از آنجایی که زنان به دست آورده حق رای با گذشت 19 متمم 100 سال پیش صاحب نظران بوده است تلاش برای درک اینکه چرا زنان رای دادن راه آنها انجام دهد. دانشمند علوم سیاسی اساتید کریستینا Wolbrecht و Kevin J. Corder مطالعه تاریخ زنان رای گیری الگوهای خود را در کتاب جدید خود از یک قرن از رای برای زنانو در این Q&A, آنها بحث در مورد آنچه که ما نیاز به درک در مورد زنان رای دهندگان برای سال 2020 انتخابات چگونه داشتن یک زن نامزد انتخابات ریاست جمهوری می تواند بر رای گیری الگوها و ممکن است اهمیت داشتن یک زن در انتخابات.

چرا این کتاب ؟

CW & KC: سیاستمداران و مطبوعات شده اند گمانه زنی در مورد “زنان رای” برای بیش از 100 سال است. ناظران با اطمینان گزارش عقل متعارف از زمان و بدون توجه به آنچه شواهد در واقع می گوید. ما می خواستیم به داستان اولین قرن از زنان رای دهندگان در ایالات متحده: چگونه مطبوعات تحت پوشش آنها چگونه سیاستمداران رسیده به آنها و آنچه که ما در واقع می دانیم در مورد چگونه از زنان استفاده می شود برگه های رای خود در انتخابات ریاست جمهوری پس از رأی.

“تیم ملی” است که یک گروه آوازی مترقی زن congresswomen. آیا سبک خود را و یا خود اعلام کرد نامگذاری هر گونه تاثیر در زن دهندگان رای گیری الگوهای یا برداشت توسط رای دهندگان ؟

CW & KC: اگر تاثیر آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به کسی تعصب و نه جنسيت. جمهوری خواه متمایل رای دهندگان—زنان و مردان—مشاهده چهار به عنوان یک تهدید هسته ای ارزش های آمریکایی ریشه در سرمایه داری و مسیحیت. دموکرات-با تکیه به رای دهندگان—همچنین از هر دو جنس—دیدن آنها را به عنوان بخشی از متنوع مترقی آینده که شامل مهم صدا برای زنان است.

کلیدی برای رسیدن به زنان رای دهندگان با تمرکز بر مسائل اجتماعی?

CW & KC: دوباره و دوباره ناظران انتظار زنان برای رای دادن بر اساس مسائل زنان از جمله دستمزد برابر سقط جنین و آزار و اذیت جنسی. دوباره و دوباره, سیاسی, دانشمندان موفق به پیدا کردن هر گونه شواهدی وجود دارد که این مورد است. مسائل دیگر—به ویژه در اقتصاد و نقش دولت در فراهم کردن برای رفاه شهروندان خود—تمایل به بازی بخش بسیار بزرگتر در تعیین رای گیری انتخاب زنان و مردان است.

چه تفاوت بین دو گروه از زنان رای دهندگان مهم است به درک ؟

CW & KC: یک زن تحصیلی وضعیت تاهل سن و به خصوص نژاد و قومیت به ما می گوید بیشتر در مورد اینکه آیا یا برای چه کسی به او رای خواهد داد از جنسیت خود به خودی. در همان زمان زنان در تقریبا تمام گروه ها در حدود 8 تا 10 امتیاز بیشتر احتمال دارد به رای دموکراتیک تر از مردان هستند.

PER_WomenVoters_03
کریستینا Wolbrecht
Darin Pritchett

زن هستند رای دهندگان به عنوان یک بلوک رفتن به تاثیر در 2020 مقدماتی? در انتخابات ریاست جمهوری خود را ؟

CW & KC: چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که زنان رای دهندگان هستند نه یک بلوک. بر اساس انتخابات اخیر ما انتظار می رود که فوق العاده اکثریت زنان مجرد را برای رای دادن به نامزد حزب دموکرات و لخت اکثریت زنان متاهل خواهد رای برای حزب جمهوری خواه. در حدود نیمی از زنان سفید خواهد رای برای کاندیدای جمهوری خواه در حالی که اکثریت قریب به اتفاق زنان را حمایت حزب دموکرات نامزد.

این شرکت در حال سخت تر برای پیش بینی, اما ما نباید انتظار داشته حتی دموکراتیک زنان به عمل به عنوان یک بلوک در درون حزب خود است. عوامل دیگر—به خصوص نژاد, آموزش و پرورش و سن کلیدی خواهد بود برای درک اولیه رای گیری انتخابات از هر زن و یا مرد.

آیا زنان رای دهندگان مشاهده و یا واکنش نشان می دهند به زن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری متفاوت از مرد نامزد ؟ آن را متفاوت از مرد چگونه رای دهندگان آنها را مشاهده می کنید? آیا زن رای دهندگان نگه کاندیداهای زن به استانداردهای مختلف?

CW & KC: آنچه شواهد ما نشان می دهد که ممکن است آن را مردان و نه زنان که واکنش نشان می دهند متفاوت به زن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. در سال 2016 زنان شد 12 امتیاز بیشتر احتمال دارد به رای کلینتون نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. که تقریبا همان مزیت است که اوباما می برد در سال 2008 (13 امتیاز) و 2012 (11 امتیاز)—که نشان می دهد آن است که نامزد حزب دموکرات نه یک زن فی نفسه است که توضیح می دهد که زنان رای بدهند.

برای مردان مزیت مخالف بود: مردان شد 12 امتیاز بیشتر احتمال دارد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن از کلینتون. اما در سال 2012 و 2008 زمانی که وجود دارد نبود یک زن در رقابت نامزدهای جمهوری خواه میت رامنی (7 امتیاز) و کین (نقطه 1) تا به حال بسیار کوچکتر مزایا در میان مردان است. این ممکن است بخشی از یک روند از مردان به طور فزاینده ای ترجیح می دهند از نامزدهای جمهوریخواه و یا آن را می تواند یک پاسخ به DonaldTrump و در برابر هیلاری کلینتون در خاص است.

آیا شما فکر می کنم زنان به رأی بزرگتر نسبت به یک زن نامزد انتخابات ریاست جمهوری از یک نر با سیاست های مشابه?

CW & KC: در انتخابات عمومی ، هر دو زنان و مردان به شدت به احتمال زیاد رای برای حزب خود را نامزد بدون در نظر گرفتن جنسیت. چه شواهد کمی ما نمی نشان می دهد زنان به خصوص به نفع نامزدهای حتی زمانی که تمام نامزدهای این حزب است.

این به این معنا نیست که زنان کاندیدا نمی تاثیر داشته باشد. حضور زنان نامزد در هر سطح می تواند به تشویق علاقه بیشتری نامزدی (مانند بحث) و فعالیت (مانند کمک های مالی مبارزات انتخاباتی) در میان زنان—و به ویژه در میان زنان جوان است.

PER_WomenVoters_04
Kevin J. Corder
سوزان هافمن

آیا شما هر گونه عادات اطراف رأی دادن دارد ؟ آیا شما ترجیح می دهند از مد افتاده اهرم غرفه و یا جدیدتر دیجیتال ،

KC: من مانند پست الکترونیکی-در غایب رای گیری در حال حاضر یک گزینه برای هر کسی که در میشیگان, از آنجایی که من می توانید به من با رای سوالات و اطلاعات در مورد نامزد غیر حزبی دفاتر.

CW: برای من این رو به اولین سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر. درایو به ايستگاه با تشکر از نظرسنجی کارگران و بازیگران من رای گیری در فرد است. در میان چیزهای دیگر, رای گیری, مراسم است که در آن ما تعهد خود به یک شکل دموکراتیک حکومت و من ارزش تمام پمپ و شرایط.

آیا شما پیش بینی است که ما باید یک زن 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد?

CW & KC: ما شگفت زده می شود اگر وجود دارد نه یک زن در بلیط به عنوان نامزد و یا معاون رئیس جمهور. که گفت: انتخابات در سراسر کشور و در اوایل اولیه و حزبی متحده به نظر نمی رسد نشان می دهد که زن بودن یک مزیت خاص.

ادامه مطلب: چگونه پیش بینی زنان رای خواهد داد نیاز به دنبال فراتر از جنس تنهایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de