11-سال بازار گاو مرده است. در اینجا چیزی است که یک خرس بازار به معنی

سی بی اس آمریکا | No comments

سهام در آمریکا را وارد یک “خرس” بازار به عنوان داو بسته بیش از 20 درصد کمتر از اوج آن در ماه گذشته به پایان رکورد طولانی bull run آغاز شده است که در سال 2009 پس از رکود بزرگ.

رکود شده است سریع و ناگهانی. این شاخص به یک رکورد بالا از 29,551 امتیاز در فوریه 12. آن ریختن یکی دیگر از 1,400 امتیاز در روز چهارشنبه برای کل قطره از 20.3 درصد از آن بالا قبلی جلسه 20% آستانه تعریف می کند که یک خرس بازار است.

سرمایه گذاران در حال فرار از سهام میان نصب ترس در مورد تاثیر coronavirus در کسب و کار و مصرف کنندگان با برخی از اقتصاددانان گفت: آن می تواند باعث رکود در این سال است. سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر است که تحت فشار قرار دادند سهام به سطوح پایین تر در معاملات بعد از ظهر. شرکت رشد درآمد است به احتمال زیاد به “سقوط” در دوم و سوم و چهارم به عنوان کسب و کار احساس آمار coronavirus است که محدود کردن سفر و هزینه های گلدمن ساکس پیش بینی تحلیلگران.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“بازار مالی وحشت” است که اضافه کردن به استرس اقتصادی با توجه به اقتصاد آکسفورد رئیس ایالات متحده اقتصاددان گرگوری Daco. “عدم هماهنگی سلامت مالی و فدرال رزرو پاسخ بیشتر تغذیه دیوانگی از افزایش نوسانات غوطه وری قیمت سهام و گسترش شرکت های بزرگ گسترش می یابد.”

S&P 500 نیز لذت می برد یک رکورد بالا در کمتر از یک ماه پیش هنگامی که آن را به نقطه اوج خود در 3,386 در فوریه 19. اما پس از آن فهرست گسترده ای ریخته است 19.1 درصد از ارزش خود را قرار دادن آن در آستانه یک خرس بازار است.

چه می آید بعدی ؟

در حال حاضر در انبار سقوط کرده است از بین برود یک سال از بازار سود که تا به حال برداشته و اقبال بسیاری از آمریکایی ها و تقویت بازنشستگی اوراق بهادار. از طریق روز دوشنبه نزدیک بازار سهام ایالات متحده تا به حال ریختن $6.5 تریلیون دلار ارزش پس از آن در فوریه بالا با توجه به S&P Dow Jones شاخص ارشد شاخص تحلیلگر Howard Silverblatt.

یک خرس در بازار متفاوت از “اصلاح” در شدت آن با دومی با اشاره به کاهش 10 درصد از سهام های اخیر ، چنین کاهش می یابد همچنین ممکن است ارسال سیگنال های مختلف در مورد دولت از اقتصاد است.

اصلاحات رایج در بازارهای گاو نر — آنها به عنوان دردناک و طبیعی است چرا که آنها می تواند به سوراخ حباب قیمتی مانند اجرا در داتکام سهام دو دهه پیش. آنها همچنین به سرمایه گذاران فرصت برای خرید سهام در قیمت های پایین تر.

خرس بازارهای بسیار نادر اتفاق می افتد به طور متوسط در حدود یک بار در یک دهه. آنها همچنین اغلب اما نه همیشه — foreshadow رکود است.

حتی به عنوان بازارهای gyrate, اما, کلید برای سرمایه گذاران این است که آرامش و تمرکز بر اهداف بلند مدت مانند صرفه جویی برای بازنشستگی دن Keady ارشد برنامه ریزی مالی استراتژیست در خدمات مالی شرکت TIAA گفت: CBS MoneyWatch.

“بدون توجه به وضعیت امروز است که بدیهی است که بسیار اضطراب-تولید بهترین چیزی است که برای tune کردن صدا,” او گفت:. “اولین چیزی که به درک زمان خود را horizon. کوتاه مدت پول تعلق ندارد در بازار سهام بدون در نظر گرفتن که در آن سهام بازار است.”

چگونه به ماندن مالی پایدار در میان coronavirus وحشت

خبر خوب است ؟ خرس بازارهای معمولا نمی آخرین طولانی bull بازار های مالی شرکت Invesco. معمولی بازار خرس طول می کشد فقط خجالتی از یک سال و دستمال مرطوب را حدود 34 درصد از بازار سهام را ارزش. اما زمان پایان یک خرس در بازار را می توان روی حیله و تزویر است که چرا سرمایه گذاری جوانب مثبت به طور کلی توصیه به سرمایه گذاران بلند مدت برای نگه داشتن بر روی سهام خود را.

و با وجود این coronavirus وال استریت انتظار بازار و اقتصاد گسترده تر دوباره بجای اول برگشتن بعد از این سال.

“تا پایان سال, اقتصادی و رشد درآمد خواهد بود شتاب بانک فدرال نرخ وجوه خواهد شد در صفر پایین و تاثیر هر محرک های مالی خواهد شد جریان از طریق به مصرف کنندگان” گلدمن ساکس تحلیلگران نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در چهار شنبه.

گلدمن پیش بینی برای شاخص S&P 500 در سال-پایان ؟ در از 3200 امتیاز — یا حدود 17 درصد بالاتر از روز شنبه قیمت بسته شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>