ویرانگر کارشناسی پایان دادن به سمت چپ هانا ان Sluss با شکسته نامزدی, اما آن را متوقف کرده و او را از به دنبال عشق. پیتر وبر برنده اولین پیشنهاد او را تک و آماده به معاشرت به خصوص با یکی سابق لیسانس ستاره.

Sluss به نظر می رسد در پنجشنبه Ellen DeGeneres و گفت: ایستادگی در میزبان Sean Hayes او شکسته نامزدی گرفته شادی, دوستیابی از او. پس از پیشنهاد او را آماده برای دیدار با کسی که فیلم جدید او به نام فن های مورد علاقه تایلر کامرون به عنوان فرد از لیسانس ملت او می خواهم بیشتر به تاریخ.

“من فکر می کنم این ساده ترین سوال,” او گفت: قبل از نامگذاری کامرون. و حتی آن را نشان داد چگونه و هنگامی که این جفت ارز می تواند دیدار خواهد کرد.

کامرون شد دونده تا در هانا براون فصل لیسانس. پس از او شده است مربوط به مدل جی جی حدید و همچنین قهوه ای پس از شکسته نامزدی به Jed وایات. وبر است که در حال حاضر قدمت مدیسون Prewett که در اصل خود دونده تا با توجه به خود او تصمیم به از بین بردن خودش از رقابت است.

Tyler Cameron
تایلر کامرون در مراسم TBS را “معجزه کارگران: قرون وسطی” اولین جشن در 22 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.
تئو Wargo/گتی

Sluss و کامرون هر دو واجد شرایط برای Bachelor In Paradiseتابستان spinoff قرار می دهد که یک لیست از آهنگ با هم. هر تابستان چند, ارتباط جنسی, پیدا کردن عشق در میان درام و رقابت های مختلف از هر کارشناسی نشان می دهد. در حالی که آن را ناشناخته اگر کامرون است که علاقه مند به پیوستن به نشان می دهد انتظار می رود فصل هفتم این تابستان Sluss طعنه خود را ظاهر.

در حالی که Sluss نمی کند به صراحت می گویند او به دنبال پیوستن به تابستان بازیگران, او ادعا وجود دارد “ممکن است لباس شنای زنانه دوتکه” در حال انتظار برای او در بهشت.

لیسانس آخر پخش شده در شنبه شب به یک کشور پر از بینندگان را شوکه کرد. Sluss پذیرفته وبر تعامل و متوجه او تنها رقابت Prewett سمت چپ نشان می دهد در طول وبر پیشنهاد گفتار. او نشان داد که این روز را در زمان نشان ناعادلانه بود و او نمی دانم تا چه حد از وبر احساسات Prewett زمانی که او قبول پیشنهاد خود را.

Prewett سمت چپ نشان می دهد چرا که او نمی بینم او ارزش مطابق وبر اما وادار به تماس وبر پس از فروپاشی با Sluss زمانی که میزبان Chris Harrison بازدید خود را. Prewett و وبر در حال حاضر دوستیابی با وجود عمده واکنش از خانواده اش.

وبر خانواده ناودان رابطه جدید در روز سه شنبه را زنده لیسانس آخر و ادعا کرد که آن را هرگز به گذشته است. این اولین بار بود که یک لیسانس خانواده شده است تا در صف مقابل با مخالفت. به جای پذیرش Prewett آنها آشکارا به ستایش Sluss برای او نوع طبیعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de