36 بهترین فیلم در مورد عشق و عاشقانه به تماشای در روز ولنتاین سال 2020

منt تقریبا روز ولنتاین 2020, وقتی که عشق باعث می شود جهان به دور (و جعبه دفتر tills زنگ).

اما اگر شما در حال برنامه ریزی در داشتن یک شب در این سال شما گیر برای یک فیلم برای تماشا در اینجا ما بالا 36 فیلم عاشقانه پیشنهادات خود را.

آیا شما موافق با انتخاب های ما? اضافه شما در نظرات زیر…

1. Brief Encounter (1945)

فراق هرگز چنین غم و اندوه شیرین به عنوان David Lean اقتباس از یک Noël ترسو بازی. Celia Johnson, Laura Jesson, حومه, خانه دار متاهل به یک جدول کلمات متقاطع-تثبیت مرد; او در عشق سقوط با یک بی باک به نام طبیب الک (تروور هاوارد) و بقیه – سرکوب. آن را تقریبا غیر قابل تحمل برای تماشای لورا کرنش در برابر او حومه خود تلاش خودش را متقاعد کند که او حق دارد به پرتاب برای شادی. “این نمی تواند آخرین. این بدبختی نمی توانید گذشته” او گریه می کند.

بهترین لحظه: به عنوان الک برگ لورا در ایستگاه قطار او را دست خود را بر شانه او; در آن حرکت وجود دارد fathomless اعماق قدردانی حساسیت و اشتیاق و حسرت.

2. کازابلانکا (1942)

“شما باید به یاد داشته باشید این…” می تواند ایستاده به عنوان یک شعار برای این طلایی-سن هالیوود پیروزی همهجانبه داستان از زمان جنگ فتنه و خنثی عزت. بوگارت و برگمن فراتر از مقایسه و شاد-تصادف فیلمنامه همکاری چیزهای افسانه.

همفری بوگارت و اینگرید برگمن در کازابلانکا (1942)

اعتبار:
Corbis تاریخی

بest لحظه: به سادگی به یاد ماندنی ترین وداع در تاریخ اندونزی. “در داخل از ما هر دو می دانیم که شما متعلق با ویکتور… در صورتی که برگ هواپیما روی زمین و شما با او شما آن را پشیمانی. شاید نه امروز. شاید فردا اما به زودی و برای بقیه عمر خود را…”

3. Roman Holiday (1953)

From لحظه ای ما دیدن تاج و تخت شاهزاده خانم ان (آدری هپبورن) با کفش زیر حجیم لباس ما می دانیم که او با حوصله ریگال شیوه زندگی است. به طور طبیعی تنها یک حرفه می تواند کسی بی باک به اندازه کافی برای او: روزنامه نگاری. و پس از آن به آغوش خبرنگار خارجی گریگوری پک که او می افتد. ویلیام وایلر هدایت این sublime زن و شوهر با جذابیت بی نهایت.

بهترین لحظه: پک وانمود میکند که دست خود را گاز گرفته توسط باستان سنگ چهره. هپبورن اولیه وحشت و راه آنها را نگه دارید و زل زل نگاه کردن یکدیگر پس از آن تابش خالص unscripted محبت است.

4. Jules et Jim (1962)

سه نیست جمعیت در François Truffaut فوق العاده اقتباس از هانری-Pierre Roché رمان. هانری Serre و Oskar Werner دو دوست هستند که به همان اندازه تحت تأثیر قرار نمیگیرند توسط Jeanne Moreau, یک پربرکت روح آزاد که دربدر شخصیت آنها پیدا شده توسط یک عبارت در یک رمان: “در یک کشتی یک زن ساخته شده است عشق به یک غریبه در ذهن او.” این camerawork در این موج جدید کلاسیک است که به عنوان نشئه و giddying به عنوان سقوط در عشق خود را. Truffaut حرکت بین کمدی و تراژدی را با سهولت قابل توجه.

Oskar Werner و Jeanne Moreau در Jules et Jim (1962)

اعتبار:
فیلم, عکسهای

بest لحظه: مورو های شل-jumpered و ورزشی سبیل نژادها در سراسر یک پل با ژول و جیم.

5. Gregory’s Girl (1980)

Wمرغ کون دوروتی (دی هپبورن) می پیوندد مدرسه فوتبال و تیم های زبان شروع wagging, هورمون افزایش خارج از کنترل و عشق شکوفه های مرطوب و عرق در حال تغییر اتاق. اما آیا او واقعا گریگوری ، لایحه فورسیت لذت بخش کمدی, set in an ultra-متوسط جدید-شهر جامع و بازیگران جلال gawky جان گوردون سینکلر قطاری نفیس عذاب نوجوان شیفتگی با بی تردید محبت است.

بهترین لحظه: گرگوری گول خورده را به یک تاریخ با مراتب مناسب تر سوزان (کلر Grogan) “توضیح می دهد که” گرانش به عنوان آنها به صورت افقی در پارک در غروب هشدار او: “را متوقف کند و یا شما سقوط کردن.”

6. آن را یک شب اتفاق افتاد (1934)

معروف باعث افت در فروش جلیقه هنگامی که کلارک گیبل نشان داد یک سر و قفسه سینه این Frank Capra کمدی یکی از تنها سه فیلم به پنج جایزه اسکار برای بهترین تصویر, کارگردان, فیلمنامه, بازیگر و بازیگر. این ترکیب جادویی بی گناهی تن با risqué طرح به عنوان ازدواج دختر ثروتمند Ellie (Claudette Colbert) در اجرا از یک انتقاد پدر قلاب با شیروانی را مدبر روزنامه نگار پیتر در اتوبوس شب به نیویورک است. آنها به عنوان عبور از کشور در متل و haystacks تحقیر می شود و دیوارهای اریحا – ورق بر روی یک طناب است که خود را تقسیم تخت – فروریختن کرد.

بest لحظه: Ellie اشک-رنگ آمیزی و حیرت زده به نظر می رسد از پشت ورق را اعلام کنند: “من با شما را ، من نمی توانم به شما اجازه بیرون رفتن از زندگی من در حال حاضر. من نمی توانم بدون تو زندگی می کنند.”

7. لا لا زمین (2016)

این زرق و برق دار آمار نشان میدهد که یک پسر و یک دختر و یک لس آنجلس طلوع آفتاب هنوز هم قادر به کار سحر و جادو خود را. پسر سباستین (Ryan Gosling), پرشور پیانیست جاز با نیمه تشکیل شده اما محکم جاه طلبی برای باز کردن یک باشگاه از خود و دفاع از خود موسیقی مورد علاقه را از انقراض. و دختر میا (اما استون) یک استعداد مشتاق بازیگر که flits بین بی ثمر ابتدائی و قهوه-فروشگاه تا در استودیو برادران وارنر بسیاری است. همه که هر یک از آنها نیاز به یک فرصت است. چیزی که آنها پیدا کردن هر یک از دیگر.

بest لحظه:شادمان: میا و سباستین رقص بر هوا در رصدخانه گریفیث; بدبینی: آرام لبخند که آنها سهم سال بعد آنها به عنوان بخشی برای آخرین بار.

8. این داستان فیلادلفیا (1940)

هرگز جنگ طبقاتی تر به نظر می رسید, ظریف, و, خوب, درجه یک, از George Cukor نسخه فیلیپ بری کمدی. همه چیز در مورد آن است تا سر در گم شیک است که آن می تواند در نهایت به عنوان شکننده به عنوان آن اری برنده زن قهرمان (Katharine Hepburn در اکثر نورانی). آن قلب بزرگ چشمه از این واقعیت است که او می آموزد به عشق حق مرد (شوهر سابق کری گرانت) با بوسیدن یک اشتباه (جیمز استوارت love-struck روزنامه نگار).

بest لحظه: “من قرار داده در جیب شما, Mike”: هپبورن را نیرومند و درشت هیکل درخواست به استوارت به عنوان او برسد او را به تاریکی.

9. سولاریس (2002)

استیون سودربرگ را حزن انگیز مراقبه در عشق و از دست دادن تقریبا غیر قابل تحمل شدت: اگر چه این مجموعه تا حد زیادی در وسعت فضا آن را یکی از مهمترین و عاطفی ترس, فیلم وجود دارد. جورج کلونی نقش کلوین کوچک فرستاده شده به دور ایستگاه فضایی پس از آن سیاره مدار شروع به بازی وحشتناک بازی با ذهن خدمه. کلوین در می یابد که او نیست, ایمنی زمانی که همسر مرده اش materialises در کنار او در رختخواب است.

بهترین لحظه: در این عمیقا مبهم نتیجه کلوین می پرسد: سر در گم “من زنده یا مرده؟”, که همسرش پاسخ: “ما همین حالا باید به فکر می کنم مانند که هر بیشتر.”

10. فارغ التحصیل (1967)

“ایلین! ایلین! ایلین!” آن را قطع عروسی صحنه برای پایان دادن به همه آنها را. داستین هافمن فریاد به عروس, Katharine Ross هستند متصلب با ناامیدی که مرزهای بر روی کامپیوتر. و این نه فقط عاشقانه کرک. از رویای از دست داده از اواخر دهه شصت نبرد بدبینانه متوسط سن در مقابل جوانی و آرمان گرایی درخواست تجدید نظر بی انتها از یک رنگ قرمز روشن آلفا Spider – همه آنها محدود تا در این بی همتا آخر به یک تغزلی و زندگی تصدیق فیلم. “خیلی دیر” لبخند مادر او خانم رابینسون (Anne Bancroft). “نه برای من می گوید:” ایلین. خروج دوستداران فراموش نشدنی اتوبوس سوار شدن به ابهام.

Katharine Ross و داستین هافمن در فارغ التحصیل (1967)

اعتبار:
فیلم, عکسهای

بest لحظه:Simon and Garfunkel آواز “آیا شما با رفتن به Scarborough Fair?”

11. یک افسر و یک جنتلمن (1982)

Yes, Richard Gere یک افسر بله او یک جنتلمن, اما بالاتر از همه او یک عاشق. جان تراولتا تبدیل کردن نقش ne’er-do-well کارآموز خلبان جنگنده بازخرید توسط دبرا وینگر و چیز خوب بیش از حد. او فاقد سختی است که ما باید برای دیدن شخصیت ریختن ندارد قطع چنین داش به جاسوسی در لباس سفید و خواهد شده اند به زحمت outshone در بخش به نظر می رسد توسط خود smouldering دختر خوشگل.

بهترین لحظه: جناح است در او دلتنگ کارخانه; Gere در لباس کامل یونیفرم, گام های در نوردد و او پاهای خود را. این قطعی تصویر عاشقانه.

12. Love Story (1970)

سرطان و هاکی روی یخ: نه بر روی کاغذ یک دستور غذا برای عشق. اما در پرتاب علی McGraw سرسبز برنده جایزه اسکار نمره و برخی دلپذیری اوایل دهه هفتاد woollens و شما باید بالاترین-فیلم پرفروش سال شد. “چه می تواند به شما می گویند در مورد یک پسر 25 ساله که فوت کرد ؟” می پرسد sportif پولدار پسر رایان اونیل در باز کردن خط. مقدار زیادی البته بیشتر از آن schmaltzy اما غیر قابل مقاومت. فقیر-دختر McGraw تسلیم به بیماری ترمینال در حالی که ضرب عبارت “عشق یعنی هرگز نیاز به می گویند شما پوزش می طلبیم.” این موسیقی است که واقعا شما می شود.

بهترین لحظه: بی خیال مبارزه با گلوله برف زدن از محکوم عاشقان.

13. شکل آب (2017)

Eلیزا (سالی هاوکینز) یک لال که به تنهایی زندگی می کند و با این نسخهها کار شب در Occam هوافضا مرکز تحقیقات. هنگامی که او توسعه های عجیب و غریب در رابطه با دارایی (Doug Jones) یک دوزیست شبیه انسان موجودی در حال مطالعه توسط دولت او مصمم به او را. هاوکینز تابش شدت عاطفی; این همه بسیار عجیب و غریب و حتی توسط Guillermo del Toro را با استانداردهای بالا.

بest لحظه: تبادل نگاهها را از طریق مه آلود شیشه ای از دارایی مخزن.

14. هنرمند (2011)

Michel Hazanavicius خاموش فیلم نیست فقط یک داستان در مورد عشق اما عشق نامه به سینما خود را. این مراکز در عشق بین تاسیس ستاره فیلم جورج (Jean Dujardin) و جذاب بازیگر سرحال (Bérénice Bejo) در طول ظهور فیلم در هالیوود است. تخلیه از سر و صدا و رنگ آن را فقط ممکن است یک سری از تصاویر متحرک اما تصاویر به ندرت شده که در حال حرکت به عنوان این.

بهترین لحظه: سرحال بازديد بستری جورج و unrolls این فیلم او را نجات از آتش خانه: این فیلم نشان می دهد که برای اولین بار صحنه جفت شات هم قبل از حرفه ای خود را به مدار انشعاب.

15. بر باد رفته (1939)

با جنگ های داخلی آمریکا به عنوان گسترده پس زمینه و به اندازه کافی معروف مجموعه قطعات به برنده هشت اسکار, این حماسه این است که هنوز هم ساده داستان عشق در قلب هر چند مسلما آن را بیشتر در مورد قدرت جنسی از اسرار عشق است. Vivien Leigh را زود رنج اسکارلت اوهارا یک درد وحشتناک اما کلارک گیبل را Rhett Butler است besotted شوخ و عاقلانه به اندازه کافی به او لگد کردن درب اتاق خواب یک عمل از شور و نه خشونت.

بest لحظه: Rhett به اسکارلت که آنها بوسه و او می گوید او را ضعف: “من می خواهم شما را به ضعف. این چیزی است که شما به معنای.”

16. In the Mood for Love (2000)

مانند بسیاری از افسانه های وونگ کار-وای مدرن هنگ کنگ شاهکار است در مورد عدم امکان عاشقانه. آن سرریزهای با نفس اماره و شور اما مرد و زن در قلب آن (تونی لیونگ و مگی چونگ) هرگز کمال عشق خود را. آنها هر دو ازدواج کرده و در حال کشیده شده با هم تنها زمانی که آنها کشف کنند که شرکای خود را در حال داشتن رابطه با هر یک از دیگر. Soundtracked با درد گریه ویلنسل های ساخت در این شب خیس در فوق اشباع تن این است که در نهایت میل و نا امیدی.

تونی لئونگ و مگی چونگ در In the Mood for Love (2000)

اعتبار:
فیلم, عکسهای

بest لحظه:تونی لئونگ, زمزمه های خود را مخفی ترین افکار را به یک سوراخ در خراب معبد انگکور وات.

17. طلوع آفتاب (1927)

بسیاری از خاموش کلاسیک تمایل به تحسین از یک محترمانه فاصله اما نه FW مورنوام طلوع آفتاب: این غیر ممکن است برای پاسخ به آن را به عنوان اگر ساخته شد تنها در روز گذشته ، گمراه شدن توسط یک شخص “از شهر” جرج اوبراین توطئه برای کشتن او شکی به آن نداریم همسر (درخشان Janet Gaynor) تنها به دیدن نور در یک سری از آشتی صحنه به عنوان مناقصه ها و مزایده آنها به عنوان نشاط بخشی.

بest لحظه:اوبراین و Gaynor رفتن به استودیو عکاس و عمل مانند giggling تازه ازدواج کرده همه را دوباره و دوباره.

18. La Belle et la دماغ (1946)

این فیلم ممکن است بر اساس افسانه های کلاسیک اما Jean Cocteau آن را تبدیل به یک heartstopping معاینه جنسی و عشق رمانتیک. Jean Marais به عنوان جانور واقعی حیوانات در clawing دختر خوشگل درب در شب و نوشیدن خون خود را طعمه. ژوزت روز ظریف قهرمان وحشت زده و منزجر از این بالا تستوسترون اما می آید به عشق وحش ملایم خود به خطر انداختن روح. آن را عمیقا فرویدی اما آه-تا-در حال حرکت است.

بهترین لحظه: Belle ارائه می دهد وحش مقداری آب در دست او و او دور آن را مانند یک گربه است.

19. رقص کثیف (1987)

یک نسل از دختران نوجوان بودند با وسواس این Emile Ardolino فیلم. آن را نهایی دختران عاشقانه: هوشمند-اما-دشت پدر و دختر (Jennifer Grey را “کودک”) دارای جنسی او – و ریتمیک – بیداری با یک چوب اسکنه خورده متوسل معلم رقص (Patrick Swayze را جانی). آن را در سال 1963 و به دور از خانواده فعالیت های کودک هیپنوتیزم توسط یک زیر پله های جهان که در آن کارکنان ضربت سخت کار کردن و از دست دادن خود را در نما R&B ریتم. کودک موجب صرفه جویی جانی از فقدان ارزش خود; او موجب صرفه جویی او را از یورتمه اهسته اسب.

بest لحظه:“هیچ کس قرار می دهد کودک در گوشه ای می گوید:” جانی و آگهی خود در مرحله برای رقص از زندگی خود را.

20. امر به یاد داشته باشید (1957)

Tخود است این فیلم که Meg Ryan نگه می دارد صحبت کردن در مورد در بی خوابی در سیاتل. کری گرانت است که بی خیال پلیبوی که در عشق می افتد با Deborah Kerr, یک خواننده کلوپ شبانه مشغول به یک تاجر ثروتمند و پاکستان برای دیدار با او شش ماه بعد در بالای ساختمان امپایر استیت. شات در Cinemascope با شکوه به نظر می رسد مجلل و ویژگی های برخی از رمانتیک ترین خطوط تا کنون نوشته شده است. به عنوان Kerr آه: “زمستان باید سرد برای کسانی که با خاطرات گرم.” اعطای بود و به ندرت این غم یا روح دوباره.

بهترین لحظه: کر می گوید گرانت “من به دنبال. این نزدیکترین چیز به بهشت است. شما وجود دارد.”

21. راه ما بودند (1973)

این یک مورد از اضداد جذب به عنوان فقیر کمونیست دانشجویی کتی (Barbra Streisand) می افتد برای غنی, سوار کار ماهر, Hubbell (رابرت ردفورد در زرق و برق دار). اما او به سختی می داند که او وجود دارد و تا زمانی که شانس جلسه سال بعد. آنها در عشق سقوط و به صورت مختصر دوره ماه عسل, زندگی پر از پیاده روی های طولانی در ساحل, قبل از خود را از دیدگاه های مختلف آنها را از هم جدا. همه آنها در سمت چپ با “مه آلود watercoloured خاطرات از راه ما بودند”.

بهترین لحظه: Hubbell تا نوبت مست به کتی وعده غذایی عاشقانه و سقوط در خواب. اما او به زیبایی.

22. The Fault in Our Stars (2014)

Jاوش بون فیلم اقتباس از پدیداری موفق جوان-بزرگسالان رمان جان سبز. آن را در مورد آگوستوس و فندق دو نوجوانان آمریکایی که هر دو مبتلا به سرطان ترمینال و باند بیش جستجوی خود را برای یک مرموز رمان نویس (ویلم دافو). آن را به نرمی انجام شده توسط Shailene Woodley خاص و پیشرو ما جفت باید مقدار زیادی از سودا جرقه.

Ansel Elgort و Shailene Woodley در Fault in Our Stars (2014)

اعتبار:
جیمز پل/AP

بest لحظه:Augustus’ پس از مرگ مداحی برای هازل: “هازل حقیقت را می داند. او نمی خواست یک میلیون تحسین; او فقط می خواستم یک. و او آن را کردم. شاید او دوست داشت به طور گسترده اما او دوست داشت عمیقا. و این است که بیش از بسیاری از ما دریافت کنید؟”

23. لورا (1944)

غیر منتظره ای برای یک عشق قهرمان مرده است که قهرمان می افتد در عشق با او. لورا (Gene Tierney) بوده است به قتل رسیده و پلیس سخت را علامت McPherson (دانا اندروز) است مصاحبه با دو نفر از مردانی که او را دوست داشت. او می شود تحت تأثیر قرار نمیگیرند با شیرینی آنها توصیف و همچنین پرتره بالاتر از او شومینه. سپس او می آید و از مرده. قسمت هیجان انگیز, قسمت های عاشقانه, با مقدار زیادی از تیز طنز انداخته و فوق العاده دیوید Raksin, نمره, Otto Preminger فیلم است که نزدیک به کامل.

بهترین لحظه: آن را در اواخر شب و McPherson خواب کاهش یافته مست در مقابل لورا پرتره. یک کلید در قفل و در پیاده روی یک زن. این لورا. “شما زنده هستید!”

24. Punch-Drunk Love (2002)

Teetering در آستانه ترمینال, افسردگی, Paul Thomas Anderson زیبا لوله-رویای یک عاشقانه کمدی تبدیل نوع بر سر آن با مخلوطی از اریب اختراع و بی صداقت. اعتماد اندرسون یکی از باهوش ترین استعدادها در فیلم معاصر برای پیدا کردن شغل پر منفعت برای آدام سندلر ترین آن gormless دلقک; سندلر کوچک-زمان کارآفرین بری اگان پذیر است و دست زدن به ایجاد در حالی که امیلی واتسون باردار خود را یار می درخشد از درون.

درو بریمور و آدام سندلر در 50 First Dates (2004)

اعتبار:
فیلم, عکسهای

بest لحظه:لوسی می آموزد که هنری است و قرار است بقیه عمر خود را در انتظار برای او تصمیم می گیرد به او را دور ارسال. “من را به یک مجله جدید است که شما در آن. اما قبل از من… من واقعا می خواهم شما را به خواندن آنچه که من نوشتم در مورد شما.”

26. True Romance (1993)

آن زمان کوئنتین تارانتینو پنج سال برای پیدا کردن پشتیبان گیری و یک مدیر (تونی اسکات) برای اولین, ترین, شخصی, اسکریپت. به روز رسانی از بدلندز, تارانتینو اذعان می کند که آن را نیز عاشقانه فانتزی از یک دختر 25 ساله “فیلم geek”. بنابراین, Patricia Arquette را endearingly ditzy تریلر زباله ورزش (آلاباما) سهام یک عشق کونگ فو, فیلم و الویس با کلارنس (Christian Slater). خود را به عنوان کوکائین معامله-از-یک-عمر اشتباه می رود, فیلم انفجار به یک سمفونی از خشونت و ما ریشه این “واقعی زن و شوهر ناز” را به آن زنده است.

بest لحظه:آلاباما خرخر می کند: “من احساس واقعی مسخره گفت: این من به عنوان یک دختر و, اما من فکر می کنم من شما را دوست دارم.”

27. اکنون ویجر (1942)

ایروینگ رپ فیلم می شود غریبه و قانع کننده تر به عنوان سال رفتن به. بت دیویس نقش dowdy spinstress که از تبدیل یک جوجه اردک زشت به قو پس از یک فروپاشی عصبی. در اقیانوس کروز برای او می افتد که متأسفانه ازدواج Paul Henreid و به پایان می رسد تا به دنبال پس از خود مشکل است. همانطور که برای ازدواج به او می گوید: “اجازه نمی دهیم درخواست برای ماه. ما ستاره ها.” عاشقانه همیشه نمی باید پری انتهای اما دیویس تحول آوردن به ناگهان است.

بهترین لحظه: Henreid چراغ دو سیگار و سپس دست به دیویس.

28. When Harry Met Sally (1989)

“ما هرگز نمی تواند دوستان” اعلام هری smugly. “مردان و زنان می تواند به دلیل این بخش همیشه در راه است.” سالی – تازه کرکی آمریکایی ditz – مخالف; 11 سال و چندین تاسف hairdos بعد آنها هنوز هم استدلال نقطه. Nora Ephron به اسکریپت zinging با یک آستر و کلامی مبارزه crystallises چندساله موضوع در جنگ بین دو جنس; مگ رایان و بیلی کریستال به روز رسانی هپبورن و تریسی در سبک.

بest لحظه:در اوجی پارتی شب عید سال نو سالی شیون: “هری” به شما می گویند چیزهایی است که آن را غیر ممکن است برای من به نفرت شما و I hate you, هری, I really hate you!”

29. تایتانیک (1997)

Jایمز کامرون $200 میلیون حساب از بدترین حمل و نقل فاجعه است همچنین یک داستان کلاسیک از محکوم عشق در سراسر اجتماعی تقسیم می کند. در یک اقیانوس پیمای محدود برای ایالات متحده یک جوان حوصله به زبان انگلیسی اشراف زاده (رز, بازی های برگزار شده توسط یک آشفتگی کیت وینسلت) کشف soulmate در جک بی پول ایرلندی افسونگر (لئوناردو دی کاپریو). اما آن را فقط به کلاس سیستم که در برابر آنها – 500,000 تن یخ اعتصاب یک سوراخ در کشتی و پرشور خود امر غرق شده است.

بهترین لحظه: “من به شما قول می خواهید برای زنده ماندن” stammers نزدیک به مرده جک به آنها شناور در انجماد شمال اقیانوس اطلس. رز چنگال دست خود را: “من هرگز اجازه رفتن جک, i’ll never let go.”

30. Lost in Translation (2003)

سوفیا کاپولا را پست مدرن برخورد کوتاه پر است از ناگفته پایین کلید اشتیاق و آزمایشی فضاهای باز اثبات این است که در عشق ، آن را به ارمغان می آورد بیل موری و اسکارلت یوهانسون هم با شانس به عنوان مهمان در توکیو هتل; برش شناور از زندگی عادی خود و شرکای آنها به آرامی و shyly آمده به رسمیت شناختن هر یک از دیگر به عنوان ارواح قوم و خویشی. Darting از طریق نئون, خیابان, دست در دست, کارائوکه آواز – هیچ چیز اتفاق می افتد اما همه چیز می کند.

بهترین لحظه: آنها در حال به خواب رفتن پس از صحبت کردن در تمام شب او به نرمی او را نگه می دارد ،

31. بروکلین (2015)

With این پالس-تسریع ایرلندی مهاجر داستان اقتباس شده از Colm Tóibín در سال 2009 رمان مدیر جان کراولی کشیده کردن چیزی خاص. شناور در دهه پنجاه نیویورک, جوان Eilis لاکی (Saoirse Ronan) در دیدار شیرین ایتالیایی-آمریکایی تونی Fiorello (Emory Cohen) و دو در چشمان یکدیگر. اما روستایی ایرلند است شدید در جهان است که هیچ کس واقعا فرار و غم انگیز راز در Eilis خانواده است که در مورد به تماس ، با کاملا دلخراش عملکرد از رونان در آن مرکز بروکلین عاطفی است, شاهکار.

بهترین لحظه: Eilis می یابد و در نهایت شجاعت به باز کردن به تونی: “دفعه بعد که شما tell me you love me – اگر دفعه بعد – من… من می گویند من شما را دوست دارم بیش از حد.”

32. Partie de Campagne (1936)

در ژان رنوار را شاهکار مینیاتور (تنها 39 دقیقه), Henriette تازه و دوست داشتنی Parisienne طول می کشد یک روز سفر به این کشور در یک روز تابستان با مامان پاپا و ادم سفیه و احمق شوهر به آناتول. او را کاملا مست از gorgeousness از طبیعت و جدا از خانواده اش می افتد به آغوش مادر هانری خوش تیپ شاعرانه-به دنبال مرتب کردن بر اساس. پس از لحظه ای کوتاه از شور و شوق در چمن, ابرهای پشت سر هم; او سر به ملالت خانوادگی با آناتول اما هرگز فراموش نمی کند.

بest لحظه:به عنوان Henriette مقاومت به هانری وتکه, چشم خود را با اشک پر زمانی که او می شنود بلبل warbling در درخت بالا آنها را.

33. من می دانم که در آن من قصد دارم (1945)

این سیاه و سفید سنگ از پاول و Pressburger است به اندازه یک قصیده به جزایر غربی آن را به عنوان یک داستان عاشقانه. جوآن وبستر (وندی Hillier) است که تمام مجموعه به ازدواج با یک مرد ثروتمند اما بدی آب و هوا مانع او را از رسیدن به عروسی. در حالی که او را سرگردان او در دیدار Torquil MacNeil (راجر Livesey) یک افسر نیروی دریایی و صاحب زمین از Kiloran. او مکیده otherworldliness از اسکاتلند و جزایر مملو از خرافات و نفرین ceilidhs و گرداب.

بهترین لحظه: او را ترک به ازدواج با او ، “آیا شما چیزی برای من قبل از من دور ؟” او می پرسد. “من می خواهم به شما بوسه من.”

34. صبحانه در تیفانی (1961)

از Purists حفظ که نسخه سینمایی از ترومن کاپوتی رمان یک bowdlerised تقلید مسخره امیز; خوب ما هنوز هم تماشای آن است. مدیر بلیک ادواردز تبدیل یک کمی amoral داستان به تند و تلخ داستان عشق آن دو روح از دست رفته آدری هپبورن را بالا تماس-دختر هالی Golightly و George Peppard شکست خورده نویسنده پیدا کردن هر یک از دیگر در بالا-شیک غیرمتعارف نیویورک. چهل سال بعد هر دختر هنوز هم می خواهد به پیاده روی پایین خیابان پنجم در Givenchy لباس.

George Peppard و آدری هپبورن در مجموعه ای از صبحانه در تیفانی (1961)

اعتبار:
Corbis تاریخی

بest لحظه:که بوسه در پایان در باران با گربه.

35. بانی و کلاید (1967)

تیاو فعل پیچانده شده داستان عشق و, برای بسیاری از اولین های مدرن آمریکایی فیلم ثابت گردیده و تعادل از تراژدی و کمدی با یک ابر از ترس حلق آویز بیش از رسیدگی. برای ما به اخراج آنها به عنوان منفور قاتلان مرکزی دو مورد نیاز به صورت بسیار زیبا و واقعا لمس کردن – و ما می تواند خواسته اند برای بیش از وارن بیتی و Faye Dunaway.

بهترین لحظه: داشتن فقط کشته شدن اولین مرد کلاید selflessly نشان می دهد به بانی که او را ترک او اضافه کرد: “شما نمی شیم صلح دقیقه!” او لرزان پاسخ: “به شما قول می دهم؟”

36. آنی هال (1977)

وودی آلن جالب ترین و غم انگیزترین بهترین فیلم در مورد زندگی و یک عشق واقعی منهتن ایستاده Alvy خواننده است که تقریبا نحو تحملناپذیری دل شکسته. این یک ضجه و زاری برای شانس از دست رفته و همچنین به عنوان یک علاقه فلاش بک به بار بهتر است. از ارتباط زیادی از زندگی خود وودی مد بزرگ ارتباط Alvy و شخصی ترین, قدیمی, بازتاب فیلم حرفه ای خود را. او نمی تواند آن را انجام داده اند بدون دایان کیتون که آنی فراموش نشدنی است.

بهترین لحظه: نهایی مونتاژ Alvy و آنی زندگی با هم مجموعه ای به Keaton را achingly دوست داشتنی تفسیر “به نظر می رسد مانند قدیم”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraOmeglejoybetKartal Grup EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü