5 دقیقه ای را تا (و پوست) اسرار به دنبال خوب در زوم

یک ماه پیش بسیاری از ما تا به حال شنیده هرگز از زوم در حال حاضر آن را همه ما در حال فکر کردن در مورد این که آیا آن یک جلسه مهم با یک مشتری و یا نوشیدنی و یک شب مسابقه با دوستان در شب جمعه. پس چگونه شما خود را در صورت دوربین آماده بدون استفاده از بسیاری از محصولات و یا تعداد زیادی از غیر ضروری ، که آسان است.

ما مشخص شده همه شما نیاز به دانستن به دنبال بهترین خود را تماس های ویدئویی از جمله پنج دقیقه DIY صورت معمول برای درخشان چابک پوست – و سریع آرایش کنید که نیاز به بیش از چهار محصول. در اینجا این است که چگونه به آن را دریافت ‘درست’ در زوم.

شما 5 دقیقه DIY صورت

 1. د-پف با یخ: یخ صورت خود را برای کمک به با د تنومند قبل از استفاده از محصولات. متناوبا حفظ لوسیون و کرم را در یخچال به مدت یک شب.
 2. بخار و پاک کردن: اجازه دوش خود را اجرا کنید به طوری که اتاق می شود تحریک به باز کردن منافذ پوست. در حمام با استفاده از یک پاک کننده ملایم مانند تابستان و روزهای جمعه فوق العاده آمینه ژل پاک £34 که با استفاده از مواد گیاهی است که نمی پوستی. ما توصیه می کنیم دو-پاکسازی با روغن مبتنی بر پاک کننده یا محلول آبرسان اول اگر شما شده است با پوشیدن آرایش.
 3. سرعت پوسته پوسته شدن: با استفاده از یک لایه بردار پوست را صاف و روشن. استلا را دوست دارد با استفاده از Kora Organics زردچوبه کننده و لایه بردار, ماسک, £43 که تمیز کردن در حمام.
 4. سرم در نرمی و لطافت می بخشد پوست: درخواست خود را راست سرم بعد از حمام که پوست شما مرطوب است و در ابتدا برای جذب مواد تشکیل دهنده. استلا را دوست دارد La Roche-Posay Toleriane فوق العاده Dermallergo سرم £28.
 5. هیدرات: درخواست خود را مرطوب کننده – یا مستقیما به یک ماسک. تابستان روزهای جمعه Jet Lag, ماسک, £22.50 بزرگ است همه طفیلی برای تازه-هوایی-محروم پوست که بدون زرق و برق و خشک.

کیت: 4 تماس تصویری محصولات مراقبت از پوست ملزومات

 • تابستان روزهای جمعه فوق العاده آمینه ژل پاک £34: Cleanse پوست خود را با چیزی است که ملایم و غیر قابل سلب است که احترام خود را به پوست ظریف PH. ما عشق تابستان جمعه را به عنوان می توان آن را در حمام به صرفه جویی در وقت.

 •  Kora Organics زردچوبه کننده و لایه بردار ماسک £43: در حالی که این نام یک ماسک عمل آن را مانند یک اسکراب است که شما می توانید در حمام پس از پاک کردن. نه تنها آن را صاف سطح پوست و روشن شدن پوست به طور طبیعی با مواد آلی (از این رو قیمت) آن است که بیشتر نشاط بخشی عطر و بوی طبیعی خود را صبح و شب یک مثبت شروع کنید.
 • La Roche-Posay Toleriane فوق العاده Dermallergo سرم £28: تمیز کننده و آبرسان سرم هیالورونیک اسید است که نمی خواهد ترک پوست خود را چرب حیاتی برای درخشان کردن پوست است. درخواست به طور مستقیم پس از پاکسازی هنگامی که پوست پذیرای جذب مواد تشکیل دهنده.
 • تابستان روزهای جمعه Jet Lag, ماسک, £22.50: درخواست خود را معمول مرطوب کننده و یا استفاده از یک شبه ماسک به جای اگر شما پوست خشک و ماساژ آن را در اجازه دادن به آن را غرق در درست قبل از اعمال آرایش. این ماسک تغذیه بزرگ برای بسیاری از انواع پوست. در حال حاضر پوست خود را آماده برای لمس اتمام.L-R: تابستان جمعه ها فوق العاده آمینه ژل پاک £34; Kora Organics زردچوبه کننده و لایه بردار ماسک £43; La Roche-Posay Toleriane فوق العاده Dermallergo سرم £28 و تابستان روزهای جمعه Jet Lag, ماسک, £22.50

خود را در 5 دقیقه آرایش کنید

 1. روشن کردن خود را به صورت کامل در این یک مرحله آسان: که تمایل به صبر و حوصله اعمال آغازگر برجستهنگار و بنیاد در این روز ؟ همه شما نیاز به یک خوب ساتر مانند RMS ‘سازمان ملل متحد’cover-تا £34 آلی فرمولاسیون کرم که خوب است برای پوست شما. با استفاده از انگشت حلقه خود را فشار دهید (هرگز rub) در اطراف بینی و چانه و زیر چشم را روشن و پنهان به صورت ویدئو کنفرانس. نارس نرم و مات کامل ساتر یکی دیگر از چهره ناجی به عنوان آن روغنی مات قوام را پوشش می دهد و عیوب را به شما نگاه فورا ارائه.
 2. مرتب ابرو را بلند و قاب صورت خود را: یک لحظه اعتماد به نفس-برطرف کننده پر کردن ابرو خود را فقط در لمس در بالاترین نقطه قوس خود را با یک مداد ابرو (یا قهوه ای خط چشم) و مجموعه ای با پاک کردن ابرو ریمل مژه و ابرو (بالم لب یا مو پماد را انجام خواهد داد). نه زمان رو برای همه که ؟ شانه به سمت بالا با یک رنگی ابرو ریمل مژه و ابرو مانند Glossier پسر ابرو نظافت پماد, £14.
 3. فورا بزرگتر جسورانه چشم: بلند مدت lockdown هدف: رشد کم پشت مژه ها با استفاده از RapidLash سرم تقویت کننده مژه, £39.99 و یا سنتی روغن کرچک (موجود در داروخانه) هر شب که کاهش نیاز به صورت روزانه ریمل مژه و ابرو. برای تماس های تصویری و یک مژه-تقویت ضد آب ریمل مژه و ابرو مانند Clarins تعجب کامل ریمل 4D ضد آب £23 است بهترین شرط بندی شما به عنوان ترکیبات مژه ها را نرم و براق است. هر کدام ریمل مژه و ابرو استفاده می کنید, کار نوک قلم مو (تمیز کردن هر گونه افراط کردن اول) به ریشه مژه ها در یک زاویه عمودی برای بلند کردن و جدا کردن تمرکز بر روی گوشه خارجی را به چشم خود را به نظر می رسد گسترده تر است.
 4. پنج دوم سالم تراز : حتی اگر شما شده است با نگه داشتن روزانه خود را به روال یوگا شده اند و خندیدن مانده تخم مرغ عید پاک به جای آن شما هنوز هم می تواند مانند نگاه کنید شما یک چراغ بهداشت با استفاده از یک کرم سرخ رنگ گرم بالا در سیب از گونه های خود را. از کرم رژگونه? درخواست خود را موجود رژ لب برهنه به گونه ها و لب ها (حتی بیش از پلک) برای چند tasking راه برای اضافه کردن گرما و تب و تاب بودن.
 5. شرایط و براق لب ها: لب های خشک نمی شوند در یک نگاه خوبی در تماس تصویری به خصوص به عنوان تمرکز بر روی دهان خود را هنگامی که شما در حال ارائه و یا چت ( نه به ذکر است یک مرهم عمل می کنند مانند یک مانع برای جلوگیری از شراب قرمز از رنگ لب خود را). یک رنگی بالم لب مانند Glossier رز مرهم داتکام جهانی پوست مرهم £10 که با استفاده از مواد طبیعی مانند روغن کرچک و روغن موم و لانولین را اضافه کردن یک جوان, درخشش به لب های فرسوده یا در خود و یا بیش از رژ لب. ما نیز علاقه مند پوست انسانهای مومیایی کردن لب £6,99 مقرون به صرفه طبیعی مومیایی است که به لب های روشن براق کت بالا. یا وازلین کار می کند.

کیت: 4 تماس تصویری آرایش ملزومات
L-R: RMS ‘سازمان ملل متحد’cover-تا £34; Clarins تعجب کامل 4D ضد آب ریمل مژه و ابرو £23; Glossier پسر ابرو نظافت پماد, £14 و Glossier رز مرهم داتکام جهانی پوست مرهم £10

ثبت نام برای استلا روزانه خود را در هفت روز, تکه, مد, زیبایی, مواد غذایی, سفر, داخلی, و بیشتر از استلا مجله تیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر