50 بهترین جشنواره Glastonbury اجرای

Since سال 1970 جشنواره Glastonbury دیده می شود برخی از واقعا شگفت آور مجموعه. پس از دالی پارتن به Jay-Z ذکر شده توسط گروه مرحله/چادر و سال ما در حال شمارش 50 greatest اجرای برنامه در گلستنبوری تاریخچه…

50. این Levellers, هرم, 1994

جشنواره را برانگیخت همیشه هسته fanbase برای raggle-taggle برایتون عامیانه-پانک به Levellers پس از آن مناسب است که در سال 1994 در اوج قدرت خود گروه تخیلی hoedown جلب بزرگترین جمعیت هرم تا به حال دیده بود.

49. دالی پارتن, Pyramid 2014

قبل از اینکه یک جمعیت بزرگ با پوشیدن بیشتر از کلاه گیس از یک حزب مرغ کشور ملکه با بازی گیتار و بانجو و سنتور خواند که به تازگی تشکیل شده گلستنبوری آهنگ به نام گل و حتی honked از بنی هیل موضوع در ساکسیفون.

دالی پارتن انجام at Glastonbury 2014

اعتبار: جف Pugh

48. ضرب و شتم از دست سروپا, 2004

Even میراث فرهنگی عمل می کند می تواند به طور ناگهانی غیر منتظره tailwind در گلستنبوری را در حیات وحش. هنگامی که هشتاد ska باند ضرب و شتم بازی به 30,000 revelers میان غرب وحشی مضحک از دست سروپا پویا ژل زده و سپس منفجر شد.

47. The Chemical Brothers, دیگر, 2011

در سال 2011 The Chemical Brothers’ نشان می دهد وارد شده بود Pink Floyd-مانند سطح بصری اسراف قادر به کشیدن هر رهگذر را بر روی شبکیه چشم-frazzling سفر از دلقک ها پلیس و خرد تکنو.

46. الهه شعر و موسیقی, هرم, 2004

صحنه مرگ دومینیک هاوارد پدر پس از جشنواره-اختتامیه مجموعه, آلوده موفقیت آن برای گروه. این بود که در آن دو نسل از ورزشگاه-طرفداران راک deliriously یافت علت شایع.

45. Galliano, هرم, 1994

منn حافظهی پاپ گلیانوو یک پاورقی اسید-جاز تغییر ناگهانی در تطبیق ponchos. اما برای اوایل دهه نود Glasto را برانگیخت آنها یک نیروی به روی چیزی حساب کردن با آنها فرستاده جمعیت موز با سنگسار, فانک, شیار.

گلیانوو

اعتبار:
PYCMA/رکس

44. جاناتان Richman, دوم, مرحله, 1985

یک بازی کامل برای Glastonbury, Richman wide-eyed naïf شخصیت بود و در اوج در سال 1985 و به عنوان باران ابرها جدا بعد از ظهر روز جمعه او نواختند سنگهای مانند بستنی و من یک دایناسور کوچک به عنوان اینکه زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد.

43. اموات, هرم, 1999

اموات در اصل آمد به گلستنبوری به عنوان بخشی از یک غیر رسمی با بیحوصلگی حرف زدن سیستم صوتی در سال 1990. نه سال بعد از آن آنها تا به حال هزاران نفر پریدن در اطراف چمن قبل از آنها بخصوص به خود را یاد برک آوت آمار Born Slippy (Nuxx).

42. Al Green, هرم, 1999

The Reverend Al سبز بازی مناسب در یک بعد از ظهر یکشنبه. او نه تنها به ارمغان آورد و اول آفتاب جشنواره دیده بود در چهار سال اما یک خودنمایی کت و شلوار سفید و یک مجموعه ای از سوزان خام gospel-روح.

41. تری رید, هرم, 1971

چادری قابل توجه کاپشن کلاه, Led Zeppelin اصلی اول-انتخاب خواننده تبدیل شده و باز صبح روز دوم گلستنبوری Fayre به یک وب, بلوز-funk, توپ, توانایی کمک توسط روح چندساله لیندا Lewis.

تری رید کردم Fayre رفتن در سال 1971

اعتبار:
آلن Messer/رکس

40. Pet Shop Boys, هرم مرحله 2000

Fیا خود Glastonbury, the Pet Shop Boys فشرده بین اقیانوس رنگ صحنه و تراویس, ترس بدترین; اما در آن زمان آنها رسیده bombastically آخر پیروزی را از رفتن به غرب محل به غذا خوردن از دست خود را.

39. سفارش جدید, هرم, 1981

Despite خواننده برنارد سامنر در حال سقوط بیش از کور مست و نواختن گیتار از طبقه بود, punchy, پانک حمله به, پس از هیپی مکه. (که گفت: بیش از در حال اجرا به Hawkwind را در زمان برنامه ریزی شده ناشی از یک مینی شورش بعد.)

38. Nick Cave and the Bad Seeds, هرم, 2009

غار fronting یک باند pinstriped شدن heavies حمله خود را به عقب کاتالوگ با یک حیرت انگیز پاره پاره باتلاق-سنگ viciousness. این مجموعه همچنین شامل یک برنامه ریزی نشده interlude که در آن پاراگلایدر swooped بیش مرحله.

37. Bastille, جان, پوست, 2013

سال گذشته باستیل جلب بزرگترین جمعیت که جان پوست چادر تا به حال دیده می شود که امنیت تقریبا تا به حال به متوقف کردن فرفره و بنابراین با صدای بلند که کر پمپی می تواند شنیده شود بسیاری از زمینه ها به دور است.

باستیل در گلستنبوری در سال 2013

اعتبار:
دانیل مکی

36. انگلیسی ملی, اپرا هرم 2004

Ninety-یکی از نوازندگان و 11 نوازندگان دیر بیدار-خواب در یکشنبه ناهار در زیر جمع آوری طوفان ابرها پاره به واگنر سوار Valkyries تشویق یک گل آلود توده با استفاده از نورد-تا روزنامه ها به عنوان شاخ.

35. LCD Soundsystem, دیگر, 2016

Brexit رای آمد از طریق در این جشنواره و این اصلاح نیویورک الکترو راک ثابت فقط تونیک. جمعیت بودند زوزه همراه با باز کر “آن را ما در مقابل آنها بارها و بارها”. آن ضربه آغاز پویا فوری danceable مجموعه.

34. The Smiths, هرم, 1984

Glasto 1984 بود و هنوز هم بیشتر در مورد spliff-دوستانه عمل می کند مانند گزارش آب و هوا و جان مارتین بنابراین اسمیت ورود به عنوان یک شوک آمد. یک برند مجموعه ای از پایان مرحله حمله در دست در دستکش مهر و موم شده جای خود را در جشنواره بین ببرد ،

33. این که هرم 2007

آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب در حال حاضر اما به دنبال Kaiser Chiefs که تا به حال کشیده بسیار زیاد جمعیت نگاه از روی حیله و تزویر برای این سنگ جانبازان. با وجود اینکه به شدت انتقاد کرد توسط باران آنها این کار را با اعتماد بنفس, غم انگیز جرات از آهنگ ها از قبیل نمی فریب خورده دوباره.

این که انجام در سال 2007

اعتبار:
کارل de Souza/گتی

32. Dizzee Rascal, هرم, 2009

تیاو البته همیشه رفتن به در مورد Bonkers این deathless آمار از تابستان 2009 که فرستاده آفتاب سوخته انبوهی doolally. اما آن را نیز ثابت کرد که هر گونه شک که Dizzee شد باحسن نیت انگلیسی, pop-rap superstar.

31. پیتر گابریل, هرم, 1979

گابریل بازی بدون هیچ هزینه در یک گروه جم با تام رابینسون Nona Hendryx و آلکس هاروی با فیل کالینز (درامز) انجام هر یک از دیگر بازدید در کنار سوزان 20 دقیقه ای نسخه از سنگ’ تنها ‘ñ’ راک اند رول.

30. قیچی خواهر هرم 2004

برخی ممکن است ترجیح می دهند قیچی خواهران 2010 به نوبه خود با آن کایلی cameo اما ما پلمپ اصلی گلم عینک است که تحت فشار قرار دادند و اولین آلبوم خود را به شماره 1 و تاسیس آنها به عنوان بریتانیا مورد علاقه زیرزمینی نیویورک دیسکو ملکه است.

29. Jay-Z, هرم, 2008

تیاو نوشته شده-در مورد گلستنبوری نشان می دهد تمام زمان. پس از شکاف در جایی که Noel Gallagher گفت: او نامناسب سرمقاله روزنامه, Jay-Z به رهبری یک irresistibly glitzy هیپ هاپ اغراق – که آغاز شده با نواختند نسخه Wonderwall.

Jay-Z در هرم مرحله در سال 2008

اعتبار:
کلارا Molden

28. Portishead صوتی, 1995

یکfter اوان Dando هو شد تلاش برای دزدکی حرکت کردن در یک مجموعه فوق العاده با توجه به از دست رفته خود را در حافظه انباشته بخار داغ چادر خیس کردن, شرجی, پورنو صدای ساختگی دوران پرتیشید مانند یک نوشیدنی سرد.

27. نیل جوان, هرم, 2009

در حالی که overkeen در squalling تکنوازی گیتار جوان را نیز در خود بهترین آهنگ ها از آکوستیک عامیانه به مواج راک و به این نتیجه رسیدند (نوار Beatles-مضمون encore) با یک زن را در Rockin’ در جهان آزاد.

26. Plastikman, رقص, 1995

در رقص جدید مرحله یک حزبی مخاطبان بسیاری با خالکوبی از Plastikman را lysergic درویش آرم رقصید به یک بعد از ظهر دیوانگی به DJ-تولید کننده Richie Hawtin بی امان آنالوگ درام خالکوبی.

25. اکو و Bunnymen, هرم, 1985

در پایان از اب اشباع آخر هفته Liverpudlian indie در-روان-pop لباس اکو و Bunnymen پاره به آهنگ های خود را با تکیه محروم قصد. آنها خود را در بهترین و انداخت در درب و سنگ را پوشش می دهد فقط برای ضربات.

اکو و Bunnymen بودند برجسته در سال 1985

اعتبار:
مارتین Goddard/رکس

24. Tony Bennett, هرم, 1998

منmmaculately مناسب و نشأت گرفته خندان جذابیت بنت برداشته جمعیت که می خواهم به ضرب و شتم توسط عناصر تمام آخر هفته به نحوی مصرف آنها را به یک محل که در آن صاف big band jazz کامل ساخته شده حس.

23. بی وفا, هرم 2002

Tخود را کلاسیک بود گلستنبوری تبدیل-به-جمعیت-حدود لحظه. زیر ایرلندی punkers خاکستر چند انتظار زیادی از پاپ-ترنس لباس Faithless اما به زودی 90,000 بسته بندی هرم زمینه جهش به عنوان یک به بی خوابی است.

22. Adele, هرم, 2016

در حالی که اعتراف به “من لازم نیست مقدار زیادی از شاد آهنگ ها” این بزرگ-فروش هنرمند با استفاده از او حیرت انگیز صدا و پر حرف شخصیت مرحله به حمل ده ها هزار نفر دور. توده bellowing از Skyfall, Rolling in the Deep, et al. گرفت.

21. Curtis Mayfield, هرم, 1983

1983 جشنواره بود و بدون زرق و برق خط-اما واقعیت آن دریافت مجوز در همه تحت یک دولت محلی عمل آورده امداد و فروزان خورشید همراه با روح شاهزاده Curtis Mayfield در funkiest فرم روز را نجات داد.

Curtis Mayfield آورده زندگی به دادرسی در سال 1983

اعتبار:
پیت کرونین/Redferns

20. David Bowie, هرم, 2000

Julien معبد با استفاده از بویی قهرمانان به قوی احساسی اثر در پایان گلستنبوری فیلم. بویی به دنبال مانند یک fop-موهای شیک پوش و بازی وجود دارد تقریبا 30 سال پس از اولین حضور خود را صدا فقط بزرگ است.

19. 808, دولت, NME, 1992

پس, تاری, و ند اتمی زباله دانی جشنواره مرحله دوم شد نشئه حزب در یکشنبه شب سوخت توسط Mancunian الکترونیکی نوآوران’ رانندگی synths (به همراه آتش بازی) برجسته بودن بی رحم Cubik.

18. Paul McCartney, هرم, 2004

وجود دارد naysayers اما حقیقت این است که مردم آواز Hey Jude را “nah nah nah na-na-na nah” خودداری چهار سال بعد به مناسبت شب Macca خریداری شده خود را Beatles آواز خواندن همراه به ارزش مزرعه.

17. Coldplay, هرم, 2005

“من از گل تا زانو / بهترین جشنواره در تاریخ” خواند کریس مارتین تطبیق شعر از Politik و خیس جمعیت خود بودند. اگر خود را در سال 2002 گلستنبوری مجموعه ساخته شده آنها 2005 ثابت کرد که Coldplay می تواند ارائه در هر زمان.

کریس مارتین در گلستنبوری در سال 2005

اعتبار:
جف Pugh

16. Fatboy اسلیم از دست سروپا, 2007

Sets توسط نورمن کوک تر از زندگی DJ شخصیت هستند گلستنبوری نهاد اما به یاد ماندنی ترین تفرج بود که او به تدریج به لباس پوشیدن و به عنوان یک زنبورعسل رقاصه در حالی که نگه داشتن یک خانه بسته بندی شده پرش.

15. لیونل ریچی, هرم, 2015

هیچ کس انتظار فوق العاده ای در پاسخ به این هشتاد روح star حداقل از همه ریچی که به نظر می رسید کاملا متعجب تراس-شعار محبت است که استقبال خود greatest hits. آن را احتمالا wildest پذیرش تا کنون دیده می شود در بعد از ظهر یکشنبه “افسانه” شیار.

14. تاری, هرم, 2009

Damon Albarn غرق شد در طول این قله در زندگی حرفه ای از اصلاح محو شدن پر از اشک طول encore جهانی. سپس دوباره قبل از او می خواهم تا به حال این جمعیت در آغوش گرفتن یکدیگر و blubbing یکهو در مناقصه.

13. Pixies, هرم, 1989

به جان باپتیست گرانج به تازگی منتشر شده مسلما بزرگترین آلبوم Doolittle و منتخب برای بازی pummelling, احشایی مجموعه به ترتیب حروف الفبا از استخوان ماشین برای من است که در آن ذهن است.

پیکسیز در مرحله در سال 1989

اعتبار:
برایان Rasic/رکس

12. Johnny Cash, هرم, 1994

Johnny پول نقد را ارزیابی مجدد پس از خود آمریکا ضبط شده با ریک روبین بود به سختی آغاز شده در سال 1994 – و در عین حال او یک قهرمان استقبال که خفه او را قبل از او پاره پاره به یک مجموعه بسته بندی شده با 24 عیار کلاسیک.

11. خمیر هرم 1995

Standing در آخرین لحظات جایگزین برای سنگ گل رز خمیر تا به حال به اردوگاه در محل. مجموعه خود را یک پیروزی شوخ طبعی سبک پاپ suss با مردم عادی گل از هوشمند آهنگ به اصل سرود.

10. Baaba Maal, جاز, جهان, 1993

اواخر یکشنبه شب سنگال ستاره Baaba Maal بسته جاز صحنه جهانی یک ورزش اجباری در ریتم های باستانی و مدرن یک polyrhythmic بهشت است که تا به حال clubbers و جهان-دوستداران موسیقی hypnotised.

9. نابغه NME, 1995

قبل از آنها metamorphosised به الکترو راک از Firestarter آنها به سادگی snarling rave-پانک و این آشفته, انرژی, اوج, نه حداقل کیت فلینت نورد مرحله-ورودی از طریق یک لوله توپ همستر.

این نابغه را ماکسیم و اواخر کیت فلینت شد از کوره در رفته برجسته در سال 1995

اعتبار:
میک Hutson/Redferns

8. درمان, هرم, 1986

ثانیهeadlining شنبه شب, درمان ایفا چشم بند اسب شامل سه encores و دیدنی رعد و برق که منفجر شد در اوایل مجموعه ای به طوری که خود لیزر سبز نشان می دهد در میان قطرات باران است.

7. Beyoncé, هرم, 2011

افزایش از طریق مرحله سه ماه باردار و انفجار مستقیما به دیوانه در عشق و Single Ladies (Put a Ring on It) در میان آتش بازی به اندازه کافی برای شروع یک جنگ La Knowles نمی تواند شکست.

6. از دست رفته توپ را روی گوه پیراهن آتلانتیس, تصادفی, خیمه, 1990

آنها را جریمه جنگلی-پانک نسخه Hawkwind نقره ای ماشین, اما آنها در اینجا به نمایندگی از بسیاری از پر زرق و برق جشنواره تبدیل می شود از دست داده و به تاریخ اما گرفتار درخشان حادثه در یک پرت و دور افتاده زمینه است.

5. این Stooges, دیگر, 2007

یکبخشی از Iggy Pop اصلی Stooges همه در حال حاضر مرده است. یازده سال پیش اما, آنها تبدیل به گل اشباع, rainswept سامرست زمینه به زوزه blues-پانک آخرالزمان مملو از یک rip-خروش مرحله تهاجم.

Iggy Pop و اعوان و انصار انجام در سال 2007

اعتبار:
BBC

4. نورد سنگ هرم 2013

تیاو سنگ + گلستنبوری = rock ‘n’ roll اسطوره است. و پس از آن ثابت شده است. میک به سرقت برده بعد ناشی svelte نشاط با blitzing گیتار کار از رونی چوب و سنگ میک تیلور, در حالی که کیت نگاه مانند یک gnarled گربه Cheshire.

3. Radiohead, هرم, 1997

در میان دریایی از برف و باران-جاروب مالچ Radiohead که فقط خود را منتشر دورهای آلبوم اوکی کامپیوتر با عنوان شنبه شب در یک کار حرفه ای بالا است که در ترکیب عاطفی نکات دقیق وظریف و بلند پروازانه پهن سنگ.

2. مداری, NME, 1994

کمک گلستنبوری را اولین تلویزیون در کانال 4 الکترونیکی رقص اواز یا موسیقی دو نفری از کنت ثابت به طرفداران راک و عموم مردم که موسیقی رقص نه تنها می تواند واقعا زرق و برق دار شد اما در اینجا به ماندن بیش از حد.

1. لئونارد کوهن, هرم, 2008

شن ابراز 73 ساله songsmith بزرگترین-بازدید مجموعه انجام شده با گریس تحت خوشبو یکشنبه-خورشید شب – و از جمله تسبیح با جمعیت سونگ دروس – محض بود, مخلوط نشده سعادت.

لئونارد کوهن انجام در هرم مرحله در گلستنبوری در سال 2008

اعتبار:
کلارا Molden

Wکلاه بوده است مورد علاقه خود را در گلستنبوری عمل از بیش از سال است ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

To پیوستن به مکالمه خود وارد شوید و تلگراف حساب کاربری و یا ثبت نام به صورت رایگان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraOmeglejoybetKartal Grup EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü