“Baboons در حال گرفتن شجاع”: یک کارت پستال از صفری الج در مستند

تیاو لحظه Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر زندگی ما در اینجا در خانه در طبیعت شروع به تغییر. زمان کنیا مستند رسما اعلام کرد که ما تا به حال از دست رفته همه ما بالا فصل رزرو و اولیه ما امیدوار است که نرمال خواهد گزاف گویی به عنوان به سرعت به عنوان اختلال تا به حال زده بودند بلند رفته است.

من آرام در صبح روز مراسم بهره گیری از یک قهوه در حالی که پابرهنه راه رفتن روی چمن به بررسی سطح رودخانه مارا در طول فصل بارانی به نظر می رسد چیزی از گذشته که ما کار بر روی یک استراتژی بقا به طور مستمر مرور بحران از لغو, به تعویق افتاد, رزرو, درآمد از دست رفته و پرداخت سپرده.

خانه در طبیعت است یک پروژه اکوتوریسم است که ما از ابتدا آغاز شده در لبه ماسایی مارا و من و همسرم در حال حاضر متوجه است که بسیاری از آنچه که ما ساخته شده است در خطر است. ده سال پیش قبل از ما باز تسلیم قبل از ما شروع شده بود دوباره wilding پروژه وجود دارد عملا هیچ حیات وحش در منطقه و صفر گردشگری. جامعه محلی تا به حال هیچ اشتغال و دریافت هر گونه مالی, سلامت, آموزشی و حمایت از آن در حال حاضر.

از طریق این شدید بار ما در حال تلاش برای فکر می کنم فراتر از تسلیم و انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از جامعه محلی ما درمانگاه بهداشت و مدارس. از طریق جمع آوری کمک های مالی ما تا به حال 1,000 ماسک ساخته شده برای جامعه محلی ما و بیشتر در حال آمدن است. ما همچنین جمع آوری پول برای ارائه آب تمیز برای بهداشت محلی درمانگاه که خواهد شد یک راه طولانی به سوی صرفه جویی در بسیاری از زندگی است و پشتیبانی دائمی برای جامعه فراتر از Covid.

و همچنین به عنوان اثر در جامعه ما عمیقا نگران برای حیات وحش زیبا و بیابان در اطراف ما. اردوگاه ها و لژ در سراسر آفریقا نیاز به حفاظت از هزینه های مطرح شده از طریق گردشگری است. در سال گذشته ما 90000 دلار (£73,000) مطرح شده از طریق ما سازگار با محیط زیست-گردشگری شرکت رفت و به چچن جامعه برای حفاظت از حیات وحش در زمین های خود را. ما همچنین رنجرز که به عنوان حفاظت از حیات وحش, نظارت بر اجرای چرای طرح است که تضمین کافی علوفه برای جامعه دام و همچنین حفاظت از زیستگاه های حیات وحش. بدون مهمان ما هیچ حفاظت از هزینه و پول برای پرداخت رنجرز.

Lippa و شوهرش در حال تلاش برای در آغوش کندتر از زندگی

ما از ترس این که تعارض بین انسان و حیات وحش را افزایش می دهد و این که شکار غیر قانونی افزایش خواهد یافت. در حال حاضر به خوبی به مستند ما در حال تلاش برای در آغوش کندتر از زندگی است. با تعداد کمتری از مردم در اطراف ما لذت می برد زمان با کیفیت به عنوان یک خانواده است. این مهم است که برای دیدن زیبایی در چیزهای کوچک و حیات وحش اطراف ما: اسب آبی چرای خارج از ویندوز ما در صبح warthogs شدن تامر و dik diks بیشتر کنجکاو.

آن را بدون لحظه از طنز یا. Baboons تبدیل شده اند به طور فزاینده ای شجاع و بدون مراقبان یا کارکنان ما به نظر می رسد که روزانه نبرد با نیروهای نظامی در ایوان کشیدن گیاه از گلدان و ریشه کنی درختان تازه کاشته. در حالی که رفتن به چای یک روز صبح متوجه شدم شوهرم خطی, برهنه در سراسر چمن تعقیب baboons. من فکر می کنم جدا شدن است به ما.

کودکان مسئول جمع آوری تخم مرغ و تغذیه گربه و سگ. ما تمیز کردن فروشگاه ها و یخچال و reorganised pantries – شغل که قرار داده شده است برای سال شده اند انجام و کمک به نگه داشتن ذهن ما در حال حاضر جای نگرانی در مورد ناشناخته است.

البته ما در مورد آینده فکر می کنم. من امیدوارم که برای سفر پس از coronavirus است که مردم بیشتر آگاه تر متفکر مسافران است. من معتقدم بیشتر غنی سازی تجربیات سفر تبدیل خواهد شد و این طبیعی است. ما غرق شده اند پشتیبانی از مهمان قبلی و مسئول اپراتورهای ما با کار است. آنها همچنان به حمایت از ما با رزرو و تشویق بازدید کنندگان به واقعا فکر می کنم در مورد که در آن آنها باقی بماند به امید ایجاد تجربه های فراموش نشدنی برای مسافران آینده.

آینده سافاری در دسترس از طریق کفتار بومی جنوب سافاری از £446 هر نفر در هر شب از جمله هیئت مدیره کامل پارک هزینه ها و صفری فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر