بهترین دریل شارژی

DIY رونق در طول مستند با گزارش افزایش فروش گیاهان, مصالح ساختمانی, رنگ و ابزار. آن را به عنوان هر چند به طور ناگهانی cooped در خانه ما ما متوجه ما واقعا آنها را دوست دارم. یا شاید بیشتر صریح ما به سادگی به حال زمان برای انجام این کار ما می خواهم معنی است در اطراف برای مدت طولانی.

هر چه دلیل خود را خوب (و امن وجود دارد نیز افزایش تبادل نظر-مرتبط با صدمات), DIY است که متکی به داشتن ابزار مناسب است. یکی از بهترین مکان برای شروع است یک دریل شارژی. با بی شمار از کاربردها مانند نصب یا قفسه آشپزخانه حلق آویز کردن نقاشی مصرف جدا مبلمان و خیلی بیشتر از آنها بسیار متنوع قطعه از کیت.

وجود دارد چندین مزیت استفاده از یک دریل شارژی بیش از یک طناب دار یکی می گوید سام اعطای Toolstop آنلاین ابزار تامین کننده و وبلاگ. تحرک برای شروع. به عنوان طولانی به عنوان شما رو کافی شارژ شما می توانید آن را در هر نقطه. بسیاری از آمده با دو مجموعه از انفصال باتری, بنابراین شما می توانید حمل با استفاده از آنها را اگر برای اولین بار اجرا می شود. اعطای امتیاز است که برای تجار دریل شارژی ها به خصوص مفید اگر شما در حال کار بر روی یک سایت بدون منبع قدرت است.

گرانت می گوید: دریل شارژی بسیار آسان برای استفاده, اما هشدار می دهد آن را به ارزش به دست آوردن درک درستی از گشتاور شکستن نقطه ای برای درهم کوبیدن و حفاری. گشتاور اساسا به این معنی مته عطف نیروی. بالاتر گشتاور آسان تر از آن است که به مته به مواد سخت تر.

درک ولتاژ می آید در دستی بیش از حد; مهم ترین چیز به دانستن این است که ولتاژ بالاتر ارتباط به قدرت: 12 ولت است ایده آل برای سریع نور مشاغل; 18V برای hardier پروژه ها. اما بالاتر ولتاژ ابزار با باتری بزرگتر تمایل به وزن بیشتر; “اگر شما می خواهید چیزی سبک تر شما می خواهم به طور کلی به دنبال چیزی کمی کمتر قدرتمند. می گوید:” گرانت.

“شما همچنین باید با استفاده از یک میخ یاب/شاخص های ولتاژ ابزار اگر شما در حال حفاری به دیوار. بهتر است به لنگر هر چیزی سنگین به یک میخ اگر شما می توانید و شما نمی خواهید برای تمرین در هر لوله یا سیم می گوید:” گرانت.

دریل شارژی متفاوت است به شدت در قیمت از به عنوان کمی به عنوان £20 تا 200 پوند یا بیشتر. همانطور که اغلب مورد هزینه – حداقل در اطراف £100 – شما کیفیت بهتر ابزار.

اعطای توصیه کلاس حرفه ای و ابزار است که می تواند ایستادن به مطالبات jobsite. “آن را به ارزش DIY’ers سرمایه گذاری در پایان ابزار بیش از حد. اگر شما سرمایه گذاری در یک سطح حرفه ای شارژی combi مته [یکی است که شامل یک چکش حالت] و پس از آن یک فرصت خوب وجود دارد آن خواهید بود یکی از آخرین شما تا کنون خرید.”

یک معاملات ملکی مته است که ارزش سرمایه گذاری در, اگر شما به دنبال برای کار با سخت تر مواد مانند چوب و فلز و سنگ تراشی.

بنابراین چه چیزی شما باید برای رفتن? در اینجا بهترین دریل شارژی اطراف شروع با مورد علاقه ما.

1. متابو 10.8 V PowerMaxx BS مته راننده

چرا ما آن را دوست دارم: آسان و متنوع و بیش از حد گران نیست

£108 آمازوناین متابو دریل-پیچ گوشتی است كه توسط گرانت برای بودن “نور”, “جمع و جور” و “همه کاره”. در حالی که آن را نه به عنوان گران قیمت به عنوان برخی از بالا-محدوده گزینه های آن را با این نسخهها کار یک جذابیت راحت و ارگونومیک و گسترده ای است و عمر باتری برای یک دستگاه جمع و جور.

وجود دارد مقدار زیادی از ویژگی های اضافی مانند یکپارچه نور روشن به کار سایت; کمربند قلاب است که می تواند کوتاه در دو طرف و مفید ظرفیت باتری صفحه نمایش بنابراین شما می دانید که هنگامی که شما در مورد به اجرا در خارج از آب.

“فوق العاده-M تکنولوژی تضمین بالاترین عملکرد نسیم تا حدی شارژ انرژی بهینه بهره برداری و عمر طولانی می گوید:” گرانت که اضافه می کند که آن می آید با 62-قطعه کیت به عنوان به خوبی به عنوان یک باتری اضافی.

خرید در حال حاضر

2. ماکیتا 12 ولت CXT combi مته

چرا ما آن را دوست دارم: اقدامات ایمنی اضافی و راحت گرفتن

£139, Toolstopنام تجاری ژاپنی ماکیتا یکی از معتبرترین تولید کنندگان از ابزار قدرت است. آن را به یک طیف گسترده ای از دریل شارژی اما با توجه به کمک مالی وجود دارد تا با بهترین. مانند متابو بالاتر از آن است که جمع و جور و سبک بدون به خطر انداختن قدرت. آن می آید با 74 قطعه لوازم جانبی کیت برای افزایش تنوع; نرم و ارگونومیک گرفتن (به خصوص مفید اگر شما در حال استفاده برای چندین ساعت در هر روز); نور چراغ برای حفاری در نقاط تاریک و یک باتری یدکی.

الکتریکی ترمز تابع بسیار مفید است. اساسا این بدان معنی به عنوان به زودی به عنوان شما آزادی باعث چاک متوقف خواهد شد تبدیل ساخت یک آسیب بسیار کمتر احتمال دارد.

خرید در حال حاضر

3. Bosch GSB 12 ولت-15 شارژی combi مته

چرا ما آن را دوست دارم: بسیاری از ویژگی های یکی از جمع و جور ترین در اطراف

£149.95 eBayاین مدل از قابل اعتماد آلمانی بی باک بوش به رسمیت شناخته شده است به عنوان یکی از کم حجم ترین معاملات ملکی دریل در اطراف. این باعث می شود آن را آسان به رسیدگی به خصوص در دشوار برای رسیدن و یا لکه های تنگ.

اعطای امتیاز به محض تعدادی از ویژگی های به عنوان چیزی است که آن مجموعه جدا. این خدمات عبارتند از: روشنایی برای مناطق تاریک; به جلو و چرخش معکوس بنابراین شما می توانید قرار دادن و حذف پیچ; ویژه الکترونیکی حفاظت از سلول که مانع از باتری از سربار از حد گرم شدن و یا تخلیه و الکترونیکی موتور, حفاظت, که بدان معنی است که دستگاه خاموش خواهد شد اگر آن را تبدیل غیرمنتظره بیش از حد گرم و یا مسدود شده است. این کمک می کند تا گسترش آن طول عمر است.

آن را فقط می آید با 39-لوازم جانبی تنظیم, اما, برای, قابل توجه قابلیت های از جمله کار بسیار خوبی در هر دو چوب و فلز آن را به یک گزینه بالا.

خرید در حال حاضر

4. 12 ولت دی والت XR الکتریکی جمع و جور معاملات ملکی چکش مته

£210.07 آمازونیکی دیگر از بسیار سبک و جمع و جور ابزار – اما این واقعا یکی از مهم ترین جنبه های که شما نمی خواهید به lugging اطراف چیزی بیش از حد دست و پا گیر. به “الکتریکی” در اشاره به نام این موتور بدون جاروبک که گفته شده است برای اطمینان از حدود 15 درصد بیشتر در زمان اجرا نسبت به مدل های قبلی.

به عنوان یک معاملات ملکی چکش مته متصل چکش ساز و مفید برای حفاری به سنگ بنابراین این مدل می تواند یکی برای فراماسون در خارج وجود دارد. گرانت همچنین extols آن راحتی و کنترل بسیار راحت. با یک نور LED برای مواقع آسان باتری-سطح چک و 15-موقعیت قابل تنظیم گشتاور کنترل آن را فراهم می کند سازگار پیچ رانندگی به مواد مختلف.

این یکی را ارزان نمی, بنابراین ما می توانیم آن را توصیه نمی, اما آن را قطعا یک مجری.

خرید در حال حاضر

5. Sealey دریل پیچگوشتی شارژی 14.4 v/راننده

£199, Toolstopاین دریل شارژی توسط Sealey یکی از بریتانیا محترم ترین ابزار قدرت مارک های قدرتمند و جمع و جور دستگاه کامل با چند ویژگی های کلیدی. تاپیک جلو و قفل قسمت بالا و سرعت پایین و 11 گشتاور تنظیمات. مثل همه بالا دریل این روزها وجود دارد نور چراغ. باتری اتهامات به سرعت آماده برای رفتن در 40 دقیقه – که مفید است اگر شما نیاز به یک تعمیر فوری و اجرا از آب. وجود دارد یک جایگزین باتری بیش از حد.

به عنوان به خوبی لمس می آید با یک کیسه بوم که در آن شما می توانید متناسب با چند ابزار دیگر نیز هست.

خرید در حال حاضر

6. Ryobi یک+ 18V راننده تاثیر

£119.99, Halfordsیکی نیست به رهبری نور ، راحت دسته ارگونومیک. یک باتری است که توابع در سراسر Ryobi محصولات. سرعت متغیر معکوس مکانیزم و یک استراحت از ویژگی های اضافی برای کنترل. گشتاور بالا و “تاثیر” که در اصل به معنی آن می تواند بسیار دشوار وظایف. و در این پیشنهاد از Halfords یک کیت استارتر از جمله حمل مورد. آن را نمی ممکن است کاملا به عنوان قدرتمند به عنوان برخی از بالا, مدل های حرفه ای وجود دارد اما برای DIY صفحه اصلی, آن را بیش از کافی است.

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de