بتمن مدیر مت ریوز شب گذشته در توییتر به اشتراک گذاشته یک صفحه نمایش تست از رابرت پتینسون در کت و شلوار جدید, پیش از Warner Bros فیلم آزادی در 25 ژوئن 2021.

ریوز, شناخته شده برای فیلم های سینمایی از جمله Cloverfield و سحر از سیاره میمون ها نشان می دهد پتینسون غرق در نور قرمز تیره با دوربین بسته تا در کت و شلوار خود را در قفسه سینه ساخته شده از فلز است که برخی از طرفداران غرق در افکار می تواند ساخته شده از اسلحه که به کشته شدن پدر و مادر خود را.

این تصویری است که همراه با فیلم مودی شوم نمره توسط آهنگساز Michael Giacchino, که قبلا به ثمر رساند Spider-Man: Homecoming, Jojo, خرگوش و ستاره بازحمت حرکت کردن.

پتینسون در حال تماشای بزرگ تیم برتون 1989 و 1992 بتمن و در سال گذشته گفت: تنوع: “من می خواهم به حال بتمن در ذهن من در حالی که برای. آن را مانند یک چیز پوچ می گویند. من نوعی تا به حال یک ایده به آن را انجام دهد و من می خواهم تلنگر مت. او را قبول نمی کند هر یادآوریست. من درخواست او را ملاقات کند.”

از کت و شلوار پتینسون گفت: “من به یاد داشته باشید گفت: به مت ‘آن احساس کاملا دگرگون!’ او مانند ” من امیدوارم که آن را می کند! شما به معنای واقعی کلمه در Batsuit.'”


بتمن است که در توسعه پس از 2015 را نیز ستاره Zoe Kravitz کت ومن, کالین فارل به عنوان پنگوئن و Paul Dano به عنوان لغز و همچنین جفری رایت به عنوان جیمز گوردون و اندی سرکیس مقدس به عنوان آلفرد.

بن افلک در اصل متصل به این فیلم به طور مستقیم و در ادامه پنج سال و نیم تصدی به عنوان محبوب Caped Crusader اما او ترک پروژه و ریوز در آمد به بازنویسی کل اسکریپت از ابتدا.

در شرایط از آنچه انتظار می رود از بتمن جدید راه اندازی مجدد ریوز گفته خبرنگار هالیوود در سال گذشته: “این بسیار یک نقطه نظر محور noir بتمن داستان. این گفته بسیار مستقیما بر روی شانه های او و من امیدوارم که آن را برای رفتن به یک داستان خواهد شد که خطر ناک بلکه احساسی است. آن را بیشتر بتمن در کارآگاه حالت از ما دیده ایم در این فیلم. این کمیک که سابقه آن است. او قرار است به بزرگترین کارآگاه که لزوما شده است بخشی از آنچه در این فیلم شده اند.

“من دوست دارم این یکی که در آن زمانی که ما در این سفر از ردیابی کردن جنایتکاران و تلاش برای حل جرم و جنایت آن را اجازه می دهد تا شخصیت خود را به یک قوس به طوری که او می تواند از طریق یک تحول… وجود خواهد داشت Rogues Gallery. فرآیند ریخته گری زودی آغاز می شود. ما در حال شروع به قرار دادن با هم نبرد ما طرح. من انجام دیگر منتقل اسکریپت و ما شروع برخی منجر مسائل برای شروع در حال توسعه مفهومی چیزهایی… ما نبوده و مورخ. من نمی ارتکاب به این, اما ما در حال فکر کردن در این فیلم احتمالا برای 2021 در اواخر بهار یا تابستان. برادران وارنر شده است فوق العاده حمایتی و با توجه به مقدار زیادی از زمان و همان شور و شوق است که من برای این داستان است.”

ادامه مطلب:

بتمن: این فیلم که تقریبا کشته Tim Burton

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su