش عنوان از لکنت زبان underdog برنده قلب و جوایز.

Mum (BBC دو 2016-2019; موجود در آمازون نخست)

این وزش خانواده طنزهای چیزی بود که از یک جای خواب ضربه زمانی که آن را برای اولین بار پخش در سال 2016 – و در ادامه به لذت تا سوم و نهایی – سری. همیشه عالی لسلی منویل نقش کتی یک زن بیوه که باید برای آمدن به شرایط با غم و اندوه خود را در حالی که تلاش برای تحمل او dippy پسر حتی dippier (اما به خوبی معنی) ، سری سه به اوج خود رسید با کتی در آخرین ساخت عمومی احساسات خود را برای زندگی دوست خانوادگی مایکل. از آن ساخته شده یک مشت چشم-تقلیل نتيجه چه شده است بدون شک در میان بهترین نشان می دهد در حافظه اخیر است. ما به عنوان خوانده شده بررسی.

این است که انگلستان 86/88/90 (کانال 4, 2010-15; موجود در All4)این است که انگلستان ’90

چرخش خاموش از سال 1983-مجموعه فیلم Shane Meadows گسترش و تعمیق داستان سرایی را در آغوش حاشیه شخصیت و در این روند ایجاد برخی از مهمترین indelibly مؤثر (و اغلب به شدت بداهه) صحنه در سال های اخیر از تلویزیون است. ترکیبی از کمدی و تراژدی نیست همیشه بدون درز اما زمانی که این کار آن بسته بندی پانچ مانند کوچک دیگری است.

پدر و ارتش (BBC 1968-1977; موجود در آمازون نخست و در حال حاضر تلویزیون)پدر و ارتش


اعتبار: Allstar/BBC

که آیا شما فکر می کنم شما در حال شوخی آقای هیتلر? فراموش نکنید فلاپ های اخیر فیلم نسخه. جیمی پری و David Croft طنزهای نوپا است و واجد شرایط کلاسیک پر از کمدی بزن و بکوب می خندد و حیله گر هجو است. بیچاره antics از کاپیتان Mainwaring صفحه اصلی گارد جوخه در Walmington-در-دریا به طور منظم به خود جلب 18m بینندگان در سراسر جهان صادر شده و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از همه زمان بزرگ کمدی. وحشت نکنید. شما احمق ،

صرفه جویی در من (Sky Atlantic, 2018; موجود در آسمان رفتن آمازون نخست و در حال حاضر تلویزیون)

Lennie James شده است جعل حرفه ای در ایالات متحده از اواخر اما او به خانه اش بازگشت-شهر Lewisham London برای این درخشان خود گذراند جرم و جنایت, درام, با یک تفاوت است. او ستاره دار به عنوان نلی محلی barfly که جدا, دختر, جودی ربوده تبدیل جهان خود را وارونه به عنوان او می شود به طور فزاینده از جان گذشته برای پیدا کردن او را. Suranne جونز co-ستاره دار به عنوان جودی را. سرد فراموش نشدنی و کاملا اصلی و ذخیره من بود یک استاد معتبر در داستان گفتن با Dickensian چشم برای جزئیات در حالی که صرفه جویی در من بیش از حد جدید در آسمان اقیانوس اطلس است belter از یک پیگیری. ما به عنوان خوانده شده بررسی

سیاره زمین (BBC One, 2006; موجود در BBC iPlayer)

برخی از دیوید مستند به یاد ماندنی ترین تاریخ طبیعی مستند – از جمله Frozen Planet سیاره آبی و زندگی بر روی زمین را می توان چشیده طریق BBC Iplayer اما ما رفته برای خود زمین شکستن عمودی از زمین مناظر و صداها را. آن را گران ترین طبیعت سری تا کنون به سفارش بی بی سی و برای اولین بار به فیلم برداری می شود در HD. سه سال در ساخت این حماسه دستاورد تماشا بود با 11 میلیون وحشت بینندگان در اوج آن است.

وضعیت بازی (BBC, 2002; موجود در آمازون نخست)

Paul Abbott را پر رسم هیجان انگیز است که باعث بازسازی هالیوود در ترکیب سیاسی امر gangland قتل و خطرناک معاملات نفت به یک گیج کننده و همه بیش از حد معتبر توطئه است. John Simm است محکم روزنامه نگار که کشف فساد در حالی که تحقیق در مورد قتل های امیدوار کننده, سیاستمدار, David Morrissey راز عاشق. گیج و معتبر و کهنه با استعداد در هر دو طرف دوربین آن برنده سه بفتا در حالی که تزریق مناسب و جاه طلبی بازگشت به BBC درام.

این کشور (سی و سه سال 2017-در حال حاضر موجود در BBC iPlayer)این کشور

این mockumentary نوشته شده توسط بازیگران و خواهر و برادر دیزی مارس کوپر و چارلی کوپر به تازگی تکمیل شده سوم و پایانی سری. یک بار دیگر در یک مجموعه کوچک کاتسوولد ایجاد کرد, این خنده دار به خوبی مشاهده کمدی دیدم دو عموزاده تلاش برای به دست آوردن شغل و سعی کنید به آزار خود را ترسناک همسایه مندی (اشلی مک گوایر). برای همه از هوش و ذکاوت mockumentaries با آن مشقت بار مکث و شکلک به دوربین می تواند ناراحت کننده به تماشای. این کشور دارای بهینه سازی فرمول وارد کردن یک عنصر کلیدی از طنزهای خوب – یک جفت از شخصیت های (در کورتان و کری) که بینندگان به شدت می خواهید برای فرار در حالی که شناخت و کامل است که آنها هرگز خواهد شد. ما به عنوان خوانده شده آخر نقد و بررسی

The Forsyte Saga (بی بی سی دو سال 1967; ; موجود در آمازون نخست)

این 26-بخش dramatisation of John Galsworthy داستان در مورد یک فوقانی طبقه متوسط خانواده از اواخر قرن نوزدهم به بیست سالگی غیر منتظره رسید و پس از آن BBC Two پخش شد و تکرار در بی بی سی یک (در زمان بی بی سی دو در دسترس نیست در سراسر کشور). این آخرین عمده, انگلیسی, درام, به سیاه و سفید ساخته شده است و هنوز هم یک استاد در شکل و نه سنگین مجموعه ای از رمان به چیزی آوردن.

ماشین های به اشتراک گذاری (BBC دو 2015-2018; موجود در آمازون نخست)

پیتر کی کمدی نشان دادن عشق تلافی یا عمل متقابل بین دو سوپر مارکت همکاران (کی و سیان گیبسون) است که کاملا مشاهده به شدت اسکریپت و گرم دل به همه کی کار می کنند. اما آن را بسیار گسترده دوست داشتنی و بدون شرمندگی پوپولیستی است که در آن تجدید نظر برای همه بدون در نظر گرفتن سن یا طبقه اجتماعی. ماشین به اشتراک گذاری کشیده سپر رأی از 9 میلیون شد (به طور خلاصه) سی پربیننده ترین iPlayer boxset و برنده دو بفتا. هنگامی که آن را امضا بر روی یک مطلب یا داستان جالب و وسوسه انگیزی در سال 2017 وجود دارد اعتراض. بیش از 100 ، 000 بینندگان امضا آنلاین طومار خواستار یک نتیجه گیری به جان و Kayleigh داستان – و آنها آن را کردم. آخرین قسمت نشان داده شده در مارس 2018.

برنج چشم (کانال 4, 1997-2001; موجود در All4)

پیوند کریس موریس تیز و برنده اخبار لنگر از روز امروز, برنج, چشم حتی دست iconoclasm حمله استقرار خوشنودی نفاق و smugness با ظالم بهره وری. بهترین لحظات هنوز هم ذکر امروز و به ویژه بحث بیش از ساخته شده است تا مواد مخدر ‘کیک’ در ویکیانبار, در حالی که سال 2001 کودک آزار خاص باقی می ماند یکی از تلویزیون دلیرترین ترین رمیدن القا و خنده دار طنز یک ساعت توقف گستاخی می دانند.

پاییز (BBC 2013-2016; موجود در Netflix بکشد)

زمانی که یخ-سرد ملاقات پلیس DSI استلا گیبسون (Gillian Anderson) است seconded به بلفاست به نقد و بررسی یک پرونده قتل به زودی تبدیل به یک شکار یک قاتل زنجیره ای: Paul Spector (Jamie Dornan) است که به وسیله حرفه ای جوان با سرد دقت است. شیک, suspenseful, درام آمیزش با شیمی بین این دو منجر می شود.

Peep Show (کانال 4, 2003-2015; موجود در All4)

طولانی ترین در حال اجرا کمدی در C4 تاریخ خود را حفظ استانداردهای بالا, کم, کمدی راست به پایان است. تخت های شخصیت بی دست و پا علامت گذاری (David Mitchell) و feckless جرمی (رابرت Webb) تکامل یافته به ندرت یک نقطه باقی مانده اساسا افتضاح و در عین حال عجیب دلسوز. این غرور استفاده از دید دوربین های دیجیتال و ابراز داخلی تک گویی چنان موفق بود که آن را هیچ جای تعجب چند تلاش کرده اند آن را تقلید کند.

Brideshead Revisited (ITV, 1981; موجود در آمازون نخست)چارلز رایدر Aloysius و سباستین Flyte


اعتبار: گرانادا
منبع: تلویزیون, عکسهای

این مجلل اقتباس از ساناز واو رمان وسواس وفادار به منبع آن ماده و آن را نشان داد. فراغت و ادبی این سؤال از اشرافی Marchmain خانواده دیده می شود از طریق چشم از چارلز رایدر (جرمی آیرونز تصویر سمت راست با شرکت ستاره Anthony Andrews) باقی مانده است معیار برای صحنه و درام.

Inside No 9 (BBC Two, 2014-در حال حاضر موجود در BBC iPlayer)

به راحتی یکی از مبتکر ترین نشان می دهد در تلویزیون, Steve Pemberton و Reece Shearsmith کمدی-ترسناک گلچین فوق العاده throwback با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل سری مانند منطقه گرگ و میش, صندلی, هیجان انگیز, Alfred Hitchcock Presents و رولد دال, قصه های غیر منتظره. هر قسمت به طور موثر یک بازی با داستان خود شامل به طور کامل شخصیت های جدید و تازه تنظیم و همه بازیگران Pemberton یا Shearsmith معمولا هر دو همراه با مشخصات بالا مهمان بازیگران. همه که متصل به قسمت شماره “9” که همیشه امکانات در برخی از فرم اغلب در درب شماره – همراه با پیچ و تاب و انتهای مشخصی خوفناک خلق و خوی. Tucked دور در بی بی سی دو پست-حوزه آبخيز آن رتبه متوسطی هستند و آن را به ندرت برنده جوایز. در عین حال بینندگان که به دنبال آن هرگز آن را پشیمانی.

هپی ولی (BBC, 2014-در حال حاضر موجود در Netflix بکشد)

نویسنده سالی Wainwright عالی دو بافتا برنده پلیس درام. وجود دارد یک حرفه ای-بهترین عملکرد را از Lancashire به عنوان اراده گروهبان کاترین Cawood که باید چهره گذشته خود و مبارزه برای عدالت زمانی که مردی که سوار دختر او را به خودکشی می شود از زندان آزاد شد. وحشی, suspenseful و خیره کننده آن نیز ارائه برک آوت نقش for War & Peace ستاره James Norton.

من Alan Partridge (BBC دو 1997-2002; موجود در Netflix بکشد)او Alan Partridge


اعتبار: جکی دی استفانو / رکس امکانات

استیو کوگان پایدار ترین شخصیت متکبر بی نزاکت و پارتی, پارتی هاردکور خبرنگار ورزشی تقدیر چت میزبان نمایش – اختراع شد توسط کوگان و دیگران برای رادیو 4 در ساعت و برای اولین بار در تلویزیون دیده می شود در روز امروز و بسیار محبوب کلاه برداری چت نشان می دهد Knowing Me Knowing You. این بود که کبک برای اولین بار ظاهر در طنزهای فرم در پشت صحنه نگاه اجمالی خود را از عدم حرفه ای زمانی که او می یابد به رادیو های محلی در نورویچ زیر axing خود را تلویزیون نشان می دهد (پس از او به طور تصادفی کشته شدن یکی از مهمانان). یک انقباض غیر ارادی ماهیچه-ساخت کمدی های غول پیکر که اخیر فیلم تفرج ثابت کرد او هنوز هم ،

مدینه فاضله (کانال 4, 2013-2014; موجود در آمازون نخست)

وجود دارد فقط دو فصل از دنیس کلی تاریک و خطرناک توطئه هیجان انگیز اما آن trippy, عید پاک, تخم مرغ مملو از نفوذ دیده می شود در همه جا امروز: در Westworld, Legion و حتی شرلوک. خنده دار تکان دهنده وحشیانه و شایسته بی پایان rewatching جای تعجب نیست که آمازون صرف میلیون ها بی حد و حصر بر روی یک تاخیر ما بازسازی.

GBH (کانال 4, 1991; موجود در All4)

ظاهرا بر اساس ظهور و سقوط نظامی لیورپول شورای firebrand درک هاتون آلن Bleasdale را محکم بسته و عمیقا اصولی درام چاله فاسد فرهمند مشاور رابرت لیندسی در برابر مایکل پیلین را با حوصله نشسته و در یک نبرد که منظمی منعکس جنگ برپا بودن در حزب کارگر در زمان. اجرای ویژه حیرت انگیز هستند. جیک پیشرفت دوباره Bleasdale و با بازی لیندسی نیز موجود است در 4.

دکتر (شوهر, 1963-در حال حاضر موجود در BBC Iplayer)Jodie Whittaker به عنوان پزشک

عجیب و غریب آدم (تا سال 2019 به هر حال زمانی که Jodie Whittaker resplendantly گرفت) در یک جعبه آبی سفر از طریق زمان و فضا, ساخت دوستان و مبارزه با تهدیدات بیگانه است. در سراسر بیش از نیم قرن و 13 برداشت اولیه زمین برای بسیار دوست داشتنی sci-fi بی باک همان باقی مانده است. وجود یک کهکشان برای Whovians به کاوش در اینجا از اوایل سنگهای وقتی William Hartnell اول مواجه Daleks و Cybermen از طریق به جریان ماجراهای بازیگران Peter Capaldi. تصویب صوتی پیچ گوشتی.

Blackadder (BBC 1983-1989; موجود در Netflix و آمازون نخست)

لاستیک رو تشبيه-محبت ادموند Blackadder طرح راه خود را از طریق تاریخ گرفتن شوخ به عنوان او می رود. کمال دوره طنزهای شروع می شود با آن آمار-و-miss قرون وسطی تجسم قبل از ما ضد قهرمان می شود, الیزابت نجیب زاده در بک تماس گرفته و از میراندا ریچاردسون زود رنج Queenie ساقی به هیو لوری buffoonish شاهزاده نایب السلطنه و به پایان می رسد تا در جنگ جهانی اول ترانشه. خوشبختانه بنده sidekick Baldrick همیشه یک طرح حیله گری.

ادامه مطلب: بهترین استند آپ کمدی فوق العاده در Netflix بکشد

پدر تد (کانال 4, 1995-1998; موجود در All4)

هنگامی که یک ضد ریاضت اقتصادی تظاهرات کشف شد حمل پلاکارد و گفت “با این نوع از چیزی”, تاثیر پایدار Graham Linehan و Arthur Mathews’ بی همتا کمدی تایید شد. جایگزینی ایرلندی جوک با ایرلندی طنز آن تبعید سه خوار کشیش در یک جزیره و تعقیب متعاقب آن خنده بی وقفه. Mathews و Linehan را متعاقب آن همکاری این جمعیت تا به حال به حل و فصل برای اینکه صرفا عالی در مقایسه با.

Peaky Blinders (BBC Two, 2013-در حال حاضر موجود در Netflix و آمازون نخست)این شلبی قبیله گرفتار شده اند بینندگان با اکتان بالا به خشونت و احساس خود را از سبک


اعتبار: © Caryn Mandabach Productions Ltd / رابرت Viglasky

Peaky Blinders خالق استیون نایت که او نیز پشت تام هاردی تابو شده سبک امضا خود را با trigger-happy Brummie گانگستر نشان می دهد: او میکشد صحنه و درام از خانه های کشور و به شهرستانها داخلی و سپس douses آن در ye olde جنسی و خشونت است. او سپس می افزاید: نام ستاره فیلم آن را با سینمایی با تکبر راه رفتن و بدست می آورد یک فرقه زیر که شامل امثال تام کروز براد پیت و دیوید بووی.

فقط احمق ها و اسب ها (BBC One 1981-2003; موجود در آمازون نخست)

یکی از بهترین و دوست داشتنی نشان می دهد تمام زمان آن را عادلانه می گویند که فقط احمق ها و اسب ها را با کیفیت متغیر است. در عین حال امید و آرزو از نظر بازار معامله گر دل پسر (David Jason), گیر افتاد, عمومی تخیل و طول سری دراز مدت وجود دارد بسیاری از لحظات فوق العاده ترکیب کمدی بزن و بکوب (که نوار-تخم pratfall) و اصل جذابیت (رادنی را معاشقه از بازار کاساندرا).

تف تصویر (ITV, 1984-1996; موجود در آمازون نخست)

دوز هفتگی, لاتکس, lampoonery ضروری بود برای سیخ زنی سیاستمداران’ غرور در 80s و 90s در اوایل – اگر چه داشتن خود تف تصویر عروسک خیمه شب بازی در نهایت یک علامت شما می خواهم آن ساخته شده است. متناوب 15m تماشا طنز-در-رشته ها در خود پمپ. سوال این است: آیا آن مجلس در Britbox این پاییز برش خردل?

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد در Britbox

خط وظیفه (سی دو, سال 2012 به بعد; موجود در BBC Iplayer)

نویسنده Jed Mercurio را استادانه پلیس فساد هیجان انگیز شد این کانال دارای امتیاز بالا درام در یک دهه زمانی که این عرضه در سال 2012. سری دوم رهبری یک standout عملکرد Keeley Hawes عنوان “آیا او و یا او نمی?” نخست مشکوک بود و حتی بهتر: شیک تنش و پیچ خورده است. سه سری را دنبال کرد و یک ششم است که در این خط لوله است.

تاج (Netflix 2016-در حال حاضر موجود در Netflix بکشد)کلر Foy ملکه الیزابت حیرت زده منتقدان


اعتبار: رابرت Viglasky / Netflix

برخی از آنها شک و تردید در مورد چگونه فوتی و فوری تا حدودی fictionalised ویندزور خانواده saga خواهد بود تنها به آن دسته از انتظارات به طور کامل طرح میتوانست با سری اول – مجلل به خوبی مشاهده کرد و با کمال تعجب حرکت بررسی انگلیس و سلطنت بین سال 1947 و در سال 1955. سری دوم پوشش اواسط دهه 1950 تا اواسط دهه 1960 از جمله کانال سوئز بحران و Profumo امر شاید حتی بهتر. این اجراها که تحت تاثیر قرار دادن و مهمتر از همه: این امر می تواند آسان به کلر Foy (بازی ملکه الیزابت) برای اعطا بسیار راحت است و او در حال حاضر در این نقش اما او باعث می شود غیر ممکن است – آوردن ناشناختنی به زندگی نگاه آسان است. مت اسمیت (شاهزاده فیلیپ) نیز به ندرت بهتر شده است. اما هر دو باید بیش از این نقش به Olivia Colman و Tobias Menzies که سری سوم – پوشش Aberfan فاجعه و فروپاشی شاهزاده خانم مارگارت (هلنا بونهام کارتر) زندگی خصوصی – بهترین رتبهدهی نشده است.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد

هفت تا (ITV, 1964 به بعد; در آمازون در دسترس نخست)

زمانی که Michael Apted مصاحبه گروه هفت ساله برای یک دنیای اکشن, مستند, او نمی تواند متوجه شده اند که این امر می تواند شروع یکی از مهم ترین اجتماعی اسناد از قرن 20 و 21. پس از یک طیف وسیعی از مردم از زمینه های متنوع, ما باید خود را به اشتراک گذاشته بالا و امتیاز خود را heartaches. از آن شده است به طور مداوم قدرتمند و در حال حرکت تجربه.

لیگ آقایان (بی بی سی دو سال 1999-present; موجود در BBC Iplayer)

پانزده سال پس از آن به پایان رسید, ترسناک, کمدی, سری ایجاد شده توسط Mark Gatiss, Steve Pemberton, Reece Shearsmith و جرمی Dyson یک خوش آمدید بازگشت در سال 2017. بنابراین اغلب فراموش کمدی تجدید حیات را شکست. به عنوان زمان می گذرد آنچه که آنها را خیلی تازه است و به ناچار رفته بیات و نویسندگان در تلاش برای آنها را مربوط بدون تکیه بر شوخی در مورد Instagram و Netflix بکشد. اما استعدادهای سازندگان آن و ستاره هرگز رفته و جوش. سری جدید به روز شد اما هنوز تازه هنوز هم در لبه برش از مقبولیت و احتمالا بیش از بسیاری از مردم خط دافعه – و هنوز هم بسیار خنده دار است. ما به عنوان خوانده شده بررسی از قسمت یک

بازرس مورس (ITV, 1987-2000; موجود در ITV Hub و آمازون نخست)

کمتر از یک سری کارآگاه بیشتر یک پدیده فرهنگی وجود دارد قسمتها مقیاس و پیچیدگی به این دو-ساعت و راز حماسه بر اساس اواخر کالین دکستر محبوب رمان جرم و جنایت. John Thaw بازی Wagner-دوست داشتن واقعی آل-quaffing, Mark II Jag-رانندگی آکسفورد پلیس بود که بیشتر از یک بازی برای دانشگاهیان قصد خواب مناسب و جنایت. سر خاراندن sidekick Lewis (کوین Whately) ارائه brawn.

نه نه اخبار ساعت (BBC دو 1979-1982; موجود در BritBox)

قبل از empting جایگزین کمدی از دهه هشتاد به این اتشی طنز طرح نشان می دهد راه اندازی مشاغل, روآن اتکینسون, Griff Rhys Jones, Mel Smith and Pamela Stephenson. هیچ موضوع تابو محسوب می شود و نویسندگان و پنجه جمله موضوعات بحث برانگیز به نهادینه نژادپرستی در نیروی پلیس است. نه همه از این سن به خوبی, اما طرح مانند جرالد گوریل و من مانند حمل و نقل هستند برخی از بهترین تا کنون دیده می شود در تلویزیون بریتانیا. برای آن جاه طلبی محض را باید به عنوان یکی از مهم ترین تلویزیون کمدی تمام وقت.

Strictly Come Dancing (BBC One سال 2004 به بعد; موجود در BBC Iplayer)سابق MP اد توپ در رقص نشان می دهد


اعتبار: جو Giddens/PA سیم

پس از فاجعه باری شهرت آکادمی بی بی سی بود که از جان گذشته برای نشان دادن به رقیب Simon Cowell همه-را براق-طبقه نشان می دهد در ITV. در پایان این بعید است که آمار آمد برای تحت الشعاع قرار دادن همه آنها را گرد کردن creaky و unremittingly قشنگ بیا رقص فرمت اضافه کردن برخی از b-لیست استارداست و به اواخر بروس فورسیت یکی از آخرین اجرا در کانون توجه است. نتیجه این شد یک جشن بصری هر دو مسابقه و شوخی رقابتی بدون همیشه تند و زننده. 17 سری در آن نشان می دهد هیچ نشانه ای از در حال اجرا از بخار.

Fawlty Towers (بی بی سی دو. 1975, 1979; موجود در Netflix بکشد)

ریحان Fawlty انگلیسی ریویرا را rudest hotelier, سیبیل خود را توانمند و مانوئل است که گارسون می داند که “nahthing”. خوب او از بارسلونا. گریز از مرکز مهمانان فرود. ریحان پول-ساخت اجتماعی و بالا رفتن طرح همواره نتیجه معکوس. هتل بازرسان سازندگان موش, آلمانی, آمریکایی, گوزن سر اجساد و معیوب ماشین بیشتر مسائل پیچیده به نفس نتیجه بی همتا طنزهای درخشندگی.

House of Cards/بازی پادشاه/The Final Cut (BBC, 1990, 1993, 1996; موجود در Netflix و آمازون نخست)

انگلیسی اصلی که باعث کوین اسپیسی را Netflix بازسازی. Ian Richardson برتری به عنوان نقشه رئیس شلاق فرانسیس Urquhart که در هیچ چیزی را متوقف به حکومت بریتانیا – حتی زمانی که قتل و سلطنت در راه خود ایستاده. در سراسر سه گیج نزدیکی-شکسپیر سری چهار بخشی اندرو دیویس’ امی و برنده اقتباس از مایکل دابز را رمان جدولها Urquhart بی رحمانه به افزایش قدرت. نهایی سیاسی, هیجان انگیز? شما ممکن است به خوبی می گویند که. ما احتمالا نمی تواند نظر.

دفتر (سی و دو سال 2001 و 2003; موجود در آمازون نخست و Netflix)

چنین نیز مشاهده شده ایجاد دیوید برنت – “من دوست اول و دوم احتمالا یک سرگرم سوم” – که نام خود را وارد واژگان به عنوان مختصر برای یک رئیس بد. بنابراین نوآورانه و کاملا خنده دار بود Ricky Gervais و استفان تاجر mockumentary به سبک طنزهای مجموعه در سلوق کاغذ تجار که آن را نقل مکان کرد goalposts برای قرن 21 کمدی. این اولین انگلیسی, طنزهای برای برنده شدن در گلدن گلوب شده است و در سراسر جهان صادر. از یادآوری آن شادی و نابغه است.

Fleabag (BBC Three, 2016-2019; موجود در BBC Iplayer)قمر گراهام پل در Fleabag

این سریال کمدی بازیگران قمر والر-پل که اقتباس آن را از خود ادینبورگ فرینج, بازی به تصویر می کشد سرب آن شخصیت را به عنوان خود عبارت “حریص, انحرافی, خودخواه بی بدبینانه فاسد اخلاقی ورشکسته که حتی نمی توانید تماس خود را یک فمینیست.” این غیر معمول و فوق العاده تازه و ترکیبی از کمدی و غم و اندوه آن را به یک ضربه در نظر گرفتن متین نگاه مدرن جنسیت شرایطی که به طور همزمان مسخره و آشنا و تهاجم بیماری های روانی – همه به عنوان قهرمان ما تلاش برای حرکت به راه خود را از طریق شکست کسب و کار و ارتباط با بهترین دوست او و خانواده ناکارآمد. یک سری دوم تبدیل آن از فرقه ضربه به پدیده بین المللی شکستن بینندگان قلب زمانی که آنها دست کم انتظار آن را.

Monty Python s Flying Circus (BBC One, 1969-1973; BBC Two, 1974; موجود در Netflix بکشد)

چهار دهه پس از توقف به Monty Python در حال حاضر تا یاد و خستگی ناپذیر اشاره می شود تقریبا غیر ممکن است برای ارزیابی در حال حاضر. آنچه باقی می ماند قابل توجه هستند بی امان حس iconoclastic اختراع و دموکراسی در داخل گروه با هر عضو مجاز به آوردن منحصر به فرد خود را با نام تجاری از حماقت به این مجموعه و در نهایت به این واژگان از زبان انگلیسی است. بدون شک تاثیرگذارترین کمدی تلویزیون تا کنون ساخته شده است.

مطبوعات باند (ITV, 1989-1993)

فقط به عنوان کودکان بخش تاسیس Paul Abbott بنابراین مطبوعات باند را Steven Moffat به عنوان Julia Sawalha led فوق العاده جذاب بازیگران جوان ارسال ها در یک مدرسه روزنامه. مانند گرنگ هیل آن را مورد بررسی جدی مسائل (سوء مصرف مواد در نوجوانان بارداری) در میان به شدت اسکریپت لودگی و عاشقانه.

بزرگ, انگلیسی, پخت (BBC One/BBC دو 2010-2016 کانال 4, 2016-در حال حاضر موجود در All4 و Netflix)


پل هالیوود Prue لیت و Noel Fielding بزرگ, انگلیسی, پخت


اعتبار: PA

احتمالا بعید ترین تلویزیون پدیده از دهه گذشته است. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند که مردم بریتانیا را کم بودجه پخت رقابت بنابراین بصورتی پایدار و محکم به آن قلب است. کاملا درک دستور العمل بسیار زیادی نشان می دهد موفقیت را به bogglingly پیچیده پخت چالش ها و دلیر مسابقه خلاقیت و جاه طلبی. اما قضات مری بری و پل هالیوود آورده ناخن جویدن در سطح حرفه ای سخت گیری به دادگاه تکمیل شده کاملا توسط Sue Perkins و مل Giedroyc را غیرواقعی ارائه سبک. Prue Leith Sandi Toksvig و Noel Fielding گرفته اند بیش از راس در کانال 4 و در نتیجه به عنوان خوشمزه به عنوان تا کنون اگر چه Toksvig اعلام خروج زودتر این سال خواهد بود و جای کمی بریتانیا مت لوکاس.

زندانی (ITV, 1967-1968; موجود در آمازون نخست)

شاید بیشتر گیج کننده مجموعه تلویزیونی تا کنون ساخته شده است, این, درام, دیدم, Patrick McGoohan به عنوان یک مامور مخفی سابق است که اسیر برگزار شد و در دهکده ساحلی (زندگی واقعی Portmeirion در ولز) که در آن او است تعقیب توسط یک غول سفید توپ زمانی که او در تلاش برای فرار. زندانی به ندرت حس ساخته شده اما آن ضروری غرابت هنوز موفق به در بندان. آن باقی مانده است و شاید تنها نمونه ای از مبارزه فرهنگی فانتزی بود که با ضربه اصلی مخاطبان است.

Downton Abbey (ITV, 2010-2015; موجود در آمازون نخست)آلاینده بازیگران وسیع توده ای شد دوستان آشنا برای بسیاری از ملت


اعتبار: نیک بریگز/ITV/PA سیم

احساساتی. مزخرف. صابون. Julian Fellowes را به طبقه بالا-پایین کشور-خانه نیروی عظیم منهدم کننده است که همه این چیزها و بیشتر, اما آن را نیز astoundingly موفق و ITV بزرگترین چشمگیر آمار برای سال های بسیاری است. هنگامی که متیو کراولی درگذشت 120m بینندگان سوگواری در سراسر جهان در حالی که سه گلدن گلوب و 11 Emmys عهد به پایدار آمریکا شیفتگی با کلاس system. سال گذشته فیلم نسخه سیرچشم چند طرفداران تشنگی برای butlers و ITV اخیر Fellowes’ درام Belgravia برداشت تا شل.

فاجعه (کانال 4, 2015-2019; موجود در All4)

Rob Delaney and Sharon Horgan بزرگ شیمی به عنوان اطلس زن و شوهر با هم پرتاب با بارداری در این فحاش عاشقانه طنزهای تلویزیونی. بی ادب یک آستر و با صدای بلند خرناس می خندد پراکنده در سراسر آن محکم بسته بندی شده 30 دقیقه قسمت اما مهمتر آن است که بسیاری از قلب بیش از حد.

دور دنیا در 80 روز (BBC One, 1989; موجود در BBC iPlayer و دیزنی+)

اولین و سرگرم کننده ترین از مایکل پیلین تلویزیونی اعزامی می تواند به جای ستاره دار Noel ادموندز یا آلن Whicker. خوشبختانه سابق پایتون ثابت کرد الهام گرفته از آخرین رفت و آمد مکرر مهار خود را everyman تجدید نظر و کنجکاوی طبیعی برای باهوش قلاب های زیر را در صدای پای Phileas Fogg. نتیجه این شد سرگرم کننده و واقعا هیجان انگیز اختراع مجدد از تلویزیونی سفرنامه و یک شغل دوم برای طنز بازیگر.

این Morecambe و عاقلانه نشان می دهد (BBC One 1968-1977)

بزرگترین انگلیسی دو عمل از همه زمان صرف نزدیک به یک دهه در بی بی سی و در اینجا بود که استعدادهای خود را به عنوان بزرگترین اثر که مهمترین آنها در یک سری از کریسمس ویژه که دیدم Glenda Jackson, Shirley Bassey و Andre Previn (در میان دیگران) قرار شد به یک سری از sublimely طرح گردد.

تمدن (BBC Two, 1969; موجود در BBC iPlayer)

نقطه عطفی مستند است و بیش استفاده می شود ولی در کنت کلارک سری واقعا دادن مخاطبان یک کامل دانشمند (اگر نه اشرافی به چشم مدرن) سری از سخنرانی ها در تاریخ هنر غرب, معماری و فلسفه است. قبل از انتقال آن دیده می شود برخی در داخل بی بی سی به عنوان گران حماقت اما بینندگان و منتقدان شد و به زودی در raptures. این ایده اساسی تمدن است که بشریت را می توان از طریق هنر باقی مانده است فوق العاده قدرتمند است.

پسران از Blackstuff (BBC Two, 1982; موجود در آمازون نخست)

آلن Bleasdale را comi-غم انگیز نگاهی به نرخ بیکاری در شمال غرب نه تنها یک polemic در برابر Thatcherite سیاست بلکه یک سفر به روان سفید طبقه کارگر نر. آن صحبت کرد حجم در مورد زمان و برنارد هیل “Gizza کار” howl ناامیدی تبدیل یک عبارت به بالا و پایین زمین.

دوستان ما در شمال (BBC Two, 1996; موجود در آمازون نخست)دوستان ما در شمال

در سال 1996 شرکت رویال شکسپیر نویسنده پیتر Flannery اقتباس خود را در صحنه بازی به این حماسه نه بیزینس, نمودار این دوره از زندگی چهار شخص دوستان از جوانی به میانسالی. بلند پروازانه سری در زمان یک دهه برای رسیدن به صفحه نمایش و خوردند تا نیمی از بزرگ سیاه و سفید دیک دو, درام, بودجه برای سال اما پسر بود آن را به ارزش آن است. آن را نیز راه اندازی مشاغل از آن چهار ستاره از جمله دکتر بعدی که (Christopher Eccleston) و جیمز باند (Daniel Craig).

موضوعات (BBC Two, 1984; موجود در آمازون نخست)

این جنگ هسته ای docu-درام است که به یک نسل کابوس. در سال 1984 این فیلم دلخراش – با الهام از دهه شصت معادل جنگ بازی که تا به حال تلقی شده است بیش از حد نگران کننده به هوا – بررسی اثرات مخرب یک megaton کلاهک در شهر شفیلد. آن را تماشا 7m بینندگان که نشسته در حیرت زده وحشت زده سکوت زمانی که اعتبارات نورد دو ساعت بعد. جدا از وحشت از جنگ هسته ای موضوعات باید به یاد داشته باشیم برای نگرانی در مورد ثبات اقتصادی و امکان فروپاشی اجتماعی.

گرنگ هیل (BBC One/CBBC 1978-2008; موجود در آمازون نخست)گرنگ هیل


اعتبار: alamy

گرنگ هیل خالق فیل ردموند رفت و در را Brookside اما این صابون برای بینندگان جوان بود و هر بیت به عنوان پیشگام و بی باک در مناسبت های ملی ساخت عناوین با مسائل آن خطاب در عنوانی شمال لندن جامع است. نژاد پرستی و همجنس گرایی و معروف ترین مواد مخدر بودند ٬ در حالی که برخی از شخصیت های مهیب سر آقای Bronson, طنز امداد Ro-زمین دوست داشتنی rogue تاکر Jenkins – شد زمین بازی خلاصه نویسی.

آبی پیتر (BBC/بی بی سی یک سال 1958 به بعد; موجود در BBC iPlayer)

طبقه متوسط, مجله, نشان می دهد, با آن gung-ho روح و وطنی زیبایی, ممکن است راه اندازی یک هزار تقلید اما تاثیر آن نباید دست کم گرفت. در اینجا بود شیپور برای کودکان به بیرون بروید و همه چیز را در مورد جهان گسترده تر و بیشتر به طور قابل توجهی جمع آوری پول برای علل خوب. کریسمس خیریه درخواست تجدید نظر باقی مانده است بیشتر نفس عمل از انسان دوستی در تلویزیون.

بازی مدرسه (BBC دو 1964-1988)

اول پخش بعد از دو راه اندازی این برنامه برای کودکان پیش دبستانی درخشان ترکیب سرگرم کننده و بازی های آموزشی بزداید. این یک روش ساده و موثر مدل و قالب کپی شده بود در چند کشور دیگر. آن تاثیر اجتماعی باید تاکید بیش از حد. صحبت کردن در رادیو 4 در سال 2011 ارائه Floella بنیامین به یاد می آورد که چگونه او تا به حال نامه های کودکان در حال رشد در مراقبت که در نظر گرفته او را به عنوان یک مادر است چرا که او صحبت از طریق دوربین “را به عنوان اگر او آنها را دوست داشت”.

ویکتوریا چوب و… به عنوان در تلویزیون دیده می شود (بی بی سی دو 1985-1987)

اواخر کمدین چوب ایجاد بسیاری از خوب تلویزیون را نشان می دهد در طول زندگی حرفه ای خود را, اما هرگز او علامت تجاری ترکیبی از احمقانه آهنگ فحاش ایستاده و یادگاران دقیق تقلید مسخره امیز فیوز هم به چنین اثر بزرگ است. سال بعد بد صابون بلوط عتیقه هنوز هم به نظر می رسد به عنوان های خنده دار, حتی اگر آن را parodying (تقاطع) به مدت طولانی رفته است.

مسابقه روز (سی و دو سال 1964-در حال حاضر موجود در BBC iPlayer)

این نشان می دهد فوتبال لگد در سال 1964 نشان دادن نکات برجسته یک بازی در هر هفته است. باشگاه های مختلف سعی در جلوگیری از آن ترس آن می تواند منجر به کاهش تماشاگران. آنها نگران نیست: به جای آن راه اندازی این ورزش به استراتوسفر شدن یک شنبه شب ثابت برای بعد از نیم قرن. آن را ترویج می شد به بی بی سی یک فصل بعد و چهار سال بعد رفت و تمام رنگی.

Shameless (کانال 4, 2004-2013; موجود در All4)

در همه صداقت شما احتمالا می تواند آن را ترک بعد از سری سوم و پس از آن به سرعت در حال فرود به soap opera خود تقلید مسخره امیز. اما اول از چند بازدیدکننده داشته است به منچستر را هرج و مرج چتسورث و مستغلات در میان بسیاری از نیرو توصیفاتی از طبقه کارگر فرهنگ در سال های اخیر راه اندازی مشاغل (و ازدواج) از Anne-Marie Duff and James McAvoy در این فرآیند است.

سیاه کتاب (کانال 4, 2000-2004; موجود در All4 و آمازون نخست)سیاه کتاب


اعتبار: تلویزیون, عکسهای

تنها زمان ایستاده Dylan Moran منحصر به فرد با نام تجاری misanthropic تلون مزاج واقعا دستگیر شده است به طور موثر بر روی صفحه نمایش کوچک این فرامیخواند حقیقی طنزهای محور در پوچ rantings از کتابفروشی صاحب برنارد سیاه (مورن) در حالی که Bill Bailey and Tamsin Greig ارائه جذابیت یک گناه و جنون نوع به ترتیب به عنوان برنارد دستیار و قدیمی ترین دوست.

قطره مرده خر (کانال 4, 1990-98; موجود در All4)

چیزی از یک کپسول زمان در عصر اینترنت, Andy Hamilton and Guy Jenkin را (بیشتر) طنزهای بود که در آن بهترین نفس نفس خنده دار با اتشی فضای Globelink را newsroom به طور کامل unmanufactured: قسمت معمولا نوشته شده است و فیلم برداری تنها یک هفته قبل از پخش برای اطمینان از حداکثر موضوعیت. Delighting و هولناک آن lampooned آن دو برابر به عنوان یک نوع بله جدید برای هک.

Pride & Prejudice (BBC, 1995; موجود در Netflix بکشد)کالین فرث به عنوان آقای دارسی در Pride & Prejudice


اعتبار: BBC

کالین فرث در حال ظهور از Pemberley دریاچه در پیراهن مرطوب مسلما قطعی تصویر تلویزیون از دهه نود. اندرو دیویس’ غیر قابل مقاومت شوخ و عاشقانه اقتباس از 1813 رمان رو فیلمهای رأی 11m برنده هر دو بفتا و Emmys و الهام نه فقط Bridget Jones پدیده اما جین آستن رنسانس است که تا کنون ادامه داشته است. آن نگاه مناسب خوش تیپ هم, شات بیشتر در اعتماد ملی خواص در هزینه £1m در هر قسمت. ارزش هر پنی.

ابجو و اغذیه فروشی های آبی (کانال 4, 1987; موجود در All4)

مالکوم بردبری تطبیق تام شارپ: آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟ چیزی در همه در این رویداد به عنوان David Jason محافظه کار کمبریج پورتر و Ian Richardson را اصلاح استاد کشتی برای روح ابجو و اغذیه فروشی دانشکده از طریق رسانه های اغذیه فروشی بهداشتى ماشین آلات و دانش آموزان. بی رحم, بی عجیب و غریب و کاملا پرچین آنها را ندارد ’em مثل این هر بیشتر.

آموزش اسکس (کانال 4, 2011; موجود در All4)

در نظر گرفتن “ثابت دکل” مفهوم به ارتفاعات جدید در این حال داستان موفقیت جاسازی دوربین در مدارس متوسطه (به, تاریخ, در, Essex, Whitechapel, Yorkshire کاردیف و, Greater Manchester) و ساعت جرقه پرواز. هنوز همه قانع کننده ترین درام پدید آمده از معلم-دانش آموز تعارض: به یاد ماندنی ترین قسمت در آمد یورکشایر تکرار به عنوان جوان Musharaf است که مربی از طریق غلبه بر لکنت, هنتای, ass fisting, در یک سخنرانی در مجمع است که برگ یک چشم خشک در خانه.

Southcliffe (کانال 4, 2013; موجود در All4 و آمازون نخست)Southcliffe

این سفر Broadchurch ممکن است گریبانگیر ملت اما Southcliffe برخورد با مسائل مشابه – غم روان و سوء ظن در یک شهر کوچک – به طور گسترده تر و عمیق تر و نزدیک تر کاوش ساخت و پس از مسلح تنها رفتن در داد و بیداد. Monumentally تلخ رسما بی پروا به خوبی انجام شده و کاملأ پیچیده کارگردانی این آسان بود watch اما به همان اندازه غیر ممکن است به چشم خود را. حرفه ای بهترینها در تمام طول.

بسیار بریتانیا کودتا (کانال 4, 1988; موجود در All4)

افزایش (و سقوط) از جرمی Corbyn اتحاد لنت اضافی frisson به این تند داستان چپ کارگری MP هری پرکینز (Ray McAnally) افزایش برای تبدیل شدن به نخست وزیر و پیدا کردن سیاست های خود – خلع سلاح هسته ای و دولت باز در میان آنها – در حال خنثی با ترکیب توطئه نیروهای استقرار مشتاق برای محافظت از موقعیت خود را. یک تریلر سیاسی بسیار برتر و خط خطی.

پرتقال تنها میوه (BBC, 1990)پرتقال تنها میوه

“پدر من دوست داشتم به تماشای کشتی کج مادر من دوست داشت به گریبان است.” بنابراین شروع می شود جانت Winterson مدبر اقتباس از خود او برنده جایزه رمان. Winterson را نیمه اتوبیوگرافیک داستان یک دختر از دوران کودکی و بیداری جنسی در میان پنطیکاستی مبلغان انجیلی در دهه شصت Lancashire شد دلخراش و در عین حال طنز آمیز است. این برنده بافتا برای بهترین درام و باقی می ماند یک سری از نادر قدرت.

اعزام (کانال 4, 1987-در حال حاضر موجود در All4)

بسیار آزادانه به نمایندگی C4 نسخه پانوراما, اعزام مسلما رقیب خود پیشی گیرد و به عنوان تلویزیون جریان امور سری از توجه داشته باشید ، racking تا جوایز و جنجال در آن تحقیقات از همه چیز از نمایندگان مجلس هزینه و افراط گرایی اسلامی به گرمایش جهانی و بودجه شرکت های هواپیمایی. محترم ذکر است بیش از حد گزارش نشده دنیا (اکثر قسمت ها نیز در All4) که در آن تعیین شده و با سرسختی و بینش.

از دست رفته شاهزاده (BBC One, 2003)

استفان Poliakoff و بی بی سی کرد و در اغلب رابطه پربار اما در سال های اخیر مولف را درهم و برهم ، portentous نخ را بشدت از دست رفته یک گوش خراش ویرایشگر. آخرین کار ضروری و مسلما بهترین, بود این موجود و در نهایت دلخراش miniseries در مورد جورج V مبتلا به صرع احتمالا مبتلا به اوتیسم پسر جان قفل شده دور و فراموش شده در حالی که در مورد انقلاب روسیه را فرا گرفته پادشاه اقوام دور. آگاهانه و نه آموزشی با شکوه بدون اینکه گردن کلفت آن ویترین همه از خالق آن را هدیه بزرگ بدون غرقه شدن تمایل خود را به در یک بیت.

سقوط و ظهور رجینالد پرین (بی بی سی یکی 1976-1979)

فروپاشی عصبی به نظر می رسد بعید است موضوع برای طنزهای و در عین حال دیوید Nobbs سری بود که کامل تحقق حومه ناامیدی و مرد ناکافی به عنوان تا به حال در تلویزیون دیده می شود. این تسلط جامع بود به بازیگران لئونارد Rossiter در سرب به طور فزاینده ای برافروخته شده توسط سطحی از زندگی مدرن و حماقت کسانی که در اطراف او (فراموش نشدنی مجموعه ای از کمیک تبدیل led توسط جفری پالمر و جان بارون). 2009, Martin Clunes-led بازسازی فوق العاده موفق به پس گرفتن سحر و جادو اصلی.

دو Ronnies (BBC One 1971-1987; موجود در حال حاضر تلویزیون)دو Ronnies


اعتبار: BBC Worldwide

Ronnies بارکر و کوربت صرف نزدیک به 20 سال در این به ظاهر قدیمی طرح نشان می دهد که با این وجود نمایش داده می شود نبوغ خود را به صورت کلامی ژیمناستیک (چهار شمع) و پرخرج فیلم برداری سریال که The Phantom Raspberryblower از لندن شهر باقی مانده است برجسته. سیاسی نادرست, البته, اما بسیار زیبا انجام شده است که شما به سرعت خود را فراموش سوء ظن.

جعبه دلخوشیها (BBC One, 1984)

زمستانی عمیقا جوی John Masefield انطباق دوستیابی از دورانی که تلویزیون کودکان رفت و همه را به مخاطبان خود خوشمزه کابوس. ماجراهای یک پسر از طریق قرن ها و ادیان قدیمی و جدید مخلوط با یک شخصیت رسیده به نوبه خود از Robert Stephens به عنوان قوس تبه کار Abner قهوه ای, بازیگران غیر قابل مقاومت طلسم. برخی از اثرات در حال حاضر نگاه به عنوان ropey به اجرای برنامه های از بازیگران کودک اما برای برخی از نسل آن را به عنوان کریسمسی به عنوان آدم برفی.

1984 (BBC در سال 1954; موجود در آمازون نخست)

ما اولین ورودی وحشتناک اقتباس از جورج اورول رمان که تنها پنج سال داشت ، پیتر کوشینگ, در مورد, را به نام خود در چکش فیلم حق رای دادن بازی های برگزار شده وینستون اسمیت با یک عصب-jangling حس معنوی و پارانویا و میکرو بودجه استفاده شد تا اثر کامل. در آنجا فوق العاده بود واکنش های سیاسی در آن زمان با پنج تن از نمایندگان مجلس با امضای یک حرکت است که مورد انتقاد “تمایل آشکار است در سال های اخیر, British Broadcasting Corporation برنامه های تلویزیونی به ویژه در یکشنبه شب به واسطه کار بد جنسی و سادیستی سلیقه”.

نازی ها: یک هشدار از تاریخ (BBC Two, 1997)نازی ها: یک هشدار از تاریخ

تلویزیون فشرده هر امکان از قرن 20 را تاریکترین فصل اما نظم و دقت لورنس ریس را شش قسمت تاریخچه و قدرت خود را دست اول شهادت (از جمله کسانی که از اعضای سابق حزب نازی) هرگز bettered.

مرد زنده (بی بی سی دو 1965-1981)

این مجموعه مستند که پنجه طیف وسیعی از مسائل سیاسی و اجتماعی بوده است و نه فراموش شده و این شرم آور است زیرا بسیاری از خروجی آن تحت فشار قرار دادند مرزهای بررسی چنین موضوعاتی به کلاس و دین بودند که پس از آن دیده می شود به عنوان تابو. نکات برجسته شامل گیل مرده است (1970) این داستان دلخراش یک معتاد به مواد مخدر که آورده شده است تا در 14 نهادهای مختلف و متقاعد خودش که زندگی او بود بدون نتیجه به هر کسی.

Z-اتومبیل (BBC 1962-1978)

شاید تاثیرگذارترین پلیس, درام, همه این نشان می دهد با آن جاذب فوری لحن تم حول نیروی پلیس نیوزیلند, داستانی شمال شهر است. قبل از Z-اتومبیل های جرم و جنایت را نشان می دهد دنج اما این نشان داد که شغل خود را به اغلب بیهوده و شخصیت خود را به, گاهی اوقات ناقص است. نشان می دهد باعث دو اسپین-آف – آرام آرام و بارلو.

Alistair کوک امریکا (سی دو 1972-1973)

کوک نامه از امریکا برجسته از رادیو, برنامه های دهه, اما زمانی که او به ارمغان آورد او تحمیل حضور تلویزیون در نتیجه به همان اندازه موفق است. کوک حساب شخصی مورد علاقه خود را به تصویب ملت می تواند در زمان فوق العاده در حال حرکت به عنوان کسی که دیده خود را از مراقبه در برده داری شهادت خواهد داد.

Steptoe and Son (BBC 1962-1974)

بهترین کمدی در مورد جنگ و در هیچ جا شد و این درگیری بیشتر به شدت احساس می شود از این محکم زخم داستان آلبرت یک پیری کهنه و استخوان انسان (ویلفرید Brambell) و aspirational پسر هارولد (هری ثانیه کوربت). زندگی واقعی تنش بین این دو منجر بازیگران اضافه شده یک خطر برای نشان می دهد (که در روز های اولیه آن فیلم برداری شده بود زندگی می کنند). این قسمت که در آن هارولد شکسته شدن به عنوان او متوجه می شود او نمی تواند فرار از چرخه فقر را فراهم می کند یکی از طنزهای بزرگترین لحظات.

EastEnders (BBC One سال 1985 به بعد; موجود در BBC iPlayer)پگی میچل به عنوان باربارا ویندزور


اعتبار: BBC

BBC مناسب برای اولین بار soap opera است که هنوز هم بهترین ترکیب مسائل مرتبط شوک داستان و Dickensian بازیگران از کاراکتر ها است. زندگی آلبرت مربع ممکن است ساده تر از آن بود که 30 سال پیش اما نشان می دهد هنوز هم ضربات سخت هنگامی که آن را می خواهد و در واقع در بهترین حالت آن را فراهم می کند, درام کیفیت است که نمی خواهد نگاه از محل در یک بازی برای امروز.

بازی امروز (BBC 1970-1984)

در طول دهه هفتاد و هشتاد این بازی برای امروز رشته به معنای با کیفیت بالا و اصلی یک teleplays. این گنج شامل آثار پیشگام از امثال دنیس پاتر (بلند ممنوع گوگرد & پتکا), اینگمار برگمن (اخلال در ازدواج, درام, دروغ) آلن بنت (ساحلی بازنشستگی سنگ غروب آفتاب در سراسر خلیج) و مایک لی (کمپینگ کمدی آجیل در مارس و اجتماعی-کوهنوردی کلاسیک ابیگیل حزب).

قدم زدن با دایناسورها (BBC One, 1999; موجود در Netflix بکشد)

شاید BBC Natural History Unit بهترین لحظه آمد با این staggeringly پیچیده-به دنبال نشان می دهد که مربوط به داستان دایناسورها به عنوان اگر آنها موضوع معاصر حیات وحش مستند. فوق العاده دقیق در تحقیق خود قبل از هرگز تا به حال چیزی بیگانه تصور شده است در چنین یک راه واقعی.

خانواده (BBC One, 1974; موجود در Netflix بکشد)

دوباره در سال 2008 توسط C4 به برخی از اثر پل واتسون سری 12 قسمتی سهوا باز درب برای تلویزیون واقعیت, اما ما نمی خواهد نگه دارید که در برابر آن. اصلی مستند با انقلابی آن پرواز-بر-روی-دیوار verité رویکرد به دنبال آن خواندن را طبقه کارگر ویلکینز خانواده از طریق زندگی روزمره خود برای سه ماه. روزمره شکستن تابوهای از زبان بد به مخلوط نژاد, روابط ثابت برانگیز اما این خانواده از جمله یک ضربه که عروسی یکی از ویلکینز دختران بود مورد تاخت و تاز طرفداران و paparazzi به طور یکسان.

صحبت کردن با یک غریبه (بی بی سی دو, 1966)

جان هاپکینز در چرخه نقش بازگویی وقایع بیش از یک غم انگیز آخر هفته از طریق چشم از چهار نفر از اعضای یک ناکارآمد حومه خانواده دیده می شود به عنوان اولین نمایشی شاهکار در تلویزیون بریتانیا و اثبات این که این ژانر می تواند رقیب تئاتر حاد مشاهدات و چالش برانگیز تم. Judi Dench برنده اولین تلویزیون بافتا برای نقش خود به عنوان پدر تری است.

Jackanory (BBC One 1965-96; CBBC 2006)

در این سن multiscreen رسانه بمباران آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور کودکان enraptured با چیزی بیش از یک چهره معروف آنها را به خواندن یک داستان است. هنوز سی سال آنها را به یاد ماندنی تبدیل می شود از امثال Kenneth Williams, Rik Mayall و جودی دنچ در حالی که شاهزاده ولز تبدیل به پلاگین کودکان خود کتاب پیر مرد از Lochnagar. موفقیت دیو بزرگسالان داستان-زمان Crackanory است پس از استخراج دلتنگ فرمت با موفقیت قابل توجهی دارد.

قدرت کابوس (بی بی سی دو, 2004)

اوج نویسنده/تهیه کننده Adam Curtis حرفه ای آمد با این سه بخش مستند که در مقایسه با ظهور جنبش نومحافظه کار در آمریکا که با اسلام رادیکال. بیشتر problematically آن استدلال کرد که تهدید القاعده به یک اسطوره شده توسط غرب پس از رویاهای ایده آل تخیلی شکست خورده بود. در حالی که کورتیس نظریه ممکن نیست که آزمون زمان ایستاده بود و خود را بازیافت از فرمت dulled تاثیر آن این بود که با این وجود یک تحریک آمیز درخشان مونتاژ (از طریق یک جریان ثابت از مطالب بایگانی شده) قطعه ای از مستند ساخت.

40 دقیقه (BBC دو 1981-1994)

قابل هضم تر و محدود کمتر باطنی از همان کانال عرصه این مستند رشته تحت پوشش افراد اعم از استرالیایی ها رقابت در یک سومو مسابقات و بالا-کلاس شناور در یک پست-استعماری سن به cherubic عمدا ایجاد حریق مایکل ‘مینی’ کوپر و یک روز در زندگی از فرشته ایستگاه زیرزمینی است. شده اند وجود دارد بسیاری از مقلدان (به ویژه بی بی سی دو را به صورت پراکنده عالی عجایب سری) اما چند برابر است.

سر صحبت (BBC One, 1988)مگی اسمیت در سر صحبت

تک صدایی ممکن است بسیار تلویزیونی با فرمت اما تحت انسانهایی چشم آلن بنت می توان آن را چیزی کمتر از جادویی. و پس از آن ثابت کرد در این sextet از پخش است که در آن شخصیت های اصلی ” اغلب به جای غم انگیز زندگی در حال ادغام در بنت را منحصر به فرد و دقیق نوشتن. برجسته یک کرم ترقه زیر نیمکت برنده بافتا برای آن 77 ساله ستاره Thora هيرد. Nicholas Hytner همه ستاره مستند بازسازی در حال آمدن است به بی بی سی در ماه آینده.

بالای میآید (BBC 1964-2006; موجود در BBC iPlayer)

ناب موسیقی نشان می دهد, داشتن نمایش تقریبا عمده هر ستاره موسیقی برای پنج دهه گاهی اوقات در سرپیچی از میزبان است که اغلب به نظر می رسید فکر می کنم آنها جاذبه اصلی. از بویی و Ronson به Madchester ویژه برجسته بیش از حد متعدد به ذکر است به طوری که پاک کردن بسیاری از ضبط های اولیه به اتاق را برای تمامیت گلدان سیاه و سفید باقی می ماند یکی از smallscreen رسوایی. از آن جان سالم به در ظهور MTV اما به مجرد نمودار کاهش یافته است در ارتباط, بنابراین بیش از حد هم TOTP. مرگ آن آمد شبیه به یک کشتار رحمت. دیدن دیوید بووی انجام Starman – یکی از نمایش نمادین ترین لحظات – اینجا.

خوب زندگی (BBC One 1975-1978; موجود در حال حاضر تلویزیون )

حومه کمدی آیند و می روند اما چند ثابت کرده اند که به عنوان با دوام به عنوان جان Esmonde و باب Larbey آمار که شنود گذاشته به (سپس) شیک ایده خود کفایی به عنوان یک سوربیتن زن و شوهر (با بازی Richard Briers و سعادت کندال) تصمیم گرفت آن را به تنهایی. بسیار از طنز در آمد از تضاد بین مرغ-پرورش و کالاهای خود را بدون شرمندگی طبقه متوسط همسایگان این Leadbetters (پنه لوپه کیت و پل Eddington).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im