40 بهترین فیلم های کمدی به سازمان دیده بان طول coronavirus مستند

با کروناویروس مؤثر همه چیز از تعطیلی سینما به تعویق افتاد فیلمبرداری خود فیلم ثابت است که به دنبال سختتر روز به روز.

خوشبختانه ما منتقدان و سردبیران باید کنار هم قرار دادن یک لیست از 40 فیلم تضمین شده برای قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود را در طول قرنطینه.

بهترین فیلم های کمدی

1. سوپ اردک (1933)

این برادران مارکس در بهترین: فرقه های مورد علاقه و شاید خود جالب فیلم است. بیوه ثروتمند ارائه می دهد کمک های مالی به دولت ورشکسته Freedonia در تنها (و هشدار دهنده) بیماری است که روفوس تی کرم شب تاب (برادران مارکس) ساخته خواهد شد. اما هرج و مرج بی منطق رژیم به زودی bumbles به جنگ با همسایه سیلوانیا. این به طور معمول با الهام از حماقت.

2. This Is Spinal Tap (1984)

محض denseness از خنده در Rob Reiner را ارسال تا از rock ‘n’ roll اضافی چیزی است که شما می شود: Christopher Guest, Michael McKean و هری شیرر را چنین کامل شیمی که هر خط از انفجار با فریاد زدن با صدای بلند درخشندگی.

3. Borat (2006)

ساشا بارون کوهن Borat (یا Borat! Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan به آن را به عنوان کامل) می آمیزد مضحک کمدی بزن و بکوب صحنه های فیلم های غیر واقعی از زندگی آمریکایی ها و… به پایان می رسد تا به عنوان جای تعجب آشکار آن را به عنوان احمقانه است.
ویل فرل و John C Reilly کشف کنند که آنها Step Brothers

4. Step Brothers (2008)

ویل فرل و John C Reilly را سرگرم کننده دو عمل در این سال 2008 کمدی در مورد دو زن میانسال تنبلها مجبور هم پس از پدر و مادر خود ازدواج کند.

5. Les Vacances de M. Hulot (1953)

این است والا ظریف و (مهمتر از همه) لطفا قطعه ای از فیلم سازی از بزرگ فرانسوی مولف Jacques Tati. موسیو Hulot (تاتی) سر به دریا و برخورد ممکن است هر قشر از جامعه; یکی یکی خود را به تظاهر در حال تمام ارسال تا در مرتب ، را فراموش کرده جهان خارج و آرامش را به این, آرام, روشن, کمدی.

6. هواپیما! (1980)

اگر هر یک خود-مهم نوع نیاز skewering در سال 1980 آن هوابرد فاجعه تلنگر آغاز شده توسط فرودگاه در سال 1970. در اینجا آمد کمدی بزن و بکوب بیهوده آن را سزاوار با لسلی نیلسن که در هیئت مدیره دکتر که تشخیص یک هواپیما گسترده مورد مسمومیت غذایی است. فقط همین حالا تماس بگیرید و او را شرلی.

7. The Big Lebowski (1998)

شاید برادران کوئن’ بهترین دوست فیلم, این زیبا و اریب, کمدی, جرم و جنایت جست و خیز باعث شده است خود دین, Dudeism. جف بریجز ستاره به عنوان جف Lebowski با نام مستعار شخص یا خود Dudeness یا Duder یا ال Duderino یک بازی بولینگ-وسواس کسی که کشیده شده به ربودن او را میلیونر اسم ، درخشان حمایت می آید از جان گودمن و استیو بوشمی.

8. سریال مادر (1994)

Kathleen Turner ستارگان به عنوان بورلی, حومه خانه دار با یک راز زندگی به عنوان یک خونین چاقو-دارای حق اعمال قاتل زنجیره ای در جان آب تیره (اما لذتبخش احمقانه) 1994 طنز.
او مسیح او را…

9. زندگی برایان (1979)

مونتی پایتون توهم طنز از دین سازمان یافته موجب شده در سراسر کشور تظاهرات بر آن انتشار: سلامت یک یادآوری است که کمدی می تواند حتی قوی تر و تیره تر از درام. این یک لب شور است که هنوز هم نیش امروز; wildly بلند پروازانه و جامع درخشان.

10. راز مراسم (1968)

منتقدان تقسیم می شوند که آیا این lurid الیزابت تیلور/Mia Farrow هیجان انگیز است که اردوگاه عین حال قانع کننده و یا فقط قاطعانه اردوگاه. در هر صورت این باعث می شود برای یک غیر منتظره خنده دار watch (خودکشی و قتل تم ها به کنار).

11. آنی هال (1977)

وودی آلن اسکار لحظه ای و, برای بسیاری از بهترین فیلم است. دایان کیتون است lah-di-dah دختر در یک فلسفی wonderwork که کاهش تلخی نزدیک به حقیقت از خود رمان است.

12. Withnail & I (1987)

در دم آخر دهه شصت این جلال و خورنده ستاره کمدی Richard E Grant and Paul McGann به عنوان دو بیکار الکلی بازیگران. این باعث بیشتر کردنی خط از بسیاری از کمدی با مراتب بزرگتر بودجه.

13. South Park: Bigger Longer & Uncut (1999)

چهار بد متحرک بیعار مدارس از کلرادو باید صرفه جویی در روز بعد از ما می رود به جنگ با کانادا بیش از یک کارتون زشت و ناپسند. آن را برای همه نیست, اما در جنوب پارک کودکانه نمای اغلب پنهان حاد طنز, هرگز, بیشتر از این سرگرم کننده از ویژگی های طول ارائه.
پیتر فروشندگان در زمان سه نقش در Dr Strangelove

14. Dr Strangelove or: How I Learned to Stop نگرانی and Love the Bomb (1964)

آستانه جنگ هسته ای قابل درک به عنوان مرد-ذکراست بیهوده این Kubrick جالب, tightest و اکثر gleefully بدبینانه تصویر. فروشندگان قوانین جای شب بسر بردن در سه گانه نقش اما ماندگار کار درست کردن لیست بازیگران و کن آدم را طراحی و تولید جاودانه است.

15. جوان فرانکشتاین (1974)

هیچ عملکرد بهتر تجسم به سختی سرکوب روان که splutters مانند روم شمع از طریق بروکس بهترین کمدی از ژن وایلدر. و وایلدر هرگز بهتر از به عنوان شخصیت خود و بروکس drippingly جوی سیاه و سفید را در مری شلی فرانکشتاین رمان: خیلی نه یک تقلید مسخره امیز به عنوان یک شور گردد کمدی اقتباسی به عنوان ترسناک و تلخ و gothically نفسانی آن را به عنوان boundlessly خنده دار.

16. ساقدوش عروس (2011)

این فیلم در مورد زن دوستی و تاب با جوک ها در مورد دفع مدفوع و استفراغ. (Paul Feig هدایت; Judd apatow آمده است که یک تهیه کننده اجرایی.) هنوز هم آن را به شدت نوشته شده و فراموش نشدنی انجام شده و توسعه را به یک جای تعجب تند و تلخ یادگار از خود scuppering تنهایی. طرح: کثیف آنی (کریستن Wiig) باید رقابت با هلن (رز بایرن) بیش از که بهترین دوست bride-to-be لیلیان (Maya Rudolph).

17. Mommie Dearest (1980)

سازندگان این فیلمی درباره جوآن کرافورد و دخترش ممکن است برای هدف ملودرام… اما آنها به پایان رسید تا ایجاد یکی از مسخره ترین over-the-top movies از قرن گذشته.

18. حقیقت افتضاح (1937)

ایرنه دان و کری گرانت بازی متخاصم همسران در آستانه طلاق و مصمم به خرابکاری یکدیگر را عاشقانه چشم انداز در این فوق العاده, شلاق-هوشمند سال 1937 ابله تلنگر.
استیو مارتین و جان آب نبات را به آسمان در هواپیما و قطار و اتومبیل

19. هواپیما و قطار و اتومبیل (1987)

استیو مارتین تیمی با جان آب نبات برای یک کمدی که نوشته شده بود تولید شده و کارگردانی شده توسط جان هیوز (National lampoon’s Vacation, The Breakfast Club صفحه اصلی به تنهایی). مارتین نقش نیل, صفحه بسیار حساس تاجر است که به تکیه بر کمک آب نبات شخصیت دلم گریفیث یک کاراگاه و garrulous حمام-پرده-حلقه فروشنده به خانه از نیویورک به شیکاگو در زمان برای روز شکرگذاری است.

20. Killing Me Softly (2002)

این 1992 “ها وابسته به عشق شهوانی, هیجان انگیز” به رهبری جوزف فینس و هدر گراهام احتمالا بهترین شرط بندی شما اگر شما به دنبال برای هر دو تمایلات جنسی و یا لرزش. هر کسی که در شکار برای یک نفس بریده بریده خوب, اما را پیدا خواهد کرد آن را غنی شکارگاه.

21. پسران صحرا (1933)

در یکی دیگر از madcap جیغ وداد بازی کردن از این دو استن لورل و الیور هاردی در حال طرح ریزی برای زرنگ تر بودن از همسران خود و مخفیانه حضور فرزندان صحرا تسلیم جلسه در شیکاگو است.

22. Austin Powers 2: The Spy Who Shagged Me (1999)

هر سه مایک مایرز پیوند تقلید بسیار خنده القا… اما این خوشمزه جست و خیز احمقانه است که احتمالا جالب ترین از بسیاری. آن را تصویب زمان هم تا 007 خود باز گشت.

23. Groundhog Day (1993)

در Harold Ramis را 1993, کمدی, Billy Murray خود-محور هواشناس است مجبور به زندگی در همان روز دوباره و دوباره… تا زمانی که او در نهایت یاد می گیرد به آن را درست انجام دهد. این یکی جای تعجب تند و تلخ را در یک کمیک ایده.
Jack Lemmon و مرلین مونرو نه کامل در Some Like It Hot

24. Some Like It Hot (1959)

هنگامی که دو نوازندگان (Jack Lemmon و تونی کورتیس) به طور تصادفی شاهد اراذل و اوباش آمار در شیکاگو آنها فرار دولت صورت مبدل به عنوان یک زن band; اما عوارض بوجود می آیند در شکل سنگین الت موسیقی شبیه گیتار بازیکن شکر کین به خوبی با بازی مرلین مونرو. بیلی وایلدر کمدی, همه در یک بار, صاف, حواس پرت و هوشمندانه است. آن را دارای یک (جالب) کامل آخرین خط نیز هست.

25. Ghostbusters (1984)

که میخوای تماس بگیرید ؟ هر کس می داند قضیه از این یکی: سه نفر از بیکاران فراروانشناسی اساتید راه اندازی فروشگاه به عنوان یک منحصر به فرد شبح حذف سرویس در Ivan Reitman را در سال 1984 کلاسیک.

26. Bowfinger (1999)

در Frank Oz را در سال 1999 طنز تلاش فیلمساز با بازی استیو مارتین تصمیم به ساخت یک فیلم با یک ستاره بزرگ در آن… در واقع بدون گفتن این بازیگر در سوال. ادی مورفی نقش هر دو برای تلفن های موبایل بزرگ-نام و نام خانوادگی و استعداد خود را-رایگان برادر دوقلو است.

27. Gremlins 2: The New Batch (1990)

در حالی که جو دانته اصلی هیولا ضربه بود خوشمزه, تاریک, ترسناک, تلنگر رنگ و لعاب با لمس از شوخ طبعی به اطراف این پست عاقبت راست است تا اشوبگرانه کمدی مملو از در-جوک و مراجع است. این بار gremlins در حال اجرا amok در منهتن ساختمان به نام گیره برج… که متعلق به جان گلوور نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند مغول.

28. Case 39 (2009)

ظاهرا یک فیلم ترسناک Case 39 کوتاه بر می ترساند… اما به طرز مشکوکی در پنیر بستنی قیفی. رنه زلوگر نقش یک مددکار اجتماعی است که تلاش می کند برای نجات یک دختر کوچک (Jodelle Ferland) از سوء استفاده پدر و مادر است. اما کمی شیرین چیز آنچه که او به نظر می رسد ؟ نگاه کردن به صحنه ای که در آن Bradley Cooper استفراغ زنبور عسل است.
هنری فوندا در برابر Barbara Stanwyck روی عرشه کشتی اقیانوس پیمای در خانم حوا

29. بانوی شب (1941)

“آنها می گویند یک مهتابی عرشه یک زن کسب و کار می گوید:” smitten زن جسور ژان هارینگتون (Barbara Stanwyck) ساده لوح را به وارث چارلز Poncefort چیز نوک تیز سوراخ کردن (هنری فوندا) در یک اقیانوس پیمای عازم نیویورک است. ژان است که در هیئت مدیره به پشم گوسفند وجانوران دیگر ثروتمندترین مرد در مدار با استفاده از یک روال قدیمی پخته شده با کارت تیز پدر زیرک گفته سرهنگ (Charles Coburn). تمام مواد تشکیل دهنده حق و سپس برای لذت ابله کمدی.

30. شبح آزادی (1974)

اسپانیایی فیلمساز Luis Buñuel pokes لذت در رابطه جنسی, آداب و رسوم و اجتماعی کنوانسیون در این زیبایی عجیب و غریب, تکه از هفتاد سورئالیسم.

31. این یک هدیه (1934)

در این WC زمینه های کمدی به طور گسترده ای به عنوان یکی از بازیگر بهترین آثار یک محاصره بقال آرزوی داشتن خود, orange grove.

32. Blades of Glory (2007)

شما ممکن است فکر می کنم که sequinned جهان پاتیناژ فراتر از تقلید مسخره امیز اما Will Ferrell و Jon Heder خدمت تا zestfully مضحک موفقیت است. آنها بازی رقیب یخ اسکیت بازان فرل یک توپ سست و Heder یک مردیا جوان زن صفت کمال که در حال پرتاب کردن از ورزش اما بازگشت به عنوان یک نر جفت شدن. خنده دار و تیز و شاید حتی کمی جذاب.

33. Anvil! The Story of Anvil (2008)

آن می تواند مخالف این Spinal Tap (نگاه کنید به بالا): این بار همه درست و شوخ طبعی است که هرگز عمدی. Sacha Gervasi مستند در مورد زندگی واقعی باند که هرگز کاملا از آن ساخته شده… اما سعی میکرد به هر حال.
Mean Girls با لیندسی لوهان (l) یک طنز سنگ محک برای یک نسل کامل

34. Mean Girls (2004)

Tina Fey اقتباس از Rosalind Wiseman کتاب الهام گرفته شده بود دبیرستان آمد و آن را نه تنها به لیندسی لوهان بزرگترین نقش اما به یک نسل کامل و یک تخته سنگ از نامزدان به بازی گرفته و اعم از “شما بروید گلن Coco!” به “می گویند کرک دوباره”.

35. جونو (2007)

یکی دیگر از فیلم تند و تلخ که در اشک نیست همیشه دنیا از خنده. الن پیج دزد هر صحنه در Jason Reitman را acerbically دلگرم کننده را در بارداری نوجوانان.

36. آخر هفته در برنی (1989)

Ted Kotcheff را مضحک جست و خیز که می بیند اندرو مک کارتی و Jonathan Silverman کشیدن یک مرد مرده در اطراف برای اکثریت این فیلم تبدیل به یک فرقه کلاسیک برای یک دلیل.

37. انتخابات (1999)

آن را دشوار است برای دیدن تشابه بین انتخابات و سیاست مدرن به عنوان توسط اثبات حجم خالص thinkpieces در سال های اخیر در مقایسه با هیلاری کلینتون به ریس ویترسپون بی رحمانه دبیرستان سیاستمدار تریسی تلنگر. این ویترسپون بزرگترین عملکرد: یک کاملا مشاهده درخشان تیره نقش بازیگران.

38. قطره مرده زرق و برق دار (1999)

این appallingly unheralded مدرن و پیشرو به بی دست و پا mockumentary فرمت است که به سرعت آمد به تسلط کمدی در اواخر دهه 2000, این, تلخ, تند و زننده و gleefully خنده دار ادای احترام به شهر های کوچک آمریکا که در آن غرور برخورد می کنند و خون های ریخته شده در این شهر سالانه مراسم مجلل زیبایی. Kirsten Dunst, دنیس ریچاردز و فوق العاده بریتنی مورفی در میان رقبا است.

39. Manhattan Murder Mystery (1993)

در کنار آنی هال وودی آلن سال 1993 نوای noir اسرار جوانی خود را ممکن است بهترین خنده شورش. یاد شیمی با دایان کیتون است بدل به چیزی, پیر و خسته شان پایانی زناشویی جرقه پرسیده پتانسیل حل جرم و جنایت در آپارتمان خود در ساختمان است. Anjelica Huston و Alan Alda بازی یک مخ زن رمان نویس و قشنگ قدیمی شعله بود که پیوستن به در.

40. Wet Hot American Summer (2001)

بله, آن را پر از چهره های مشهور قبل از آنها آمار big time (در میان آنها Bradley Cooper, Amy Poehler و بانک های الیزابت) اما Wet Hot American Summer نیز زیبا و gonzo masterclass در کمدی نوشتن نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با هم یک سری از شخصیت های گریز از مرکز در عاشقانه, hairbrained و گاه سورئال داستان مجموعه بیش از چند روز در دهه هشتاد اردوگاه تابستانی.

آیا شما را از دیگر پیشنهادات برای coronavirus ضد کمدی? ترک پیشنهادات خود را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de