آلاباما کارخانه آماده شدن آمریکا برای COVID-19 واکسن

به عنوان دانشمندان در سراسر جهان مسابقه به منظور توسعه یک COVID-19 واکسننیز وجود دارد تلاش برای ایجاد میلیون ها نفر از ویال مورد نیاز برای ارائه آن است. ایسنا رو نگاه منحصر به فرد در داخل یک آلاباما کارخانه که رفتن همه را برای پاسخگویی به این نیاز حیاتی.

“من نمی خواهم به مبالغه. اما اساسا آنچه که شما در حال گفتن ما را به انجام. صرفه جویی در جهان و انجام آن در سه ماه” گفت: لارنس Ganti رئیس جمهور از عملیات مشتری در SiO2 علم مواد در آبرن ،

این بخشی از دولت غول قمار لقب “عملیات با سرعت پیچ و تاب” — به جرم تولید و امیدوار کننده ترین واکسن نامزدها قبل از آنها تایید شده است.

“ما در واقع تهیه و آماده می شود برای خرید خیلی بیشتر از فقط 300 میلیون دوز زیرا هر واکسن آن را” گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

وقتی پرسید که آیا او فکر دولت overpromising آذر پاسخ داد: “ما در حال ساخت وعده ما تعیین اهداف.”

اما برای ردیابی سریع دوز نیز به معنی ramping تا منابع مانند سرنگ و سوزن و شیشه ویال.

دولت دارای پوسته 5.6 میلیارد دلار تا کنون در قراردادهای با بیش از یک دوجین شرکت های. برخی مانند کورنینگ دارای سابقه ای طولانی در ساخت واکسن ویال. دیگران مانند SiO2 هرگز به تولید انبوه آنها.

“شما می خواهید به سرعت این را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است که کاملا یک کار دلهره آور” Ganti گفت. “در طول راه وجود دارد قطعا سکسکه.”

سکسکه مانند خط تولید تصادفات و مواد اولیه کمبود می تواند منجر به فاجعه ای برای اجرای یک COVID-19 واکسن. نیز وجود دارد شدید رقابت های جهانی برای تامین, که در حال حاضر مورد نیاز برای سایر مواد مخدر.

“ما ممکن است در نهایت داشتن یک واکسن است که موثر و بی خطر, اما نه همه مواد تشکیل دهنده و کمکی ورودی است که ما نیاز به مدیریت آن گفت:” Prashant Yadav, یک دانشکده پزشکی هاروارد زنجیره تامین ،

وقتی پرسیده شد که در مورد خرید بیشتر مواد اولیه, منشی, آذر گفت که “در حال حاضر انجام می شود.”

“ما تا به مراقبت از گرفته شده است که برای ایالات متحده تولید,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت قراردادی با ایالات متحده تولید کنندگان.

اما قرارداد به این معنی نیست که کالا در دست است. “همیشه وجود دارد خطر که مقدار که شما قرارداد برای مقدار است شما می توانید” Yadav گفت.

سریعترین واکسن برای اوریون توسعه یافته بود و در چهار سال. دولت در مقایسه با آن زمان تلاش برای قرار دادن یک مرد در ماه — چیزی که به نظر می رسید غیر ممکن است اما تاریخ ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit