ثانیهaving حق جفت از چکمه های فوتبال مهم است. نه تنها آنها به شما کمک کند بهتر بازی (به طور منظم مربیان بیش از حد clunky) آنها می گویند بسیاری در مورد که شما به عنوان یک بازیکن بیش از حد. ضرب و شتم پیر Umbros? قطعا یک مرکز نیم (یعنی دیگر نمی تواند اجرا شود). رنگ زرد روشن eyesores? سریع; فکر می کند که آنها به زانو زنبور عسل; به احتمال زیاد یک توپ گراز.

ما گاه به گاه فوتبالیست احتمالا کمی صرف زمان بیش از حد صحبت کردن در مورد, چکمه, و, که برای ماده, کیت – که من مطمئن هستم که یک به یاد ماندنی با مته سوراخ کردن برای هر کس دیگری. متهم به گناه. اما اگر شما در حال خواندن این, شما احتمالا از ذهن نیست.

چکمه های جدید در حال راه اندازی شد تقریبا هفتگی – فرکانس است که قطعا یک درد برای پدر و مادر که بچه ها می خواهید آخرین محصولات است که فوق ستاره فوتبال در حال پوشیدن. مگر اینکه پای خود را در حال رشد سریع تر از لیگ برتر باشگاه لایحه دستمزد وجود دارد بدون نیاز به تمدید چکمه های خود را بیش از حد اغلب. ارائه شما یک بازیکن جدی (می گویند بازی در نیمه سطح حرفه ای و آموزش به طور منظم) یک جفت خوب باید آخر سال – بدون شکستن بانک. من صحبت از تجربه شخصی: من آدیداس astro turfs خریداری شده در اطراف 2013, هنوز رفتن قوی و آنها هزینه کمتر از £40.

نایک آدیداس و پوما در سه می گوید: ایان اببس بنیانگذار footballboots.co.انگلستان که به بررسی بیش از 100 چکمه در بازار در حال حاضر. Mizuno برخی از عالی بالا پایان گزینه های در حالی که تعادل جدید و Under Armour درست در زیر سطح بالا. Umbro, لوتو و Diadora باقی می ماند گزینه برای کسانی که امتناع از قبول 1990s است.

منn در این بررسی ما تمرکز بر astro چمن, چکمه, با مصنوعی برخی از گزینه های زمین پرتاب به اینها بیشتر مربوط به بازی گاه به گاه پنج یا هفت-سمت بازیکن. در کل برندها که خوب مصنوعی مدل های خواهد شد که نسخه های مشابه برای چمن بنابراین این اطلاعات هنوز هم باید مناسب باشد.

در اینجا خلاصه ما از بهترین astro چمن فوتبال در بازار در حال حاضر به دنبال بیشتر مبین در astros و مصنوعی ،

1. آدیداس Goletto

چرا ما آن را دوست دارم: قیمت مناسب, کلاسیک, بدون مزخرف

£32 ورزشی با لينک مستقيم

Ok بنابراین این ممکن نیست که تمام زنگ ها و سوت از فوتبال مدرن چکمه های روشن: رنگ, هیچ laces ساخته شده است در جوراب و غیره. اما رک و پوست کنده ما اهمیتی نمی دهند به دلیل این است که مقرون به صرفه ترین و در بسیاری از راه های کلاسیک بیشتر به دنبال of astro چمن ،

من تا به حال یک جفت از ارزان آدیداس astro turfs برای سال, و من می توانم به دوام خود را – به عنوان من مطمئن هستم که می تواند بی شمار five-a-side بازیکنان که ورزش آنها را هر شب بالا و پایین کشور است.

این مدل ساخته شده است برای شرکت در زمینه – های داخلی و خارج است. اساسا آن را برای هر مصنوعی چوب یا بتن زمین. در تابستان هنگامی که زمین خشک است آن را خوب خواهد بود در چمن بیش از حد.

من می خواهم که آن را مقدار زیادی از لایه و ثبات در مچ پا و کفی. راحتی پادشاه است در فوتبال شما نمی خواهید تاول در حالی که شما در حال اجرا است. بنابراین بالشتک کمک می کند تا بسیاری. مواد مصنوعی نیست ابتدا زمانی که بیش از حد مزاحم, سیاه, گلوله های 3G زمین در تماس با بوت و آن را فوق العاده آسان برای پاک و تمیز.

مگر اینکه شما در حال بازی در یک سطح جدی – و یا می خواهید چیزی بیشتر زرق و برق دار – این بوت برای شما.

خرید در حال حاضر

2. Nike Tiempo Legend هفتم آکادمی TF

چرا ما آن را دوست دارم: خوب مدرن به نظر می رسد بدون رفتن دریا

£59.95, Pro Direct Soccer

‘Academy’ نشانگر نایک دوم-پایین ترین سطح بالا ‘باشگاه’ اما زیر ‘Pro’ و ‘نخبگان’. اجازه ندهید که این شما احمق با این حال این چکمه ها قطعا به اندازه کافی خوب. من دوست دارم که چگونه با وجود کمی jazzy modernisations (طلا کنه و سطح آجدار) این بوت حفظ ظریف احساس کلاسیک.

Designed مصنوعی رزین و ساخته شده از چرم مختلفی وجود دارد که بسیار جالب ویژگی های طراحی شده برای بهبود راحتی که در نهايت منجر به عملکرد بهتر است. وجود دارد کافی ثبات بسیار grippy زیره یک زبان که در محل باقی می ماند در طول بازی (هر کسی که تا به حال یکی که نمی خواهد می دانم که چگونه آزار دهنده است) و مش بوش است که کمک می کند تا جلوگیری از overstretching.

“نایک Tiempos خوب, محبوب کلاسیک گزینه می گوید:” پایین بیاید و من نمی توانستم بیشتر موافقم.

بuy در حال حاضر

3. آدیداس X 18.3 AG

چرا ما آن را دوست دارم: مدرن و به روز رسانی در یک نگاه کلاسیک

از £33.14, آمازون

One از بهترین و محبوب ترین – مقرون به صرفه چکمه های فوتبال, با توجه به اببس. واقعا وجود دارد کمی به خطا آن را اگر چه این از دست رفته را به بالای دو حساب اولویت ما برای بیشتر طرح های کلاسیک.

X 18.3 ریف کلاسیک آدیداس درنده نگاه اختلاط سیاه و سفید و قرمز به اثر خوب است. آن را کمی مدرن تر هر چند با سه نوار به جلو و نزدیک و مربوط به اینده به دنبال خاتم.

بوت ارائه می دهد مقدار زیادی از ثبات و آرامش با کشش. این است ایده آل برای 3G و 4G رزین به عنوان مخروطی خاتم کمی طولانی تر از astro turfs – ما نمی خواهد نشان می دهد این برای سخت تر sandier مصنوعی رزین (و قطعا نه در داخل خانه). وجود دارد astro نسخه بیش از حد, اگر شما مانند نگاه کنید اما می خواهید astros. شایان ذکر است که نرم افزار با لينک مستقيم, فوتبال, پیشنهاد رفتن نیمی از اندازه بر روی آدیداس ،

خرید در حال حاضر

4. پوما آینده 2.2 Netfit FG/AG

£70, Lovell, فوتبال

یک کاملا مدرن به دنبال بوت مشهد با بدن و کمی مطرح مچ پا (نگران نباشید نه کامل sock!). آن را مناسب برای هر دو چمن مصنوعی هر چند نه در داخل خانه و یا سخت astro.

“این است که واقعا ارزش خوب گزینه ای می گوید:” اببس. “آن را ساخته شده با مواد خوب احساس نرم و در پای آن underrated بوت. Puma, چکمه, در فروش کمی بیشتر بنابراین شما می توانید گاهی اوقات بهتر بوت برای پول خود را.” در واقع RRP در این مدل £120 به طوری که بسیار سنگین صرفه جویی در.

Unfortunately آن نمی آیند در یک astro چمن نسخه, اما ما همچنین می توانید توصیه Puma King کلاسیک در صورتی که در این مسیر شما می خواهید برای رفتن پایین.

خرید در حال حاضر

5. Mizuno Monarcida Neo به عنوان

£45, Pro Direct Soccer

یک درجه یک astro چمن بوت از Mizuno که برخی از بالا kickers. اببس به من می گوید Mizuno به شدت تمرکز بر بیمه محصولات چرمی, اما این یک مدل مصنوعی این است که نه بیش از حد گران و مناسب برای همه مصنوعی سطوح.

خرید در حال حاضر

 

6. Nike Mercurial Superfly آکادمی

£70 ورزشی با لينک مستقيم

Fیا شجاع در میان ما, Nike Mercurial Superfly است که شرط بندی خود را. هشدار: اگر شما به پوشیدن این, شما باید به آن را به بالا – با اهداف است. این چکمه های سفید با رنگارنگ تر و تمیز با کیفیت بالا, می گوید اببس.

You کردم ساخته شده است در sock که قرار است برای اضافه کردن بیشتر ارتباط بین بوت و ساق پا هر چند در همه صداقت است که احتمالا به معنی کوچک – به عنوان اببس به من می گوید آن می تواند به جلوگیری از گلوله های مصنوعی از رزین به کفش های خود را. آنها بسیار راحت و هم با مقدار زیادی از cushioning. اگر شما مانند نگاه به دنبال آن بروید.

خرید در حال حاضر

چقدر مهم است که آن را به یک جفت خوب از چکمه ؟

در حالی که داشتن یک جفت خوب از کفش مهم است که آن را بسیار مهم به حق جفت. “این واقعا به داشتن یک جفت است که راحت برای این بازیکن می گوید:” اببس. “بسیاری از مردم واقعا نمی دانند که فقط به خاطر اینکه آنها مانند رونالدو, آنها نمی تواند لزوما پوشیدن چکمه های خود را به دلیل پای خود را به شکل های مختلف است به ایشان. آنها ممکن است گسترده و چکمه های مختلف ساخته می شوند متفاوت طول می کشد.” این به این معنی است که تلاش آنها در همه صداقت ضروری است.

از نظر قیمت چکمه های فوتبال می تواند هزینه شمالی £200. اما برای بازیکن گاه به گاه وجود دارد بدون نیاز به صرف این مقدار. اببس توضیح می دهد: “در ردیف پایین چیزهای وجود دارد برخی از محصولات با کیفیت به خصوص در astros. برای این کار فوتبالیست های یکشنبه اتحادیه و یا کسی که نقش five-a-side در اواسط هفته, شما می توانید یک جفت مناسب و معقول برای حدود £50. اگر شما می خواهید چیزی گرانتر آن را شایان ذکر است که آنها اغلب به فروش چند ماه پس از انتشار.

Whether شما می خواهید سبک تر یا سنگین تر نازک تر و گسترده تر از laces یا laceless همه پایین می آید به ترجیح شخصی است. در نهایت شما می خواهید چیزی برام و نمی خواهید خود را لغزش پا در داخل.

نظر واقعی خود را بازی اجازه دهید بچه خودمان: گران تر بوت نمی خواهد شما را خم آن را مانند بکهام و فوق العاده نور گزینه به شما کمک خواهد کرد با حداکثر سرعت دویدن مانند اوسین بولت. نمی توانید کنترل توپ ؟ که شما نه ،

اکثر برندهای tierings به معنی کیفیت و قیمت. معمولا این نشان داده شده است در بوت, نام, پس از آن بسیار آسان است برای گفتن آنچه در سطح شما در حال گرفتن. همانطور که گفته شد برای کسی مثل من (یک بازی گاه به گاه five-a-side player) سطح پایین معمولا کافی است. کیفیت ممکن است کمی کمتر برای یک سطح پایین تر اما نه زیاد.

  • نایک (بالا به پایین): نخبگان, نرم افزار, آکادمی, باشگاه
  • آدیداس: +. .1, .2, .3, .4,
  • Puma: .1, .2, .3, .4

چه تفاوتی بین مصنوعی و astro چمن, چکمه, و آن را باید دریافت کنم?

تنزیل ناودانی فلزی است که تنها مناسب برای چمن وجود دارد انواع مختلفی از فوتبال بوت مناسب برای مصنوعی رزین. البته انواع مختلفی از مصنوعی زمین بیش از حد.

به طور کلی مصنوعی-زمین چکمه های پلاستیکی خاتم یا مخروطی یا تیغه. این بهترین برای 3G و یا 4G رزین اساسا آنهایی که با چمن. “اگر شما به بازی در چیزی بسیار کوتاه تقریبا یک فرش و یا بر اساس شن و ماسه و سپس شما نیاز astro turfs که کوچک فرورفتگی.” این را می توان در بتن رزین و یا در داخل خانه (و من فرسوده آنها را به مقدار زیادی از زمان در 3G رزین بدون موضوع). آنها در چمن بیش از حد ارائه شده آن را خشک. اگر آن را مرطوب و گل آلود شما امکان لغزش بیش از بسیاری.

منt شایان ذکر است که بسیاری از چرم چکمه های نامناسب به صورت مصنوعی رزین به عنوان ماده می تواند خراش یا آسیب بوت (و شما نمی توانید به بازپرداخت). وجود دارد, اما, هیبرید, چکمه های طراحی شده برای تمام سطوح. که نیست به عنوان مد روز آن را به عنوان یک بار بود در حالی که می تواند به شکستن در آن در نهایت قالب به پا هست.

آیا من نیاز به مدرن و فانتزی ویژگی های ؟

در کوتاه مدت احتمالا نه. Laceless چکمه های فوتبال گفت: به وعده کنترل بیشتر; اببس به من می گوید آنها تمام است که محبوب است. و آنچه در مورد آن ساخته شده است در جوراب ؟ “علامت های تجاری در بازار آن را به عنوان یک اتصال بدون درز بین پا و پا, اما ما واقعا نمی دیدن هر گونه سود واقعی. آن محبوب شد چون بازیکنان بزرگ بودند و با پوشیدن آن, اما آنها لزوما هیچ بهتر است.

“تنها سود احتمالا برای جلوگیری از کسانی که کمی سیاه بیت در چکمه های خود را.” اگر شما در یک جفت خوب است بدانید که در حال حاضر آنها در دسترس و ارزان تر در خطوط.

چه بوت خود را می گوید در مورد شما

Adidas Copa Mundial: شما سن مثل یک شراب خوب است. دیگر امید بستن برای شیک چکمه های خود را, شما هنوز هم در از بیرون آمدن از کلاس با این کلاسیک در پای خود را. شما یا یک هافبک مرکزی یا و ظریف مرکز; و یا هر کسی که بیش از 40. شما فرانتس نادر باقری از روز شنبه 8 بازی – حداقل شما می خواهم به فکر می کنم شما هستند.

Puma King: A بوت غنی از میراث فرسوده توسط بزرگترین بازی همیشه بازیکن: پله و مارادونا. این روزها آن را صرفا حفظ مرکز نیم (نه آن را باید تاکید کرد این مرکز به عقب). شما بوده ام در اطراف بلوک خود را بهترین ویژگی های در حال تجربه و استقامت و بوت زندگی از مخالفان. شما صحبت های زیادی اما به سختی می تواند اجرا شود. شما یک مقدار زیادی بیش از حد.

هر یک با ساخته شده است در جوراب: انتظار خنده دار به نظر می رسد.

هر چیزی صورتی, روشن, زرد و یا نارنجی: هر بازی یکی است. همیشه سریعترین معمولا کوچکترین سرشار از استعداد و unfathomably سریع ، در دروغ دو زیرمجموعه: الف) آزاردهنده خوب بازیکن پس از بازی برای چارلتون آکادمی و یا پس از این افسانه شهری می رود; واقعا نمی نیاز به بقیه تیم بقیه فقط ساخت اعداد; می توانید شلیک از هر نقطه می کند; به ثمر رساند و پنج از تیم خود را با شش گل. ب) فوق العاده ماهرانه اما با یک همراه با باد نفس است. Stepovers برای ساعت اما هیچ محصول نهایی. غواصی ،

لوتو یا Umbro, ساده, سیاه, رنگی, لوگو: 1990s اما شما حاضر به قبول آن است. شما یک کارگر و بوت مد به معنی چیزی برای شما. شما یک مدافع و یا بیش از 35 و لغات فانتزی فوتبال است. شما در اینجا به کار انجام شده توسط هر معنی لازم.

Regular مربیان: شما لازم نیست زیاد بازی شما نا مناسب و خود را hammies تنگ هستند به عنوان جهنم است. در روز مدرسه خود را, شما بازی دختر در شلوار جین, و شما در اینجا دلیل دیگری که می خواهید برای دیدن فوتبال خود وسواس آمپول? شما شگفت آور موثر در پیاده راه است. حداقل بازی به صورت رایگان و به آنها از جان گذشته برای پر کردن آخرین نقطه.

سیاه, Nike Tiempos با سفید کنه: خالص, کلاس, بهترین بازیکن در زمین. قهرمانان خود را در حال توتی و پیرلو و شما بازی مانند یا نه. شما را کوچک افتخار است و هر کس می خواهد شما را در این تیم است. نه زرق و برق دار, اما شما می دانید این بازی در داخل است.

کلاسیک آدیداس شکارچیان: نگاه کنید به بالا. شما بیشتر بکهام یا زیدان.

هر سیاه یا سفید بوت با کمی ته مایه درخشش: شما یک اسب بارکش یک جنگجوی واقعی است. شما خودتان تصور یک نابغه فنی اما واقعا باید چوب به دفاع از. خود درونی کودک در حال گریه, برای, توجه, اما شما فقط نمی تواند کاملا به کل گراز (دیدن صورتی/زرد چکمه های بالا). در هر صورت آنها ارزان ترین گزینه در عرضه یا بنابراین شما می گویند.

مشاهده آخرین پیشنهادات از آدیداس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im